Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
Цитат
Напоследък с мажа ми не се разбираме много. За няма и един месес на два пъти налита и ме удари. Смята ме за жалка и неспособна да се справя със живота без него. В момента не работя гледам си детето, а той зима пари колкото да не умрем от глад стига за елементарни разходи и това е. Той според него е недоказаля се гении поради една или друга причина не може да се реализира и това допълнително го изнервя. Според мен на 40 години да се пробва като програмист си е равно на самоъбийство и като му го кажа и вече е готов да ме набие и да ми обясни колко сам зле и видиш ли ако не е той до сега да съм умряла. чъдя се дали си заслужава да търпя все още този дядо аз съм на 28.

Моля, пиши на кирилица!
« Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 23:19 от Дивиана »
Цитирай

Едва ли някой може да реши вместо теб. Ако не си щастлива с него, просто си намери работа и го напусни.
Цитирай

Не си заслужава.. най-вече защото налита  да те удря!
Цитирай

Sofia

Комплексарска работа.Изкарва си го на теб.Не знам защо изобщо търпиш.Дано имаш желание и възможност да се махнеш.Едва ли ще спре да те тормози физически.
Цитирай

Велико Търново

Naughty не на физическия тормоз!
Остави всичко друго, но това не е нещо, което си заслужа да търпиш цял живот.
Цитирай

Някъде на път....

Не си струва компромиса!  Naughty
Цитирай

София

Напусни го. #Cussing out
Цитирай

бягай колко можеш по бързо от този
Цитирай

USA

по начина по които си написала всичко ти вече си приключила с този мъж. Късмет! колкото по рано толкова по-добре!
Цитирай
Blagodaria momi4eta. Mislia 4e ste pravi.
Цитирай

София

Хайде още един отсвирен съпруг Mr. Green.
Непозната, ние тука много лесно раздаваме съветчета - Разкарай го и толкова! ... Защо питаш нас? Да ти дадем кураж ли? Ами ако не искаш да живееш по този начин, го напусни, ако искаш - стой при него. Но защо пък му викаш "дядо"? На 40 г. някои мъже още хващат окото. Е, има и съдрани чували, но 40 г. смятам за хубава възраст.
Ако той е начинаещ програмист, няма шанс въобще да се впише в обстановката... , сега нахъсани пубери учат програмиране от родилния дом и се дипломират магистратура с тази специалност. Много по-бързо и лесно ще се котират на пазара, от твоя любим, мил съпруг, който подивява, като му кажеш, че няма да се изяви в това поприще. Аз, обаче, мога оттук да си дърдоря, колкото искам, защото не може да ме докопа hahaha.
Намери си работа, намери си и гадже и после реши, какво да правиш.

Уф, днес моя мъж ме докопа, обаче и с лакътя си така ме фрасна в носа, че се видях булка #Crazy, дето се вика... Още ме боли Tired. После се прави на милостив и казва, че без да искал ме святнал, моля ви се. А Гери му вика: "Ако още веднъж удариш мойта мама... аааа... ако още веднъж!!!" 35
/Това беше лирическо отклонение за моя нос/
Цитирай

Scotland

Ами, то така като чета постинга ти оставам с впечатление, че и ти самата не искаш да си с него. ThinkingКакво е това "дядо"? Поне малко уважение към мъжа който е освен твой и баща на детето ти! Иначе за това, че ти посяга разбира се няма 2 мнения. Но там сама си преценяваш ситуацията.

Ню, ако ги докарва по мярка носите да се подложа и аз един път, че моя не си го харесвам. Mr. Green
Цитирай

София

Ню, ако ги докарва по мярка..................

Мани го, слаба ракия... щом не можа да му го счупи Crossing Arms... за какво да си говорим Crossing Arms?
Цитирай

Северна България

това наистина е лошо , но разрешението на проблема се разбира веднага от постинга ти ,мисля 4е ве4е си направила своя избор само трябва да събереш кураж и да го осъществиш.
Цитирай

ЕЕЕЕЕЕЕ.комплексар и как ше посяга бе  > Mad Mad Mad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора