Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 397
  • 824
  •   5
Отговори
# 15
Всички в урологията на на Александровска болница са добри. Проф Панчев, д-р Кацаров са ми лични приятели и мога да кажа че са супер хора. Панчев приема свободно в четвъртък в академията в кабинетите на приземния етаж. За Милен Кацаров знаете за частния му кабинет написано е в постингите. МОга да добавя че не работи със здравната каса. Много добър специалист е и д-р Краси Янев. От екипа на проф. Панчев и като човек е страшен. Един от малкото доктори който не си изключва телефона вечер. Частния му кабинет е в 22 ра поликлиника до Плиска преглежда всеки  четвъртък след 5 , не връща никой. Знам че има и сключен договор със здравната каса, за мобилния му на лични.

пиши ми на личен,защото аз не мога,кутията ти е пълна  Praynig

# 16
Знаете ли нещо за Д-р Пламен Евгениев - уролог в Онкодиспансера в София?
Предстои операция на баща ми  при него във връзка със простата.Моля отговорете спешно е? Отлага му операцията 4 пъти и се съмнявам в този човек.

# 17
  • София
  • Мнения: 66
Препоръчвам ви доц. Салтиров от ВМА-София

# 18
Д-р Карачоров е едно от светилата на урологията в момента!Един от малкото които владеят до съвършенство безкръвните операции и всички нови методи в урологията и хирургията.Да не говорим че е страхотен диагностик и няма грешна диагноза.Горещо ви го препоръчвам не само защото е трупал дългогодишен опит в чужбина,но и заради това,че е изцяло отдаден на работата си.Благодарение на него си възвърнах потентността и забравих за дългогодишните проблеми с простатата.Единственият му недостатък е,че пред кабинета му чакат страшно много хора и не може да се отиде без предварително записване.Ето тел. 0888618277 ,кабинетът му е на Пиротска 8.

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте , може ли някой да ми каже дали Д-р Пламен Димитров от Урологията в МА е добър специалист???Благодаря на всички!

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен! Някой може ли да ми каже дали е чувал за д-р Пламен Димитров в Медицинска академия?Записахме си час за преглед при проф Панчев, а когато отидохме казаха, че прегледите се минават при доктора, който е на смяна. Така този въпросния д-р Пламен Димитров установи, че на сапругът ми трябва да се направи операция на бъбрека и пластика на уретера. Датата на операцията е насрочена за 16.09 и съм много притеснена.
благодаря Ви!

# 21
  • Мнения: 2
Моля,дайте информация как да се свържа с д-р Панчев и д-р Митко Цветков от Александровска.Къде извършват прегледи?Телефони за записване?

# 22
Доц.Делийски в Правителствена болница!чудесен лекар е,но нямам тел.номер Rolling Eyes
успех Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте трябват ми спешно телефони ( актуални ) на добри специалисти по урология в София за възрастен човек става въпрос ,има и направление по здравната каса така че ако работят по Зд. каса е добре.
взела съм от архива телефоните но дали отговарят и адресите може също

# 24
  • Мнения: 4
здравей! Имам телефони в медицинска акдемия, чрез които и ние се свързахме.Става въпрос за урология.Предполагам ще можеш да си избереш лекар, който да ви лекува.А и в интернет ги има телефоните. Ако желаеш пиши на skype, за да ти ги дам. Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 703
delina74 благодаря ти ,
 можете ли да ме насочите към добър онкоуролог в Медицинска академия

# 26
  • Мнения: 4
ЗА онкоуролог не знам, но там в медицинска академия могат да ви насочат. Предполагам към професор Панчев трябва да се обърнете. телефонът, чрез които ние се свързахме е 92-30-202. Там ще ви дадат по- точна информация.

# 27
  • София
  • Мнения: 66
Пробвайте и при доц. Салтиров във ВМА-София тел. за записване 9226018

# 28
  • Мнения: 852
Може ли някой да ми даде телефон за записване за д-р Краси Янев в 22-ра поликлиника.

# 29
  • София
  • Мнения: 164
Няма нужда да се записваш, направо отиваш и чакаш  Simple Smile.  Обаче е отпуска до края на септември. Какво ти е?

Общи условия

Активация на акаунт