Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 180 отговора
Препоръчайте добър уролог в София за проблем с простата за възрастен!
Благодаря ви!
Цитирай

В Александровска болница,д-р Марин Георгиев.В отделението по Урология.Той оперира баща ми със същия проблем.Успех!!!!!!!!!!
Не съм сигурна правилно ли съм му запазила номера на мобилния,ама май беше 0888 924280.
Цитирай

Проф. Куманов
Цитирай

М.Кацаров, ул. Шандор Петъофи 39, сутерен, приема понеделник и сряда следобяд.
Това е частен кабинет, работи някъде в Мед. Академия иначе, защото преподава на студенти.
Цитирай

Професор Панчев-Александровска болница!!!
Цитирай

Да,проф.Панчев се занимава специално с такива неща.Той оперира баща ми заедно с д-р Георгиев.
Цитирай

Проф. Куманов
Гери, здравейте , можете ли да ми дадете координати за връзка с Проф.Куманов.Можете да ми пишете и на e-mail danimar@mail.bg
Цитирай

Здравейте , може ли някой да ми каже дали Д-р Венков от Урологията в Александровска е добър специалист???Благодаря на всички!
Цитирай

Професор Панчев-Александровска болница!!!
Peace
Цитирай

и как мога да се свържа с Професор Панчев?Може ли да ми дадете някакъв телефон?
Цитирай

М.Кацаров, ул. Шандор Петъофи 39, сутерен, приема понеделник и сряда следобяд.
Това е частен кабинет, работи някъде в Мед. Академия иначе, защото преподава на студенти.
PeaceМного добър специалист, с голяма практика и специализация в Париж!
Цитирай

Всички в урологията на на Александровска болница са добри. Проф Панчев, д-р Кацаров са ми лични приятели и мога да кажа че са супер хора. Панчев приема свободно в четвъртък в академията в кабинетите на приземния етаж. За Милен Кацаров знаете за частния му кабинет написано е в постингите. МОга да добавя че не работи със здравната каса. Много добър специалист е и д-р Краси Янев. От екипа на проф. Панчев и като човек е страшен. Един от малкото доктори който не си изключва телефона вечер. Частния му кабинет е в 22 ра поликлиника до Плиска преглежда всеки  четвъртък след 5 , не връща никой. Знам че има и сключен договор със здравната каса, за мобилния му на лични.
Цитирай

Всички в урологията на на Александровска болница са добри. Проф Панчев, д-р Кацаров са ми лични приятели и мога да кажа че са супер хора. Панчев приема свободно в четвъртък в академията в кабинетите на приземния етаж. За Милен Кацаров знаете за частния му кабинет написано е в постингите. МОга да добавя че не работи със здравната каса. Много добър специалист е и д-р Краси Янев. От екипа на проф. Панчев и като човек е страшен. Един от малкото доктори който не си изключва телефона вечер. Частния му кабинет е в 22 ра поликлиника до Плиска преглежда всеки  четвъртък след 5 , не връща никой. Знам че има и сключен договор със здравната каса, за мобилния му на лични.
Моля ви ако знаете номера на Проф. Панчев пишете ми на nahi.bia@gmail.com
Цитирай

моля, препоръчайте ми добър уролог за 12 годишното ми дете в Плевен
Цитирай

Милен Кацаров ,но в София,няма да сгрешите-тел.за записвания 8525852 страшно е добър -мен лично ме е оперирал и при друг няма да отида
Цитирай

1-14 от 180 отговора