Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Здравейте.За мое голямо щастие дойде ред и на ремонта в нашата къща.Е, още отсега се плаша като знам какво чистене ме чака, но....няма начин.Та...вече чакаме дограмата.Поръчахме кафяво ПВЦ, със зелени стъкла и всакакво отваряне.Двоумя се обаче за ламинирания паркет.Твърдо съм убедена ,че за двете спални ,  антрето  и хола ще вземем наподобяващ старо дърво.Чудя се само дали да е като кестен или малко по-светъл(бук), при положение ,че мебелите ми в къщи са тъмни.а, най-голямо чудене пада за кухнята.Имам стара бяла кухня-от тези големите с плочки навсякъде и бели шкафчета отдолу.Много е запазена и много бяла.Измислиля съм само някакъв барплот да направим.Но.....какъв ламинат да сложим-бял или кафяв.Кухненският ми ъгъл е кафяв ,а стените бели.Според вас много трудно ли ще е да се подържа бял паркет в кухня.
Цитирай

сф

да, мисля, че ще е трудно. а и малко стерилно ще стане - да не замяза на болница. но аз си падам малко циганска душичка - шаренкото ме радва  Crazy
Цитирай

Варна

Ако сложиш бял ламинат всичко ще се слива и ще стои някак много скучно. Аз бих сложила кафяв. Peace
Цитирай

Светлия ламинат се поддържа много по-трудно отколкото тъмния. А и с тъмния на мен ми е по-уютно  Peace
Цитирай

Светлия ламинат се поддържа много по-трудно отколкото тъмния. А и с тъмния на мен ми е по-уютно  Peace
На абсолютно същото мнение съм и аз Peace
Цитирай

верно ли светлият се поддържа по-трудно?? щото аз глупашки избрах тъмен, и то бая го избирах, а чак като го сложихме, загрях, че ще е трудна поддръжката  ooooh!
Цитирай

За под съм за по-тъмничко.От опит ти казвам ,че на светрото и най-малката прашинка личи, ставаш й роб.
Цитирай

Плевен

Ако имах много пари бих си направила дюшаме или обикновен дървен паркет, или мрамор или други неща бех си сложила, ламината е ебаси гадното нещо... От опит вече знам де... За няколго години се амортизира, много си личи всякакъв прах и мръсотия по него и ако искаш да ти изглежда чисто ще тр да го метеш или там чистиш както го мистиш по два пъти на ден.... И не ми създава особен уют честно казано... Абе изкуствена работа някакси...
Цитирай

Sofia

При мен цялият ми апартамент е в такъв светъл ламинат и мебели венге. Ужас! Един ден да не пусна прахосмукачката и е чудо. Всеки косъм, конец, троха се личи. Сега ще правя нова къща и мислех тъмен да слагам, обаче като ги гледам в магазините как им личи прахта..... Thinking За това аз поне ще търся нещо по средата между двете. Успех
Цитирай

под жаркото слънце

тъмен  Peace
Цитирай

Sofia

Ето какъв е подът в къщи
Дюшеме е, но байцвано. Изглежда страхотно, но наистина си иска ежедневна поддръжка. Един по-тъмен косъм да падне, се вижда.
Цитирай

Робувала съм на бял под - гадория голяма, спуквах се от чистене и все имаше какво да се желае... Crazy

Освен това бял под, бели стени, бяла кухня...много болнично би се получило...Rolling Eyes
Цитирай

В най - голямото село

Ние пък в спалнята сме със светъл ламинат , а в хола с тъмен. Всичко каквото падне на тъмния си личи - даже и прахта. На светлия не се вижда толкова много
Цитирай

Стара Загора

И аз мисля 4е светлото се поддържа по лесно, но светло не снежно бяло. Ние си сложихме паркет цвят "Аркти4ен дъб" много светъл с шарка на дъб. Не му ли4и праха. Когато забършеш тогава. Не се вижда 4е да дразни.
Ина4е за бялата кухня мисля 4е кафяв под ще е по добре. Да не стане много бяло - сложи цвят може и някакъв контрастен - син, зелен да бялото вси4ко му ходи.
Цитирай
Благодаря на всички за отговорите.Май ще се спра на не много тъмно.Харесва ми този ,който прилича на очукано дюшеме.Но..сега пък друг проблем.Харесах един български  и един немски паркет.Имам приятел -близък,  който от много години продава паркет и ми каза за нищо на света да не си слагам българският.Защото много бързо се износвал.По -добър бил немският.Вие имате ли мнение?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора