Препоръчйте добър уролог!!

  • 640 348
  • 824
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 443
beginner_mamma,може ли и на мен да пратиш координатите на този уролог. Нуждая се от още едно мнение.

# 136
  • Мнения: 0
Zdraveite,iskam da mi preporachate speshno nqkoi dobar doktor urolog.Na bashta mi mu predstoi operaciq tumor na pikochniq mehur.Speshno e. Blagodarq !

# 137
  • Мнения: 0
Здравейте, Мариана,
С цялото си сърце препоръчвам уролозите на Хил клиник, конкретно д-р Александър Боцевски.
Помогнаха ни преди половин-година, баща ми беше със съмнения за рак на простатата, но слава Богу, оказа се много голям аденом.
Наистина сме им признателни много и ги препоръчвам от сърце.

# 138
  • София
  • Мнения: 2
beginner_mamma, моля дай и на мен кординати на този уролог.
Благодаря предварително Simple Smile

# 139
  • Мнения: 10
Момичета,ако търсите добър уролог-САМО доц.Марин Георгиев !!! Майка ми имаше вкаменил се стенд в бъбрека и надолу по уретера,положението беше страшно-доцент Георгиев я спаси !!! Благодаря му от все сърце,да е жив и здрав ! Има златни ръце и златно сърце ! Друг такъв лекар няма,не се замисляйте  Wink

# 140
  • Мнения: 10
Здравейте ,момичета , бих искала да споделя проблем, надявайки се ,че в най -четения форум у нас мога да срещна човек минал по тази пътека и да чуя съвет.На свекър ми - на 72 години преди 3 мес. му диагностицираха локализиран само в единият дял карцином на простатата ,в 4 от 10 проби, високо диференциран с глисън скор 5-6. Според справките в нета това състояние е подходящо за лечение с брахитерапия.Познат уролог ,работил във Франция препоръча това да се направи там, защото"това ,което правят тук е някакво подобие на брахитерапия" Според това което разбрахот него въвФр.правят брахитер. с ниски дози ,поставяйки някакви източници във вид на семена ,които остават там за постоянно ,докато , ако правилно съм разбрала в онкологията правят брахитерапия с високи дози в 2-3 20минутни сеанси /според сайта на урологията на МА/,т.е. двата метода са принципно различни.Моят свекър чинно си направи и скенер и сцинтиграфия по препоръки на специалистите в онкото в София, където живее ,видя че резултатите от тези изследвания са отлични и потъна в дълбока депресия ,вместо да се мобилизира и да се бори за живота си , а очевидно шансовете му все още са големи.Проблемът е ,че дори не е отишъл при лекар с тези резултати ,не му е правено хормонално лечение и въобще освен че чака да мре и много си помага в тази насока / не се храни не общува с никого/ ,нищо друго не е направил.Ние живеем във Варна и представа нямам за добри лекари в тази област в софия.Може би е добре да го види специалист онкоуролог и съответно някой ,който е наясно с брахитерапията като метод ,за да даде насоки за понататъчно лечение независимо дали тук или някъде другаде. Много се говори за турски онко центрове, но там чета за друг вид лъчелечение, а може и да греша .Молбата ми към вас е да препоръчате  имена и евентуално координати на изпитано добри специалисти  в тези две области , защото времето минава и се притеснявам,да не стане късно.Благодаря предварително,моля за извинение ,че копи-пействам от друга тема във форума ,но там единственото име ,което ми препоръчаха беше на д-р Симеонов ,а моят свекър е бил при него и е леко разочарован/което не означава че не е добър ,просто свекър ми не иска да отиде отново при него/

# 141
  • Мнения: 355
beginner_mamma,може ли и на мен да пратиш координатите на този уролог. Нуждая се от още едно мнение.
Обади се в Хил клиник: 02/439 31 31.
Имат и сайт: www.hillclinic.com

# 142
  • Мнения: 4 275
Лекувах се преди време от цистит. Тъкмо се бях оправила и пак се появиха оплакванията Sad

Ходих на преглед. Пуснахме изследване на стерилна урина и се оказа, че бактерията, с която съм заразена е Ешерихия Коли. На база това изследване ми изписаха 8!!! неща, които трябва да взимам.

1) Монурал
2) Цистостоп Рапид
3) Някакъв пробиотик
4) Уростим или нещо подобно, което се води ваксина
5) Полижинакс глобулки за влагалище
6) Витамини някакви
7) Ximebac - антибиотик е май
8 ) Цистинол акут

За целия ми живот до тук сигурно не съм взимала толкова хапчета накуп, колкото изброените по-горе. Да започвам ли с това лечение или да потърся второ, трето мнение?  Confused

# 143
  • Варна
  • Мнения: 436
Препоръчайте моля ви някой добър уролог във Варна. Имам камъни в бъбрека и трябва да отида на профилактичен преглед.

# 144
  • Мнения: 6
Здравейте на всички ,
като доста поизпатил човек и обиколил доста уролози ,препоръчвам Доц. Марин Георгиев от болница Доверие и Александровска .
При мен се наложи операция -пластика на уретер и тъй като се оказа рядко срещано ,ако някой има нужда ,да ми пише ,с радост ще отговоря ,тъй като аз сама много се лутах и наистина мога да кажа ,че по темата няма почти никаква информация.
Успех и кураж на всички !

# 145
  • Мнения: 0
Здравейте, на баща ми е на 88 години и простата му е 171 гр.  предлагат ни операция с зелен лазер и сме пред голяма дилема. Пробвахме вече 2 месеца с медикаментозно лечение, но до момента ефекта е никакъв. Някой доктори ни убеждават как и 20 години нямало проблем да си живее с катетър. Предлагат ни въпросната операция, но предвид напреднала възраст и размера се притеснявам от изхода. Проверявахме на две места: в Хил клиник - 10 000 лв и Токуда - 2000 лв. Разликата в цената не е никак малка - прочетох доста мнения в темата за Хил клиник, но има ли някой който е ползвал услугите на Токуда, моля препоръчайте хирург и какво бихте ме посъветвали?

# 146
  • Мнения: 10
Здравейте, на баща ми е на 88 години и простата му е 171 гр.  предлагат ни операция с зелен лазер и сме пред голяма дилема. Пробвахме вече 2 месеца с медикаментозно лечение, но до момента ефекта е никакъв. Някой доктори ни убеждават как и 20 години нямало проблем да си живее с катетър. Предлагат ни въпросната операция, но предвид напреднала възраст и размера се притеснявам от изхода. Проверявахме на две места: в Хил клиник - 10 000 лв и Токуда - 2000 лв. Разликата в цената не е никак малка - прочетох доста мнения в темата за Хил клиник, но има ли някой който е ползвал услугите на Токуда, моля препоръчайте хирург и какво бихте ме посъветвали?
Отивай веднага при доц.Марин Георгиев в болница Доверие Heart Eyes Той ще ви помогне на 100% и изхода ЩЕ БЪДЕ благоприятен Wink

# 147
  • Мнения: 0
Здравейте, регистрирах се, за да споделя моя опит с д-р Карачоров (намерих го по интернет). Откри ми хламидии, даде ми да пия антибиотици и днес, около две седмици след прегледа при него, отидох при трети доктор - в Пирогов. Той потвърди думите на втория доктор-че няма как да имам хламидии с толкова ниски нива на еритроцитите и че за изследването им се взима кръвна проба, а не секрет както направи Карачоров. Също сподели, че е имал и други пациенти с подобни дълги и сложни лечения предписани от Карачоров. Не ходете при него...

# 148
  • Мнения: 0
Molja za pomo6t ,  trjabva mi spe6no telefon  na pr. 4akarov 
ba6ta mi e s rak na prostatata ..
blagodarja predvaritelno.

# 149
  • Мнения: 355
С рак на простатата много зависи дали е с разсейки или не. Ако е капсулован може много успешно да се оправи и да живее с лапароскопска радикална простатектомия.

В Хил клиник викат германски професор да оперира рак на простата и мехур, знам, че е супер добър, но не знам колко струва Sad

Можеш да ги провериш, обаче, знам, че са добри много.

Успех и късмет, дано всичко е наред.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт