Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 013
  • 824
  •   5
Отговори
# 60
  • Мнения: 355
Родиола, ще ти пиша на лични.

# 61
  • Мнения: 0
здравейте!В семейството ми имаме сериозен урологичен проблем.Бих искала да помоля най-любезно Metro да сподели и с мен за добрия екип, от който е много доволна.Благодаря предварително!

# 62
  • Мнения: 15
Благодаря!За личното съобщение!

# 63
  • София
  • Мнения: 47
Здравейте!

Изчетох темата от край до край, но така и не можах да се ориентирам към кого да се обърна. Моля ви, насочете ме към уролог в София, който приема с направление. Трябва ли да си запиша час за преглед? Благодаря предварително!

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 13:44 от dreamer_ka

# 64
  • София
  • Мнения: 1 312
   Привет!
И аз се присъединявам към молбата на dreamer_ka за добър уролог.Става дума за повишен маркер на простатата, за което се притеснявам...

# 65
  • София
  • Мнения: 158
Здравейте,баща ми е със затруднено уриниране,преполагам проблем с простата. Ще помоля Radiola да ми пусне на лични тел. на специалиста,преполагам става въпрос за София.А ,ако някой знае и добър специалист в Плевен много моля да пусне координати.

# 66
  • Мнения: 1
Може да има и други добри специалисти, но за мен решението на всички урологични проблеми се нарича проф.Стоян Чакъров  -  УМБАЛ "Св.Анна" (бивша Окръжна болница)-София и екипът му. Не искам да занимавам всички тук с подробности, затова който се интересува, да ми пише на лични-ще бъда изчерпателен.

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте на всички! Отдавна не бях влизала тук, но толкова съм разстроена заради нехайството на Панчев, че реших да проверя дали няма нови мнения по въпроса. Ние останахме безкрайно доволни от Проф. Чакъров в Окръжна. Изключителен специалист, внимателен човек. Честно казано, като съм свикнала на нечовешкото отношение на БГ докторите, ахнах като го чух как обяснява. Прекарва много време с пациента, обяснява, подготвя го за това, което му предстои. От няколко години живея в САЩ и това ми направи впечатление, когато се запознах с Професора. Освен това много ми допадна и факта, че той не те задължава с нищо, казва да си направиш собствено проучване, да чуеш и други лекарски мнения и тогава да решиш къде да се лекуваш. Аз лично направих доста сериозно проучване по въпроса (изчетох и много литература относно радикалната цистектомия и на английски) и се убедих, че неговите операции (също и за простата) са със световния стандарт.
Нека никой не се чувства ангажиран с моето мнение. От както баща ми се разболя, се убедих в едно - проучването е много важно. Ние много често отиваме при лекар и се подлагаме на това, което ни предлага, без да се замислим дали е най-доброто. Такива като Панчев, които манипулират и обричат хората, са за съд.
Късмет на всички!

# 68
  • Мнения: 104
С две ръце препоръчвам д-р Николай Милушев, прекрасен специалист и невероятно мил, грижовен и състадателен човек, много ведър и позитивен. Ако кажа че съм очарована от него ще бъде малко. Работи в" Дженерали" и "Вита".

След като случайно попаднахме на него след няколко разочарования при други "спецове", мога да потвърдя горното мнение! Наистина е много адекватен, точен и компетентен.

# 69
  • Мнения: 0
Привет на всички! Предстои ми съвсем скоро преглед при уролог, от форума и интернет се спрях на проф. Стоян Чакъров (Св. Анна). Обадих се до болницата, но ми казаха, че преглежда в четвъртък от 13:30ч., без часове, докато има хора, но не се приемат направления, нямат и информация за ценоразпис, само на място се разбирало  newsm78. Точно във форума бях прочела, че същият лекар приема направления, така че се обръщам горещо към всеки който има има информация- къде д-р Чакъров преглежа и приема  направления, има ли и друго място, кабинет където преглежда, някакви координати за връзка ... ?
Благодаря предварително на всички, много ще съм благодарна за информацията!!!

# 70
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Привет на всички! Предстои ми съвсем скоро преглед при уролог, от форума и интернет се спрях на проф. Стоян Чакъров (Св. Анна). Обадих се до болницата, но ми казаха, че преглежда в четвъртък от 13:30ч., без часове, докато има хора, но не се приемат направления, нямат и информация за ценоразпис, само на място се разбирало  newsm78. Точно във форума бях прочела, че същият лекар приема направления, така че се обръщам горещо към всеки който има има информация- къде д-р Чакъров преглежа и приема  направления, има ли и друго място, кабинет където преглежда, някакви координати за връзка ... ?
Благодаря предварително на всички, много ще съм благодарна за информацията!!!
И аз моля за същото.Искам да закараме свекърва ми там.След операция на бъбрека от доц.Георгиев в Александровска има силно стеснение на уретера и е със силни болки.Според Георгиев нищо и нямало(как ще си признае грешката-направо е зашил уретера,а в диагнозата писал,че е вродена аномалия ooooh!).Ходихме при проф.Младенов-не искал да поема отговорността на Георгиев-той трябвало да си оправи грешката.Аман от такива лекари-жената не издържа от болки,свали 10кг за 2мес.,а той не искал да му навреди на репутацията.Дано Чакъров  обърне внимание и да помогне. Praynig

# 71
  • Мнения: 55
Родиола, може ли да ми пишеш и на мен на лични за координатите!

# 72
  • Мнения: 432
Препоръчвам целият екип на Хил клиник! Страхотни професионалисти и очевидно методът (зелен лазер) наистина има защо да струва повечко! Баща ми се прибра на следващия ден, все едно не е ходил в болница - често казано, не вярвах, че ще стане точно така, понеже има доста съпътстващи проблеми.
Въпросът е, че за него проблема с простатата вече не съществува!

# 73
  • Мнения: 75
Записвам се за темата поради няколко причини: свекърът ми има проблем, при това сериозен. Аз до преди време не надавах много ухо на оплакванията му, но вече е нетърпимо.

Павлето, да знаеш дали тази прословута операция със зелен лазер може да се прави, ако човекът има диабет? И е на 68 г., с високо кръвно и всичките съпътстващи проблеми като за възрастта.

Другото е, че не е от София, как да го докараме, и изобщо, как се случват там нещата, може ли подробности, моля  Peace

Аз им прегледах сайта на Хил клиик, имат снимки на доволни дядовци, но все пак ще ми е по-сигурно да посъбера мнения преди да решим...

Та, ако можеш да споделиш подробности ще ми е от полза.  Hug

# 74
  • Мнения: 432
Lilava krava, баща ми е на 75г. - както се сещаш, също е с доста съпътстващи проблеми и всъщност точно заради това, тази операция се оказа подходяща за него. За диабета - честно казано, не знам...Вероятно по време на прегледа, доктора трябва да каже.
Баща ми е в София, та не ни беше проблем настаняването. Така или иначе, него го извикаха в деня на операцията, една нощ лежа, и на другия ден си го прибрахме. Ние докато бяхме там, дойде един човек от провинцията със съпругата си. Като го приеха, тя каза, че отива на хотел за една вечер.
Преди операцията беше на преглед 2 пъти, записвахме си часове предварително. Вторият път беше специално за кардиолог, анестезиолог и т.н.
Ако мога да помогна и с друго - насреща съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт