Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 окт. 2006, 12:58 ч.

Сексът и градът по руски

• 721
  • 7
  •   1
Отговори
Случайно попаднах на това сериалче - по GTV. Хареса ми. 4 московчанки в търсене на принца. Някак си по-близко е до нас. И много по-голямо разнообразие на проблеми. 1та е преуспяла адвокатка, другата - безработна, 3тата си търси съпруг, 4тата - бедна докторка.

# 1
  • weltweit
Ще му хвърлиме едно око на това Mr. Green аз бях доста голям фен на Секса и града, но мисля че там доста е нагласено - всичките моми(ако може да ги наречем така  Mr. Green ) имат кинти, хубави дрехи и готина работа, а с едни мъже не могат да се оправят  Crazy  Crazy
мани мани  Stop

# 2
  • София
А в кои дни и до колко часа го дават сериалчето?

# 3
  • Варна
Хайде......бях се ритеснила,че като свърши ББ,няма да имам развлечения,пък то- сереалче се задало. По кое време,молим?

# 4
  • в мъжки прегръдки
А в кои дни и до колко часа го дават сериалчето?

И аз питам?

# 5
  • Варна
Ще му хвърлиме едно око на това Mr. Green аз бях доста голям фен на Секса и града, но мисля че там доста е нагласено - всичките моми(ако може да ги наречем така  Mr. Green ) имат кинти, хубави дрехи и готина работа, а с едни мъже не могат да се оправят  Crazy  Crazy
мани мани  Stop
Това в Манхатън е много често срещано явление. Нищо измислено не виждам  аз-такъв  е техния свят. Аз и тук познавам точно такива  жени.

# 6
  • някъде ... тук ...
12.30 - "Всички мъже са гадове" - повторение
Това трябва да е?

От тук

# 7
  • София
И аз гледах последните две серии, макар и не целите. Забавен руски филм. Но през цялото време го сравнявах със СиГ. Не знам защо все си мислех, че са го копирали.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт