Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Видин

Момичета миналата седмица пих антибиотик, след като приключи курса ми се появиха гъбички, сега се мажа с кремче против гъбички, но не знам това нещо ще попречи ли на бебеправенето, защото в момента съм в овулация? Благодаря Ви!
Цитирай

София

По-добре пропусни този месец, отиди на лекар и се излекувай.
Цитирай

София

По-добре пропусни този месец, отиди на лекар и се излекувай.
Същото ще ти кажа, най-добре отиди на лекар, защото може кремчето да не е достатъчно, а да трябват и глобули. Но при всички случаи не правете опити за бебе, защото противогъбичните лекарства са фатални в началните месеци за плода.
Цитирай

София

Друго важно - ако не са ти казали, не е лошо да си купиш Лактацид Гел (за ежедневна употреба) и да го използваш, за да се възстанови нормалната микрофлора, защото в момента средата е по-сладка, което допълнително подпомага развитието на гъбичките.
Цитирай

Друго важно - ако не са ти казали, не е лошо да си купиш Лактацид Гел (за ежедневна употреба) и да го използваш, за да се възстанови нормалната микрофлора, защото в момента средата е по-сладка, което допълнително подпомага развитието на гъбичките.

Да попитам - този гел винаги след антибиотици ли се използва?
Цитирай
здравей!!!
този гел който ти посочват/бото/е интимен гел за външни промивки,безобиден и добър.аз също съм доволна от него,но не променя кой знае флората на влагалището.
аз се лекувам от доста време от различни бактерии,но...
сега ми предписаха на същата фирма  лактофем/мисля,че беше/23лв това са капсули за влагалището +гел за вътрешна употреба-много е ефикасен-попитай лекаря си за него и за употребата си.знам,че тези глобули съдържат лактобацилите необходими за нормалната флора на влагалището.
но...това се предписва от лекар-задължително!!!
успех,дано съм била полезна! Hug
Цитирай

Благодаря   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.