Препоръчйте добър уролог!!

  • 640 302
  • 824
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 75
Ще поразуча. Благодаря за информацията, Павлето! Ние тази неделя ще ходим да ги видим техните и ще поговоря и с него и със свекървата по темата.
Ако иска да го докараме до София за преглед, поне да го видят, ще е чудесно. Че той с възрастта е станал капризен, троснат, и малко е трудно като цяло...  ooooh!

# 76
  • Русе
  • Мнения: 249
И аз търся координати на проф. Стоян Чакъров  Praynig Баща ми е с проблем и трябва да се консултира с него час по-скоро.

# 77
  • Мнения: 1
Не ходете при д-р Карачоров. В изследванията намира несъществуващи неща (непотвърдени в други лаборатории), които след това лекува дълго и тужно, а алчността му е просто пословична! Хора с добри доходи сме и не бихме се ядосали да дадем парите, които иска, стига да не прекаляваше с липсата на елементарна професионална етика. Прекъсваме лечението си по средата и отиваме при друг специалист. В края на лечението ще пишем дали сме доволни или не.

В защита на д-р Костадин карачоров мога да кажа следното : Изключително съм доволен от успешното лечение, освен огромният опит който той има, е един изключително добър специалист с успешна дългогодишна практика  както в страната така и навън . За разлика от много други " диагностици" , д-р Карачоров е хирург с хиляди операции без смъртни случай, с което малцина други хирурзи могат да се похвалят . Работи и внедрява най модерните методи в областта на Урологията .  Причина за неразбирането на материята в тази област е изключително ниската култура на голяма част от пациентите в страната, които са лъгани от много други прехвалени специалисти( мога да ги нареча дори и шарлатани), които без никакви познания се опитват да лекуват заболявания на Простатата например, като вместо това ги правят хронични и много хора страдат безпричинно... А доколкото това " какви бактерии открива"- всичко е въпрос на лаборатория, така че възможно е и да се допусне грешка, не мисля че вината е на доктора в този случай. За съжаленеи добрите лаборатории които правят подобни изследвания не са стотици все пак... д-р. Костадин Карачоров в никакъв случай не може да се нарече лъжец или лаком- или може би много хора в България биха дали стотици левове за автомобила си, но за здравето- НЕ. Отново потвърждение на ниската здравна култура . Никой друг уролог не само че не ползва, но се оказва че дори и не познава методите с които лекува д-р Костадин Карачоров ( това след много ходене и търсене се доказа)- бих дал 200 или 300 лв и да приключа със мъките за един месец, отколкото да ходя при сладкодумни специалисти по една година, които вземат три пъти по малко, но 5 пъти по дълго- вие сами изчислете за какво става дума... а страданията- за тях не ми се говори.
Така че определено- ако имате Урологични оплаквания- не се мотайте- горещо препоръчвам д-р. Карачоров.

# 78
  • Мнения: 75
Като прегледах последните мнения и се убедих, че колкото хора - толкова и позиции. В спора се ражда истината, казват  Flutter

# 79
  • Мнения: 104
Относно мнението за д-р Карачоров на Boris Kostadinov. Вероятно от него има и доволни. Но след като със съпруга ми ходихме при д-р Милушев, установихме, че нашите проблеми са лекувани от сладкодумния и чаровен д-р Карачоров с антибиотици, които практически не ги касаят!
Относно малките суми и малките пари - семейството ни е съвсем добре финансово, че да си плати каквото е необходимо - ние с направление не ходим никъде. В случая не е проблемът с парите, а с медицинската етика или с некомпетентността. За да не излезе, че правя неплатена реклама на клиника, вижте къде работи д-р Милушев, ще се ориентирате лесно дали изказването ми има финансов мотив.
Но, естествено, за други диагнози може и на някого въпросният господин да е свършил работа. Само че темата тук е "Препоръчайте добър уролог", а не казионен - очевидно човекът, който я е създал, няма предвид лесна диагноза.

# 80
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Доцент Чавдар Славов от Медицинска академия. Оперира баща ми и много съм доволна. Не работи със здравната каса Преди време прегледа беше 25лв. Операцията е безплатна.

# 81
  • Мнения: 1
Относно мнението за д-р Карачоров на Boris Kostadinov. Вероятно от него има и доволни. Но след като със съпруга ми ходихме при д-р Милушев, установихме, че нашите проблеми са лекувани от сладкодумния и чаровен д-р Карачоров с антибиотици, които практически не ги касаят!
Относно малките суми и малките пари - семейството ни е съвсем добре финансово, че да си плати каквото е необходимо - ние с направление не ходим никъде. В случая не е проблемът с парите, а с медицинската етика или с некомпетентността. За да не излезе, че правя неплатена реклама на клиника, вижте къде работи д-р Милушев, ще се ориентирате лесно дали изказването ми има финансов мотив.
Но, естествено, за други диагнози може и на някого въпросният господин да е свършил работа. Само че темата тук е "Препоръчайте добър уролог", а не казионен - очевидно човекът, който я е създал, няма предвид лесна диагноза.

Здравейте, Firelady !

Относно д-р Милушев-много интелигентен човек, и доколкото ми е известно,той е ученик на д-р Карачоров, но опитът му като цяло е по малък , което не пречи също да бъде добър диагностик, разбира се. Лошото е, че всичко при него се заключава  само в това . Все пак, ако някой търси не само добър диагностик, но и добър урологич- хирург, защото не всички урологични проблеми се лекуват с хапчета, не смятам че д-р Милушев ще може да му помогне . под " Уролог"- обикновено се разбира и хирург-може да попитате лично д-р Милушев за това-колко и какви операции е направил до момента ... ( понеже хората питат- затова коментираме-нека да знаят )
Най новите и модерни световно известни  инвазивни  локални лечения на простатната жлеза ( директно инжектиране на медикаменти в нея, локални нагревки) са не само въведени, но и за момента се практикуват много успешно, доколкото разбирам от много хора, само от д-р Карачоров.
И още една препоръка- по метода на елиминацията- с цел да бъде снета отговорността на самият лекуващ доктор по отношение на лабораторията, не е изключена или забранена и възможността всеки с урологични оплаквания , разполагащ с много свободно време, лично да потърси лаборатория и да отиде и даде урина , кръв , секрет,и каквото още трябва, за изследване. Така лично ще може да си плати на лабораторията и да си получи лично резултатите, които се заключават в опис на изолираните бактерии и на това срещу какво са резистивни и срещу какво-чувствителни, и да си закупи необходимите антибиотици ,за да трепе бактериите успешно . За да има ефект обаче-задължително изследвания и при двамата партньори!!- казвам това защото много " тесни специалисти" изследват и лекуват месеци наред само единият партньор , и се чудят защо  не се получава търсеният резултат-сетете се сами .

на всички желая да бъдат много здрави, да пазят здравето си за да сведат срещите с докторите до минимум !!

# 82
  • Мнения: 104
Както вече се изписа, хубаво е да има пъстрота на мненията, а всеки да си избира при кого да ходи.
Все пак, не е задължително учителят винаги да е по-добър от ученика си. Историята е пълна с такива примери.

# 83
  • Мнения: 118
Някой ходил ли е скоро при проф.Чакъров,колко се чака за преглед при него,колко струва прегледа?

# 84
  • Мнения: 1
Boris Kostadinov - клакьор или спамер, ако не си и самия д-р Карачоров, моля спри да подвеждаш хората и се скрий, че ако почна да пиша за "големия хирург", мастилото няма да ми стигне. Не му вярвайте в никакъв, ама в никакъв случай и не ходете при този "лекар"-самохвалко. Изградил е много умело паяжина в нет-а, пуска коментари като този на Boris, с които набира наивници, убеждава ги колко са зле и им одира кожите с ненужни манипулации по измислени от него цени. Трие негативните коментари във форума на сайта си - убедете се сами в това. Ако някой все пак реши да го посети, нека ми пише на лични, за да му обясня за какво става дума, пък сам да решава какво да прави. Firelady е прекалено тактичен, но на мен ми писна от тези поръчкови препоръчители на д-р Крачоров и затова се включих в темата с този тон  - моля за извинение, ако на някого се е сторил по-остър. Нямам желание да разисквам темата повече, затова не се опитвайте да ме коментирате или предизвиквате. Който малко от малко е усетил за какво става дума, ще се справи сам при вземането на адекватно решение.

# 85
  • Мнения: 75
Олеле, тази тема се е напълнила с някакви спам-, рекламни и антирекламни съобщения. Хора, не мисля, че сте много полезни така Sad

Създавате много шум, но липсва полезна и необходима информация.  ooooh!

# 86
  • Мнения: 8
Здравейте,
има ли някой отзиви от д-р. Валентин Бачев, който е от екипа на проф.Стоян Чакъров  -  УМБАЛ "Св.Анна". Беше ми горещо препоръчан от негови колеги, но аз искам да попитам за мнение от негови пациенти. Дано някой да има впечатления, че работата стана спешна.

предваярително Благодаря!

# 87
  • Мнения: 19 289
Може ли да ми кажете дали д-р Марин Георгиев работи в Александровска или само в клиника Доверие и доцент или доктор е? Добър специалист ли е? За тази клиника Доверие нямаше ли някакъв скандал преди време?

# 88
  • София
  • Мнения: 1 272
Влизам с въпрос към по -опитните в бъбречните неволи. Майка ми и баща ми имат камъни в уретрите и 2 литрипсии неможаха да им ги разбият . Сега сме записали час за баща ми при доц. Салтиров, за който чухме че вади камъни по някакъв безкръвен метод. Не бил нито уретероскопия , нито стенд.  newsm78 Та някой знае ли какъв е точно този метод? То малко като гатанка стана , но много ще съм благодарна ако някой , който е ходил скоро при доцента да сподели.  Hug

# 89
  • Мнения: 75
Tanija, аз съм чувала за някакво лазерно разбиване на камъни в пикочни пътища. Но не знаех, че го правят в България. Моля те, ако ходиш там,дай ми повече информация, много живо ме интересува.

Общи условия

Активация на акаунт