Какво да правя с този обожател?

  • 3 572
  • 56
  •   1
Отговори
Омъжена съм щастливо и не мисля да руша брака си. Същевременно съм нежно ухажвана от непознат, за когото детето и бракът ми са очевидна реалност и явно не са пречка. Срещите са нередовни, по един от маршрутите ми, по който не минавам всеки ден, но се случва. Траят не повече от 5 минути. Почти без думи. Все пак няколко пъти ми дава ясно да разбера, че е влюбен в мен. Не иска нищо. Чувствам се смутена от този неочакван роман. Но в същото време развълнувана, поласкана. Хубаво ми е, че на тия години съм трогнала нечие сърце. Каквото и да е това, още не е връзка. Не искам да я започвам. Ще ми е приятно, ако остане на този етап, но мисля, че ще е невъзможно. Не искам да руша семейството си, но не иска ми да нараня грубо другия. Как да постъпя?

# 1
  • Мнения: 431
Преодолей егото си и минавай по друг маршрут. Кажи на мъжа си да ти купува по-често цветя без да има повод. Rolling Eyes

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Посъветвай се с мъжа си по този въпрос

# 3
  • 7800
  • Мнения: 243
Посъветвай се с мъжа си по този въпрос
hahaha едва ли ще е много очарован. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 172
Продължавай да минаваш по същия маршрут със същата честота - нито по-често, нито по-рядко. Не казвай на съпруга си. Определи сама границите, които няма да пристъпваш. И не давай подвеждащи знаци на другия. Ако си достатъчно последователна и категорична във всяко свое действие - жест, дума и т.н., той сам ще се отдръпне.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Продължавай да минаваш по същия маршрут със същата честота - нито по-често, нито по-рядко. Не казвай на съпруга си. Определи сама границите, които няма да пристъпваш. И не давай подвеждащи знаци на другия. Ако си достатъчно последователна и категорична във всяко свое действие - жест, дума и т.н., той сам ще се отдръпне.
Внимавай с детенцето,ако излизаш с него,да не каже нещо вкъщи,от което да пострадаш самата ти.

# 6
  • Мнения: 2 891
Скоро ми се случи нещо подобно. Не мога да твърдя, че момчето е влюбено в мен, но със сигурност има някаква интрига. Този платоничен флирт не повлия на живота ми кой знае колко, но пък ми вдигна самочувствието  newsm03 ,  а това не е лошо, нали? Внесе краткотрайня свежест, но също толкова бъезо и отмина. Остави времето да мине е не му придавай важност. Малко е егоистичен моя съвет, но така мисля. Ако не си го сложиш на сърце, не виждам как може да ти попречи.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 835
Наслаждавай се на ситуацията, докато не се изисква никакво решение от теб.  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
ПрАсни го.

(шегувам се  Mr. Green)

# 9
  • Мнения: 3 322
Бих си  сменила маршрута, оставайки с приятния спомен . Ако продължиш значи че и ти подаваш някакъв нишан

# 10
  • Мнения: 46 434
Смени маршрута.

# 11
  • Мнения: 98
Бих си  сменила маршрута, оставайки с приятния спомен .
и аз съм на това мнение.

# 12
  • Мнения: 2 040
Аз пък не бих си сменила маршрута заради това .. защото е и приятно да знаеш, че това, че си омъжена и с дете не те прави затворена страница ... Просто си дай ясна сметка за това какво искаш .. аз ако неискам да руша брака си, не бих се поддала на флирта ... даже ако той направи сериозна "крачка" към мен, съвсем ясно ще му обясня, че съм омъжена и нямам интерес даже и за среща с него .. щото дори от невинни срещи стават големи приключения .. а края не се знае какъв ще е ..

# 13
  • Мнения: 7 914
Наслаждавай се на момента! Peace

Като решиш , че се преминавата твоята граница го отрежи ( с леден поглед , с липса на внимание и тн)

# 14
  • Мнения: 6 461
Бъди такава каквато си била до сега PeaceСлед като не си дала повод ти ,мисля че няма за какво да се притесняваш,или че някой ще остане обиден от тази ситуация.Не се крий и не сменяй маршрута си ,просто ако в един момент ти стане натрапчиво отрежи го.  smile3553

Общи условия

Активация на акаунт