Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 282
  • 824
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 356
Някой знае ли дали д-р Михайлов от София е добър уролог

# 106
  • Мнения: 3 608
Д-р Николай Милушев някой има ли наблюдения над неговата работа?
Д-р Иван Велев завеждащ урология 1градска?
Или да препоръчате някой адролог?Благодаря ви.

# 107
  • Мнения: 105
Много ви моля за координатите на д-р Чакъров. Става дума за много лоша диагноза. Не успявам да се свържа чрез регистратурата.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
И аз търся такъв за Пловдив Rolling Eyes Peace

# 109
  • София
  • Мнения: 15 219
Здравейте!
Търся мнения и лични впечатления за уролозите във ВМА.
Имам много добро мнение за работата на доц. Салтиров, но той е в отпуск до края на годината, а е необходима много спешна консултация. Знаете ли нещо за доц. Николов и д-р Драгиев?

# 110
  • Мнения: 0
Здравейте! Напипах малко топче в единия си тестис и се обърнах към личния лекар, който ми даде направление за уролог. Моля, препоръчайте ми добър такъв в София, работещ със здравната каса. Знам, че тук не е най-подходящото място да питам за този вид специалист, но на няколко места не ми отговориха, а наистина се притеснявам. Ако имате и информация кога са приемните дни и часове на въпросния лекар ще е супер. Може би въпросите ми ви изглеждат глупави, но не съм имал проблеми със здравето и съответно посещения в болница от дете, да чукам на дърво. Благодаря ви много!

# 111
# 112
  • София
  • Мнения: 15 219
vivam, не мога да ти препоръчам уролог от опит. Аз самата попитах малко по-горе за отзиви за лекари.
Това, което мога да кажа, ако ти е от полза, е, че във ВМА приемат пациенти с направления. Часове за преглед се записват в поликлиниката на ВМА, в 21 кабинет.
Успех!

# 113
  • Мнения: 7
vivam, Доц. Нейков и Д-р Табаков от Онкологията в "Дървеница".

# 114
  • Мнения: 355
Д-р Илия Калчев. Хил клиник. Прегледът ти е платен, но поне отношение, внимание има към теб и не ти се налага да чакаш 100 години, за да те погледнат за 5 минути и да те отпратят...

# 115
  • Мнения: 118
Баща ми не остана с добри впечатления от Хил клиник.Ходеше там на прегледи за простата.Отношение има защото си плащаш,не чакаш по опашки за да те приемат.Една година правиха изследвания ,да следят състоянието и накрая казаха операция прекалено много е нараснала и ще струва 10 000лв.С две думи го мотаха докато ,се стигна до състояние за  операция.Отиде при друг доктор ,както съм писала по -напред в темата и сега всичко е наред за много ,много по-малко пари.

# 116
  • Мнения: 20
Др Златев - Св.Анна ( окръжна болница) - млад е, но аз съм останала само с добри впечатления от него. ако напишете името му в нета, ще видите че има още положителни мнения.

# 117
  • Мнения: 0
Добър ден, здравейте всички.
Преди няколко дни се регистрирах във форума, но изобщо не се оправям с него.
Писах в темата, посветена на Хил клиник, но изглежда не е активна, и нямам отговор от никого Sad

Търся информация за урологията им. Моля ви, има ли някой, който да знае повече по темата със зеления лазер.
Моят баща е на 68 г. има аденом, драмата е огромна, продължава вече повече от година, и майка ми се измъчи с него. Водихме го в кварталната поликлиника, оттам личния лекар му изписа някакви хапчета, които не помагат. Водихме го в Токуда, само ни загубиха време и пари, но не му помогнаха. Предлагат му операция, него го е страх, че буквално цитирам: "тия ше ме уморЯт"...

Баща ми, както можете да се досетите, не е "на ти" с интернета, та ровя вместо него, за да сондирам мнения. На първо място ми излезе бгмамма, затова пиша и тук, не знам дали е правилното място: може ли някой да ми даде информация за уролог в Хил клиник и този зелен лазер за изпаряване на простатата. Дали е най-доброто, дали наистина става и си заминава след операция, както разказват във вестниците?
Предварително благодаря на всички, извинявам се за дългото откровение  Praynig

# 118
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Николаева78, не мога да ти кажа нищо за Хил клиник, но моя татко имаше също аденом. Оперира го тогава доцент, сега професор Славов в медицинска.

# 119
  • Мнения: 0
Здравейте отново. Благодаря ви за мненията, които споделихме. Татко го заведох в Хил клиник, взеха ни 50 лева за преглед и изследвания, сега чакаме резултат от туморен маркер, за да кажат, дали е доброкачествено увеличение, или е по-лошо...
Ако всичко е наред, може би ще се съгласим да бъде опериран със зелен лазер, стига наистина това да му помогне. Засега ни уверяват, че това е най-добрият за него метод. Но не е евтино, операцията ще ни струва 6000 лева.

Общи условия

Активация на акаунт