Време е да се разбере, какво ще бъде МАРТенското дете - момиче или момче?

  • 14 305
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 232
Здравейте и от мен:)
Всички бяха убедени, че ще е момченце, но ще имаме момиченце:))
А измислихте ли вече имена? Сега, когато вече знаете пола на бебето?
ами то и при нас вървят работите на второ момиченце,не е сто процента сигурно де.за мамче имахме едно име Самуил,за момиченце съм в чуденка между няколко-Стела,Сияна,СимонаСоня,Снежана,Сабина,ама имаме време де Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 467
Здравейте и от мен:)
Всички бяха убедени, че ще е момченце, но ще имаме момиченце:))
А измислихте ли вече имена? Сега, когато вече знаете пола на бебето?
ами то и при нас вървят работите на второ момиченце,не е сто процента сигурно де.за мамче имахме едно име Самуил,за момиченце съм в чуденка между няколко-Стела,Сияна,СимонаСоня,Снежана,Сабина,ама имаме време де Heart Eyes

Стела на италиански означава "звезда"Simple Smile На мен ми харесва Симона много:)
Да, има време, но знаеш ли, една моя приятелка имаше списък с 20 имена и накрая детето се роди и още не знаеше как да го кръсти Grinning

# 62
  • Мнения: 1 467
А като гледам, повечето от вас са посредата на беремеността и вече се пазаруват дрешки:)
Аз още едно чорапче не съм купила, но имам време, нали? Кога трябва да започне пазаруването горе-долу?Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 232
А като гледам, повечето от вас са посредата на беремеността и вече се пазаруват дрешки:)
Аз още едно чорапче не съм купила, но имам време, нали? Кога трябва да започне пазаруването горе-долу?Simple Smile
ами някои мами не пазаруват до края от суеверие,така направих и аз с Вики.Като се роди детенце,аз бях в безизходица и каквото ми бяха купили в началото такова,бях супер недоволна естествено и неориентирана.Затова сега започнах с обиколките и ако нещо много ми хареса купувам,е повечето неща ще останат последния месец,но постепенното пазаруване има и друго предимство не налага  големи сътресения на семейния бюджет.Нашия тати вчера направи много недоволна гримаса,той милия се надява още на момче май,като грабнах едно розово боди,ама аз тъй по инерция го направих нали все женски неща съм пазарила,после естествено го смених със зелено и като му наложих довода със семейния бюджет кандиса Grinning

# 64
  • Мнения: 1 467
Да, това с бюджета определено е така. Аз още нямам смелост да започна да купувам, но определено не е от суеверие. Не знам, просто не знам от къде да започна:) Казват, че из сайта имало списък с най-необходимите неща за бебето на първо време. Къде да го намеря?

# 65
  • Мнения: 1 232
Да, това с бюджета определено е така. Аз още нямам смелост да започна да купувам, но определено не е от суеверие. Не знам, просто не знам от къде да започна:) Казват, че из сайта имало списък с най-необходимите неща за бебето на първо време. Къде да го намеря?
  bouquethttp://www.bg-mamma.com/site/content/view/613/63/заповядай списъкае той е ориентировъчен,но когато незнае човек пак му дава някаква база,така бях аз с първата бременност Hug,но бързо влизаш в час

# 66
  • Мнения: 388
http://www.noelcomputers.com/pep/Bebche.htm
Това е списъка за необходимите неща за бебо/ с Коментари/
от Януарките нашия предполагам ще е същия.
marchella Благодаря ти много

morgause Като чета как са объркали пола, на нас ни казаха че ще е момиче
и съм накупила 6 розови неща. Но ако е мъж? Нашия пич ще ходи розов newsm53

Какво ще кажете да си направим папка при снимките със закупените неща на бебетата ни?

# 67
  • Мнения: 1 420
Момичета, вчера си изгорих ръката на фурната. Sad Тук имам един крем "Здраве" и с него се намазах,но ако знаете някоя бабина рецепта против изгаряне, моля да ми я споделите  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 388
Winnie[color=red]намажи се с кисело мляко. [/color]

# 69
  • Мнения: 1 232
Така като гледам повечето списъци ританките много се отхвърлят,аз пък ги ползвах с Вики ,боди например,отгоре някаква блузка и ританки,първите 1,2 до 3 месеца ми беше адски неудобно да обуя какъвто и да е панталон или гащирезон,да не говорим пък какъв чорап ще обуеш на този миниатюрен крак,големи са и са събуват.Е разбира се всичко е въпрос на навик,вкус и предпочитание Hug

# 70
  • Мнения: 1 004
За изгаряне ако имате там Дефламол  Peace

# 71
  • Мнения: 1 419
Уини, най-бабешкото, за което се сещам е олио - намажи изгореното място с олио - при мен помагаше да не стане мехур и да не боли много  Peace

Честит семеен живот на Уишчето  Hug Пожелавам ви дълъг семен живот, много-много здраве и щастие и пълна къща с детски глъч и смях  newsm51

# 72
  • Мнения: 2 122


Честито събитие на Уйш и нейния възлюбен, пожелаваме ви от всичко което ви прави щастливи по много

Уини- лист кисело зеле или парче домат, отнемат от "огъня" и не позволява да стане мехур.

# 73
  • Мнения: 1 196
http://www.noelcomputers.com/pep/Bebche.htm
http://pakostnik.com/mblist.php
http://www.noelcomputers.com/pep/rodilendom.htm
Ето списъци за необходими дрешки и други принадлежности
 Heart Eyes
Мога ли пак да ви запитам отново защо е лошо да ям семки!?Пречи ли наистина!?

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 20:57 от SunshineMery

# 74
  • Мнения: 155
Здравейте мами Heart Eyes

Много ми е приятно и аз да се присъединя към вас  Simple Smile Вие сте подхванали толкова много теми,та не можах да прочета всичко,но трябва да отбележа, че ,въпреки че ще ставам майка за трети път,оказа се,че има неща за които не се бях замисляла по обстойно.Например за количката- изобщо не бях съобразила,че ангелчето ще се появи през пролетта и зимната количка не ми е нужна,а и със сигурност е по-скъпа Money.Списъкът с всичко необходимо също би ми бил много полезен и затова едно голямо благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт