До адвокати!

  • 706
  • 3
  •   1
Отговори
АДВОКАТИ И МИЛИ МАМИ, КОИТО ПО ЕДИН ИЛИ ДРУГ ПОВОД СТЕ САМИ ИЛИ СТЕ В НЕТЪРПИМИ ОТНОШЕНИЯ СЪС СЪПРУЗИТЕ ИЛИ БИВШИТЕ ТАКИВА, БИХ ИСКАЛА ДА ВИ ПРЕДУПРЕДЯ ПРЕДИ ДА ТРЪГНЕТЕ ДА ЗАЩИТАВАТЕ ИНТЕРЕСИТЕ СИ  ЧРЕЗ НЯКАКВИ СИ ДЪРЖАВНИ ИНСТАНЦИИ /ВИЗИРАМ ПОЛИЦИЯ .
Ето какво ми се случи на мен...по съвет на адвокатката ми след продължителен психически тормоз и заплахи от страна на мъжа ми, с който сме в развод, реших да подам жалба до полицията, за да може тя да бъде използвана в съда. Първо след продължително висене пред районното и пред стаята за подаване на жалби в определените дни и часове инспектора беше неоткриваем 3 седмици, пуснах жалбата си в една пощенска кутия, която видимо беше претъпкана и оставих телефона си за връзка. След около 2 седмици това става м. август районния инспектор ми се обади да ме пита какъв ми бил проблема. Обясних...извика ме при него...чаках пак около час докато ме приеме, изнесе ми лекция как се взема апартамент от съпруг и каза, че ще го търси , за да го сплашва. Това не се случи в близките седмици. Най-накрая успя да се обади пак на дом ни телефон /на мобилния не можел, нямало да се "набутва", но мъжа ми тогава го нямаше в града. Междувременно мина и второ дело. Най-накрая с устна покана по наш съсед той го привикал в районното , потупал го по рамото , питал го дали е вярно това, което съм писала в жалбата /кой нормален човек би си признал/ и след още две седмици ми се обади пак чрез куриер /наш съсед работещ в районното/ да се ява, за да подпиша заявление, че си е свършил работата /????/.  Чаках половин час пак да ме приеме , което си е чисто губене на време . По време на разговора непрекъснато ми обясняваше как не можел да ме намери по цял ден в къщи /интересно как работещ човек би си стоял в къщи от 9 до 17, каквото предполагам е и неговото раб. време чакайки единствено неговото обаждане/. Нормално е да си в къщи след 18 ч тоест не е ли е негово задължение да ме уведоми по мобилния , че трябва да се явя. Моля ви кажете ми така ли трябва да действа полицията и такъв ли е реда ако иска някой да се предпази от нетърпими отношения по време на бракоразводното дело? Искам само да добавя, че на срещата с районния по -голямо внимание беше обърнато на некадърността на "тъпите адвокати" които пращали клиентите си в полицията вместо да вземат да си свършат работата.самите те или как на някакъв негов познат жена му взела апатамента ей така под носа му. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да сподели ...посъветвайте ме към кого да се обърна , за да се оплача от поведението на така наречените полицаи "тип махленки", които не само че не ти помат, но и допълнително те унижават?

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
о, как те разбирам. По други поводи 2 пъти се сблъсквам  с некомпетентността и своеволието на полицаи, дори жалбите до Военна прокуратура не помогнаха- гарван гарвану око не вади. #2gunfire

# 2
  • Мнения: 2 292
послде искаме като влезем в ЕС да имаме пълни права и да признават съдебните решения от български съдилища ... да не са луди хората   newsm78

# 3
  • Мнения: 421
Здравейте .
Този линк не е мой,но на този етап мога само с него да влизам.По повод на Разочарована 2 и аз съм мн. огорчена от системата на МВР.Когато напуснах сем.жилище с бебе на 40 дни и аз подадох въпросната жалба за психо тормоз и за заплахи спрямо мен с пистолети незаконно притежание на ''съпруга ми'' и куп др. ,но до този момент изминаха 6 м. и никой от районното у-ние не се е свързал с мен дори за ''добър ден''.Нямам думи...
 #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт