Билярд в София - къде?

  • 5 296
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
С още две съфорумки издирваме хубава билярдна зала в София. Желателно е да няма висока посещаемост от деца (разб. тийнеджъри) Blush, както и да е в централната част Thinking. Докато си намерим такава, ръзцъкваме online и в едно кафене в парка Заимов.
Помагайте Hug

п.п. в НДК няма - май са в ремонт Tired

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 19:00 от strelche®

# 1
  • Мнения: 2 978
На пазара на Борово. Там е с професионални маси. Има си и бар. Намира се точно до пица Италия (ако не се лъжа newsm78)
Ей Тук
Но предполагам, че ще ви е далече Thinking

# 2
  • Мнения: 3 861
На мен няма да ми е  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 19:04 от Lilly

# 3
  • Мнения: 899
В Зимния дворец имаше, не знам колко е централно, но поне има свежи студентчета  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 473
На мен няма да ми е  Twisted Evil

Кучеее Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Вини, Благодаря  bouquet Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 861
На мен няма да ми е  Twisted Evil

Кучеее Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Вини, Благодаря  bouquet Heart Eyes


то почти до нас бре Mr. Green, айде, играем и после у нас на кафе  Wink  Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Да беееее Флеш Simple Smile Каква съм УФСЪ  ooooh!
Дано не ме чете моя приятелка на която мъжът й го държи, че ще ме набие. Да не се сетя още на Срещата  ooooh!
И на мен ми е идеално там. Приемате ли още една съфорумка  Embarassed

# 7
  • Мнения: 3 861
Да беееее Флеш Simple Smile Каква съм УФСЪ  ooooh!
Дано не ме чете моя приятелка на която мъжът й го държи, че ще ме набие. Да не се сетя още на Срещата  ooooh!
И на мен ми е идеално там. Приемате ли още една съфорумка  Embarassed

Това за там дето Вини писа ли става въпрос???

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, същото - срещу пазарчето в Борово  Hug

# 9
  • Мнения: 1 391
Зимния дворец  Peace
права си за свежите студентчета

има доста билярдни маси - не е първа свежест като интериор, но пък има атмосфера, всички играят та пушек се вдига

# 10
  • Мнения: 3 743
В Sky Sity има много билярдни маси http://www.skycitycenter.com/entertainment.php?lang=bg

# 11
  • Мнения: 3 861
Да, същото - срещу пазарчето в Борово  Hug

Джулс, трябва обаче да убедим другите 2 съфорумки да се домъкнат до наш'та махала Twisted Evil Party

# 12
  • Мнения: 2 550
В Галакси, намира се до НДК. Но не знам как са цените...мисля, че е скъпичко  Tired

# 13
  • Мнения: 2 978
В Галакси, намира се до НДК. Но не знам как са цените...мисля, че е скъпичко  Tired

Е, точно той май сега е в ремонт newsm78

п.п. така каза Стрелче Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, същото - срещу пазарчето в Борово  Hug

Джулс, трябва обаче да убедим другите 2 съфорумки да се домъкнат до наш'та махала Twisted Evil Party

Ще ги убедим - щом е за билярд Simple Smile Само да не се наложи ние да ходим до Зимния щото на Ери там й е по-близо Simple Smile

# 15
  • Мнения: 4 473
А така, сметки без кръчмар Naughty. Не може ли някъде в северозападналата част на София, м?! Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 3 861
не може щото е североЗАПАДНАЛА  hahaha, ти го каза  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 2 978
Най- добре е да се чака да свърши ремонта на НДК..така всички ще са доволни Mr. Green Hug

# 18
  • Мнения: 4 473
не може щото е североЗАПАДНАЛА  hahaha, ти го каза  Twisted Evil

Гледала ли си "Разбиване" ? Sunglasses Ако не си - ще го видиш на живо следващият път, като те метна на билярд! Twisted Evil Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 861
не може щото е североЗАПАДНАЛА  hahaha, ти го каза  Twisted Evil

Гледала ли си "Разбиване" ? Sunglasses Ако не си - ще го видиш на живо следващият път, като те метна на билярд! Twisted Evil Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha Който се смее последен се смее най-добре  Joy Joy Joy Twisted Evil

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Разходете се до Зимния, тъкмо ще дойда да ви гледам Mr. Green
Не мога да играя билярд Confused

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще дойда бреееее и до Трън ще скокна, щом е за билярд!  bowuu

М/у другото знаете ли защо са построили квартал Люлин?
за да докажат, че и на запад може да се живее зле  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 473
Ще дойда бреееее и до Трън ще скокна, щом е за билярд!  bowuu

М/у другото знаете ли защо са построили квартал Люлин?
за да докажат, че и на запад може да се живее зле  Laughing

муахахахахаха Mr. Green

Ако визираш мен - аз не живея в Люлин, моля - моля! Crossing Arms

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
хахах нееее, просто се сетих за това  Grinning

# 24
  • Мнения: 3 861
Ни в клин, ни в ръкав....
Ерика, честит празник  bouquet

Да ти е живо и здраво детенце и много да те слуша  Hug

# 25
  • Мнения: 963
Не знам дали ще е от полза, но да се включа, Simple Smile че и мен ме вълнуваше наскоро този въпрос.
Най в центъра  Laughing , което открих е на Позитано 52 - там си се води билярд клуб, има много маси, за клиентелата нямам наблюдения обаче. Масите са с жетони, не на час.
Пак с жетони (и мое любимо) е Тънката червена линия. Но там масата е само една. Като отида към осем вечерта винаги се вреждам. По-късно - доста по-трудно. Но пък идея нямам в колко часа отварят.  newsm78
Btw, в Люлин има билярд клуб - даже се води професионален. Масите се плащат на час. Black Ball мисля, че беше, в бившия Битов комбинат на пазара.
Поздрави и приятна игра!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 488
В Люлин 3 на кооперативния пазар  Stop няма как да не го забележиш.

# 27
  • Мнения: 3 861
кво стана сега, ще играем ли билярд в нашия квартал Twisted Evil, Джулс, агитирай и ти бре Crazy

# 28

Аз май се включвам малко късно, но все пак .... в София ленд има хубави маси и освен това се плаща на игра, а не на час, както за съжаление е на повечето места. Проблемът е, че май София ленд затвори и повече няма и да отвори врати.  newsm78

# 29
  • Мнения: 4 473
Не знам дали ще е от полза, но да се включа, Simple Smile че и мен ме вълнуваше наскоро този въпрос.
Най в центъра  Laughing , което открих е на Позитано 52 - там си се води билярд клуб, има много маси

Беше от полза, благодаря!  bouquet

Желаещи за мини бг-мамма турнир? Grinning

# 30
  • Мнения: 963
Моля!  Grinning Пак заповядайте!
За турнир ми е рано още, имайки предвид, че това лято се научих да играя...
Ама може ли малко отзиви за мястото? Че уж аз го предлагам, пък не съм ходила там от две години.  Crazy
Поздрави!

# 31
  • Мнения: 677
Ей,че ви бием и на билярд и на караоке,ей..
Кога е турнира?

# 32
  • Мнения: 4 473
Моля!  Grinning Пак заповядайте!
За турнир ми е рано още, имайки предвид, че това лято се научих да играя...
Ама може ли малко отзиви за мястото? Че уж аз го предлагам, пък не съм ходила там от две години.  Crazy
Поздрави!

Сладурана Grinning Не съм ходила там, но нали ти го препоръча...уж  Crazy. Само да се организираме и ще го преслушаме това клубче Wink
Записването може да продължи Laughing

# 33
  • Мнения: 4 473
Ей,че ви бием и на билярд и на караоке,ей..
Кога е турнира?


В 5.34 am още сънуваш, мда... Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 861

Желаещи за мини бг-мамма турнир? Grinning

Моа bowuu Flutter

# 35
  • Мнения: 2 978

Последно къде ще бъде? newsm78 Laughing

# 36
  • Мнения: 4 473

Където желае болшинството. Дайте повече предложения и ако мога аз, ако не модератор да пусне анкетка с местата и да гласуваме. Grinning

# 37
  • Мнения: 5 140

И аз мислех за там да напиша, има даже и боулинг.

Айде да отидем някой път и на боулинг.

# 38
  • Мнения: 4 473

И аз мислех за там да напиша, има даже и боулинг.

Айде да отидем някой път и на боулинг.

Айде. Кой каквото може - играе. Публиката при добра воля може да дари някое левче за дечицата...

# 39
  • Мнения: 3 861
ее ама аз и боулинг съм играла...тресе ме късметът на новобранеца, така че не ми се изпречвайте Twisted Evil Party

# 40
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Приятели са много доволни от Sky sity, така че го препоръчвам, ако не горещо, то поне затоплено.  Grinning

# 41
  • Мнения: 677
Галакси до НДК работи,не е в ремонт,както някой по-горе беше написал..
Масите за билярд са ок,но щеките са отвратителни,масите са от големите,а няма допълнителна щека и играта се преебава..9 лева на час-Мирси викам аз,няма да повторя..Музиката е странна смесица от рап,евродиско и слави трифонов..И е жега..Обслужването е отврат..

# 42
  • Мнения: 4 473

Това вече е друго, ние коментирахме залите в подлеза на НДК (при базара).

Добре де, толкова ли пък няма кой да предложи някоя друга зала Thinking, хайде да не е в центъра, ама не и Малашевци Crazy

# 43
  • Мнения: 3 861
ти кво сега искаш да кажеш, че в Малашевци живея, а???? Thinking

# 44
  • Мнения: 4 473
Ууу, че си изтребител бре Twisted Evil Ми не казвам това, ама що пък ще ме карате у вашЕ селУ чак Crossing Arms

# 45
  • Мнения: 3 861
И аз те обичам, теб поне с кола те карат, а ние клетите невзели книжка бuхтаме пеша

# 46
  • Мнения: 4 473
И аз те обичам, теб поне с кола те карат, а ние клетите невзели книжка бuхтаме пеша

Карат ме, ама искам сама а си се карам, а няма да стане скоро Tired Да ти таковам и новите закони Sad

# 47
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз те обичам, теб поне с кола те карат, а ние клетите невзели книжка бuхтаме пеша

 newsm45 newsm45 newsm45
особено гадно е.
иначе има готин билярд и в наше село, но пак е далече...особено на желаещите от..хмм..Обеля.

Така че, мацки и мацковци, дайте да си запазваме билярда в Заимовата за по 5-6 часа и това е, нищо, че е скапан.  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 4 473
И аз те обичам, теб поне с кола те карат, а ние клетите невзели книжка бuхтаме пеша

 newsm45 newsm45 newsm45
особено гадно е.
иначе има готин билярд и в наше село, но пак е далече...особено на желаещите от..хмм..Обеля.

Така че, мацки и мацковци, дайте да си запазваме билярда в Заимовата за по 5-6 часа и това е, нищо, че е скапан.  Crossing Arms

Като няма пРАЖоли и бобЪ е яденЬе, викаш Mr. Green

# 49
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Боба си е готин, само малко джоджънец да има...от Обеля  Laughing
Абе креда да има.  Grinning

# 50
  • Мнения: 4 473
Боба си е готин, само малко джоджънец да има...от Обеля  Laughing
Абе креда да има.  Grinning

Кажи им на тези от Обеля, мдааа.  LaughingВие от Младост пък ще се погрижите за стръкчетата магданоз. Щеки Laughing

# 51
  • Мнения: 3 861
Хаха, нали я знаете приказката за Вуте, та и нашата работа май е такава. Важното е на всички да ни е еднакво далече, а и лещицата става Laughing

# 52
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хаха, нали я знаете приказката за Вуте, та и нашата работа май е такава. Важното е на всички да ни е еднакво далече, а и лещицата става Laughing

офф, но поне минута се хилих на това  Joy

# 53
  • Мнения: 3 861
ми тъй де Joy

# 54
  • Мнения: 4 473
Смейте си се вие. Аз обаче ще ви припомня една друга поговорка, а именно: "Който предлага, той залага!", ако ме разбирате какво искам да кажа все пак (за мястото иде реч) Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 3 861
Смейте си се вие. Аз обаче ще ви припомня една друга поговорка, а именно: "Който предлага, той залага!", ако ме разбирате какво искам да кажа все пак (за мястото иде реч) Twisted Evil
айде залагай да те видим
къде ще ни заведеш??? Thinking

# 56
  • Мнения: 5 140
Аз не разбрах за боулинга..... newsm78 Whistling

# 57
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз не разбрах за боулинга..... newsm78 Whistling

ако ни заведеш и преди това обясниш правилата...  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 5 140
Нямате ник'ви грижи. Hug

# 59
  • Мнения: 4 473
Смейте си се вие. Аз обаче ще ви припомня една друга поговорка, а именно: "Който предлага, той залага!", ако ме разбирате какво искам да кажа все пак (за мястото иде реч) Twisted Evil
айде залагай да те видим
къде ще ни заведеш??? Thinking

Нали си ви обичам, оставих вие с Ерика да ме водите първия път Heart Eyes Малко off - прекарах си чудесно, беше весело Grinning Peace
Следващият турнир предлагам да е в залата на Позитано, какво ще кажете?! Thinking Това в Младост хубаво, ама ми е на м*йната си Rolling Eyes

# 60
  • София
  • Мнения: 39 758
Изтървала съм ви Simple Smile И аз щях да пиша за билярда на Позитано... там си прекарвахме нощите преди бракуването Simple Smile После ходихме пак де, но малко по-рядко.

# 61
  • Мнения: 4 473
О, Танче, къде се изгуби? Grinning На Позитано 52 залата - за нея ли говориш? Ако да, я разкажи как е там! Wink

# 62
  • Мнения: 3 861
Смейте си се вие. Аз обаче ще ви припомня една друга поговорка, а именно: "Който предлага, той залага!", ако ме разбирате какво искам да кажа все пак (за мястото иде реч) Twisted Evil
айде залагай да те видим
къде ще ни заведеш??? Thinking

Нали си ви обичам, оставих вие с Ерика да ме водите първия път Heart Eyes Малко off - прекарах си чудесно, беше весело Grinning Peace
Следващият турнир предлагам да е в залата на Позитано, какво ще кажете?! Thinking Това в Младост хубаво, ама ми е на м*йната си Rolling Eyes
Пак ще те бия ако ще и зад Позитано да ме заведеш, щото те обичам Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 473
Пак ще те бия ако ще и зад Позитано да ме заведеш, щото те обичам Mr. Green

АлоУ, я направи разбор за вчера  Crossing Arms и пак си помисли Twisted Evil.

Представям си, ако не ме обичаше какво щеше да е  Sick

# 64
  • Мнения: 3 861
Самият факт, че двете се съюзихте срещу мен е показателен smile3534 А личният ми резултат с теб, говоря за оспорваните игри е 3:1 в моя полза newsm47 така че...NO COMENT...

 newsm68 newsm68 newsm68

# 65
  • Мнения: 4 473
Мацко, аз не знам дори колко игри изиграх общо, ти за резултата ми говориш Rolling Eyes.... Lilly Kalitkova Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 3 861
Мацко, аз не знам дори колко игри изиграх общо, ти за резултата ми говориш Rolling Eyes.... Lilly Kalitkova Twisted Evil

записвай си следващия път Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт