Да потънеш в земята от срам!

  • 6 732
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 577
Аз хубаво ще дойда при бай Ристю, ама кой ще ми поеме пътя?!

Стига па ти де, изказах се съвсем по темата, не съм искала да те обидя. Просто отговарям на въпроса с фризьора и 2лв, не се заяждам нещо.
Ако има грешка нещо, извини ме - аз съм неориентиран провинциалист, не съм идвала в София никъде и не съм запозната с разликата в цените. За туй дадох пример с Русе, оказва се, че разликата е голяма.

Според мен не е трябвало да се притесняваш, на фона на такава сума 2 лв са нищо, и можело да ти кажат да не се притесняваш. Още повече казваш, че си редовен клиент. Другия път ще знаеш да очакваш изненади.

# 46
  • Мнения: 14 486
смотаняци - голям магазин пък само транскард приемат.
Тя и тази е кредитна, бе Уриел.

ама за нормалните кредитни има друга машинка.

# 47
  • Мнения: 1 180
О, сега започвам да се срамувам, че и  бакшиша е малък:35:! Дали да не му бутна още два лева като отида за първите два лева rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
О, сега започвам да се срамувам, че и  бакшиша е малък Joy! Дали да не му бутна още два лева като отида за първите два лева rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Joy чудесна идея Joy

# 49
  • Мнения: 1 180
Аз хубаво ще дойда при бай Ристю, ама кой ще ми поеме пътя?!

Стига па ти де, изказах се съвсем по темата, не съм искала да те обидя. Просто отговарям на въпроса с фризьора и 2лв, не се заяждам нещо.
Ако има грешка нещо, извини ме - аз съм неориентиран провинциалист, не съм идвала в София никъде и не съм запозната с разликата в цените. За туй дадох пример с Русе, оказва се, че разликата е голяма.

Според мен не е трябвало да се притесняваш, на фона на такава сума 2 лв са нищо, и можело да ти кажат да не се притесняваш. Още повече казваш, че си редовен клиент. Другия път ще знаеш да очакваш изненади.

Изобщо не се обиждам на никого, защо да се обиждам! От цялата случка взе да ми става вече забавно, особено след като я споделих с вас! Знам си аз, че винаги ще ми оправите настроението  bouquet!

# 50
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
tanya.d,  щом си редовен клиент не ти ли предложиха сами да не правят въпрос за това още повече на фона на цялата сума?
Или няма такъв вариант?

Както и да е:)
Забрави го по-бързо и се радвай на прическата си:)
 Hug

# 51
  • Мнения: 2 070
От както пиша  и чета в този форум /от юни/разбрах, че има доста добре осигурени материално хора в Бг, сериозно ви говоря... Наистина не подозирах, че добре живеещите /от материална гледна точка/ са толкова много... Извинявам се на авторката, ако се отклони темата след постинга ми... Подсети ме и за още нещо, което си мислех за цените на подобни услуги напоследък - аз като си ходя в Плевен плащам 5лв за кола маска на триъгълник, всичко.. Приятелките ми тук дават по 12-15лв за процедурата, а сега се замислих, че вероятно някъде дават и 30 да речем.... А двете с жената, която си прави това за повече пари сме еднакво добре "направени" да речем... Както и с тези салони - плащаш повече за марката и името и доброто отношение, а иначе за тройно по-малко пари може да имаш същия ефект...

# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
О, сега започвам да се срамувам, че и  бакшиша е малък:35:! Дали да не му бутна още два лева като отида за първите два лева rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 hahaha Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 1 937
Таня, ти просто изби рибата с тази тема...Виж по-горе колко народ чете!
Сега трябва да се засрамиш още повече. Grinning

Абсолютно съм съгласна с Lennie.

УРИЕЛ, така е, различни са машинките, но картата е кредитна.

# 54
  • Мнения: 1 180
tanya.d,  щом си редовен клиент не ти ли предложиха сами да не правят въпрос за това още повече на фона на цялата сума?
Или няма такъв вариант?

Както и да е:)
Забрави го по-бързо и се радвай на прическата си:)
 Hug


Не, те не го направиха на проблем това с двата лева, ама на мен ми е криво...

Народа хубаво чете, ама остава да чете и някой от въпросния салон и тогава вече ще се гръмнаааа! #2gunfire

# 55
  • Мнения: 356
Таня,не разбрах дали ти самата се харесваш след тази фризура.Ако е така значи приеми с насмешка случилото се и се радвай на прическата си.Знам че не е приятно да те сюрпризират така,но на всеки от нас ни се е случвало по един или друг повод.
Така че,честита фризура.Наслаждавай се пред огледалото на новото си излъчване.

# 56
  • Мнения: 3 447
Аз хубаво ще дойда при бай Ристю, ама кой ще ми поеме пътя?!

Стига бе, с тия 100 лв ще имаш и за път, и за бай Ристю, и за обяд край Дунава Joy

# 57
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не, те не го направиха на проблем това с двата лева, ама на мен ми е криво...

Народа хубаво чете, ама остава да чете и някой от въпросния салон и тогава вече ще се гръмнаааа! #2gunfire

Свиркай си:)  Whistling
И да не чете никой от салона ... до 3-4 дена със сигурност ще бъдат информирани Joy  Joy Joy
Ако съм шеф там другия път ще ти направя прическа free Simple Smile

Аз се почуствах най-идиотски в един магазин лятото.
Купих си минерална вода, отворих я докато чакам....и на казата се оказа, че нямат да ми върнат.
Аз пък нямах стотинки... ooooh!
Гледаха ме като крадец, егати!

# 58
  • Мнения: 344
Аз имах подобна случка преди две години. За Нова година бяхме във Велико Търново в Гранд хотела. От много работа не успях да си направя маникюра. Решавам че ще използвам салона в хотела. При положение че за тази процедура плащам 10 лева, реших че колкото и да е надценката ще мога да си го позволя. Разбирам се с мъжа ми да дойде след 1 час в салона да плати, за да не си развалям маникюра. И така питам любезно "колко ви дължа" - отговор "25 лева" Shocked. Лошо ми стана! Мъжът ми, разбира се, плати и на излизане от салона ме пита "ти колко неща си прави" Joy hahaha. Затова вече винаги питам предварително за цената, където няма ценоразпис.

# 59
  • Мнения: 3 576
Случвало ми се е - като ученичка 6-7 клас решавам да отида на фризьор да ме боядисат с шампоан оцветител - защото само за това имах пари, обаче оная какво разбрала и си ме прави с боя.
Естествено, че излиза по-скъпо и естествено, аз като ученичка нямам повече пари от предвидените....
За залог си оставих часовника, изтичах до нас и им платих, ама си умрях от срам.

Сега винаги като ходя на фризьор си нося двойно повече пари отколкото обикновено ми струва, за непредвидени ситуации.
И между другото тези цени са съвсем нормални за салони работещи с Лореал или Велла. Peace

Общи условия

Активация на акаунт