могат ли да бъдат заедно ?

  • 605
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
каката ми беше болна - и още е ,зарази се и бебето ...мога ли да ги държа в едно помещеие и евентуално да си играят ? newsm78
малко тъп въпрос ,ама днес изпуших вече ,а те много се обичат и не искат да са разделени.  bouquet

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ами, така като гледам няма нужда вече от "изолация" Wink

По принцип ми е интересно как би съумяла да ги отделиш едно от друго. Simple Smile Остави ги спокойно да си играят.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 042
Моите и болни и здрави все са заедно. Сега ние с щерката сме болни и малкият е плътно до нас. Няма как да го изолирам. Винаги е било така. Въпреки това той боледува най-малко и най-леко в къщи /дано все да е така Praynig, да чукна на дърво/.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 864
те са имали контакт още преди ти да видиш първите симптоми на разболяването. после и да ги разделяш, няма много смисъл. а и при положение, че живеят в една къща...
аз не вярвам в домашната изолация. който оцелее - добре, другите се лекуват.

# 4
  • Мнения: 6 461
Моите деца са винаги заедно .Болни ,здрави не мога да ги разделя.Нали все пак живеем заедно.Така ще бъде.  Wink

# 5
  • Мнения: 532
Има смисъл от делене и пазене на децата да не са в контакт, когато заболяването се предава изключително по капков път или както там е наречен - като конюнктивит, например. В този случай може да се предпазят останалите членове на семейството. В другите случаи е почти невъзможно да се предотврати.
Хубаво е да се използват различни тоалетни принадлежности, това да е практика в семейството, т.к. заразата може да се пренесе и чрез сапун дори. Да се учат децата да не лапат всевъзможни неща, като даден назаем молив в училище, например. Да се мият ръцете многократно, да се научат, когато самите те са болни да предпазват останалите. Много е трудно, но изключително важно за изграждането на навиците им за цял живот.

# 6
  • Торонто
  • Мнения: 837
Винаги отделям двете ми деца в 2 различни стаи (имаме само толкова да не помислите че живеем в няколко). Реват, молят се, но даже и като ходим някъде с колата ги караме на 2 курса ако едното е болно. Знам, че изглежда фанатично, но не се заразяват и затова продължавам да го правя.

# 7
  • Мнения: 1 455
Болни, здрави - винаги са заедно!

Общи условия

Активация на акаунт