Препоръчйте добър уролог!!

  • 640 967
  • 824
  •   3
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да попитам дали някой знае в коя болница работи др.Милен Кацаров, тъй като намирам, че работи само в частен кабинет... и дали операция при него се покрива от здравната каса?

# 121
  • Мнения: 0
Здравейте отново! Татко в петък ще му направят операция в Хил клиник. Решихме се, защото оттам предлагат като възможност да не го оперира български специалист, а да доведат най-корифея уролог от испания и той да го оперира.
Поради доста патила преди, изобщо не вярвам на български лекари - един казва "добър", втория казва "лош".. И в този форум изчетох всичко на тема "урология" и за едни и същи специалисти имаше от "осанна" до "распни го"  Crazy
Стискайте палци всичко да бъде наред. Баща ми се притеснява доста, но вярвам всичко е по-добре от това да ходи с катетър и да страда от толкова време вече  Praynig

# 122
  • Мнения: 750
Някой да се похвали , че е намерил добър уролог? Николаева78 , какво стана?

# 123
  • София
  • Мнения: 15 218
Мога да споделя отличните впечатления на моята майка от двама уролози от отделението по Обща урология на ВМА. Два пъти я оперираха там.
Преди няколко години доц. Салтиров махна камъни от единия й бъбрек по безкръвен метод. Майка ми се чувстваше превъзходно и оттогава няма никакви проблеми с него.
През януари д-р Драгиев отстрани другия й бъбрек, който беше с тумор. Възстанови се изключително бързо, за разлика от познати, които са правили такава операция в други болници.

# 124
  • Мнения: 0
Здравейте! Много се извинявам, че пиша едва сега, но не съм много по форумните изяви, а и нашата "сага" приключи, и не ми е останало време, пък и не се сещам за форума да споделя, което не правилно.  Писах в темата за Хил клиник тук, във форума, но не се сетих да напиша нещо в другите теми - моя грешка.  ooooh!

Копи-пействам част от информацията, защото вече съм я публикувала, и за по-бързо  Blush

На 18.02 заведох баща ми за операция в Хил клиник, той ужасно се притесняваше, и това допълнително изнервни ситуацията и мен.

В Хил бяха много мили и отзивчиви. Откъм време всичко се случи по часовник, докарах го в 7:00 ч. сутринта и в 9:00 след всички предоперативни изследвания го вкараха в операционна. Простатата му беше с обем 110 гр. което на други места казаха, че било абсурд да се махне безкръвно, но с този зелен лазер в Хил клиник казаха, че няма проблеми.

Оперира го д-р Фернандо Санча, успях да го видя, докато чаках отвън, а после докато бях в стаята с татко дойде на визитация да го погледне.
Испанският лекар говореше прекрасен английски и изглеждаше доста респектиращо.

Операцията, престоя, всичко ни излезе 7 000 лева. Не са малко пари, да не кажа, че е огромна сума, която ни лиши от зимна почивка и ски, но пък изобщо не смея да сравнявам удоволствието със здравето на близките си.

На другия ден му махнаха катетъра и го изписаха. В момента няма оплаквания, казва, че нощем спи за първи път от години без да става.

А бе, да е жив и здрав татко, и екипът и д-р Санча, че нивото, което видяхме там на други места не съм го виждала в България... И дано са повече частните клиники у нас, и да имат възможност повече хора да решат проблемите си бързо, без проблеми, чакане и пари под масата.

Благодаря на отзовалите се с мнения и подкрепа във форума, благодаря и за интереса към моите проблеми, надявам се да съм дала подробна и информативна обратна връзка за други хора с  подобни проблеми.    bouquet

# 125
  • Мнения: 0
да споделя и моят опит от ходене по доктори за баща ми...накратко . в хил се убедих че само испанеца може да свърши работа ,разбира се за много пари!!! решихме да се спрем и ние на лазера/в Токуда/ та стана голям проблем.спря да уринира и страшни болки-повторен прием -отказан.Накрая в спешното на Окръжна б-ца ни прие Д-р Златев-за което съм му много благодарен,отличен специалист,превърна се вече в нещо като семеен уролог/сина ми се обряза при него и  е ок/.Решението - антибиотично л-ие и повторна операция оказа се че простата на баща ми не била изрязана цялата.!!!
За всички които имат проблем - консултирайте се с него ,преглежда и по ЗК.ттелефони на интернет страницата на б-ца Св.Анна.

# 126
  • Мнения: 75
И чичо ми беше в Токуда на операция - след това ходи с катетър страшно дълго време и му остана незадържането на урина... Вече година.
Не препоръчвам хората да се подлагат в Токуда на експерименти  Naughty

# 127
  • някъде
  • Мнения: 4 955
NIakoi da znae mobilnia na doc.Lidia Petkova ot Varna?

# 128
  • Мнения: 0
да споделя и моят опит от ходене по доктори за баща ми...накратко . в хил се убедих че само испанеца може да свърши работа ,разбира се за много пари!!! решихме да се спрем и ние на лазера/в Токуда/ та стана голям проблем.спря да уринира и страшни болки-повторен прием -отказан.Накрая в спешното на Окръжна б-ца ни прие Д-р Златев-за което съм му много благодарен,отличен специалист,превърна се вече в нещо като семеен уролог/сина ми се обряза при него и  е ок/.Решението - антибиотично л-ие и повторна операция оказа се че простата на баща ми не била изрязана цялата.!!!
За всички които имат проблем - консултирайте се с него ,преглежда и по ЗК.ттелефони на интернет страницата на б-ца Св.Анна.
xora nese zablujdavaite da xodite pri dr, kara4orov toi gleda samo kak da vi vzeme parite i ni6to pove4e



Нуждая се от координати на проф. Куманов. Моля пишете ми на woman_in_love@abv.bg

# 129
  • Мнения: 59
Моля ви препоръчайте ми добър урулог хирург спешно,става въпрос за карцином на пик.мехур във втори стадий.Ако някои може да ми даде актуални кординати и тел на проф.Чакъров ще съм много,много благодарна Praynig

# 130
  • Мнения: 443
За Чакъров не мога да помогна,но мога да похваляд-р НиколайБотев. Той е хирург-уролог. Работи в новата болница Софиямед и скоро оперира мъжът ми. Ако те интересува ще дам телефона му.

# 131
  • Мнения: 355
Обади се в Хил клиник, там за специалните урологични случаи викат лапароскопист от Германия, професор Щолценбург. Вярно, плащаш му хонорара, ама си сигурна, че има защо да го правиш и имаш гарантиран успех!
Стискам палци всичко да мине нормално, и не губете много време в сондиране на мнения, че нямате такова!  Praynig

# 132
  • Мнения: 0
Здравейте, прочетох постовете, но имам следния въпрос:
Трябва да отида на профилактичен преглед при уролог, не че имам проблем, а просто се съмнявам за такъв.
Така, че моля който знае уролог в София с работно време след 17:00 да ми каже, също и да работи със Здравната каса.
Благодаря предварително на всички за отговорите, защото колкото и да търся шпо форумите не мога да намеря.

# 133
  • Мнения: 355
Писах ти на лични!

# 134
  • Мнения: 0
благодаря много сте бързи   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт