Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 окт. 2006, 00:22 ч.

Възможно ли е да са зъбките?

• 668
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте момичета ooooh!
Днес ни беше мнооого тежък ден ooooh! От няколко дни малката много мрънка, а днес му удари един,два, три ...здрави рева.По принцип е много спокойно дете, та за това съм в чуденка, какъв може да е проблема.
Ръчичките и от известно време насам са все в устата и, при това не си ги цока, а струва ми се че целенасочено ги търка във венците си.Гледах за възпаление на венците, май няма.Лигите са в промишлени количества...ще ми се надуе паркета в къщи ooooh!
Задължителни ли са при тези признаци зъбите според вас?

# 1
ДА! Grinning  И ние бяхме заплували в лиги по едно време. hahaha Моната се опитваше да си напъха и двата юмрука в устата. Laughing
Чакай изненада!  bouquet

# 2
  • Перник
И моята щерка беше така откъм четвъртия месец, а първото зъбче се показа на 6 месеца.Здрави нерви и търпение е тайната на успеха Wink.

# 3
  • Велико Търново
На същата вълна сме и ние.При нас все още няма зъб,но дано скоро да избие.Пожелавам ви го и на вас! Peace

# 4
  • София
До сега сме същите, а зъб няма Confused

# 5
  • На погрешната планета
Напълно възможно е да ви мъчат зъбчетата. Руми започна с тези признаци към 4-тия мес., а първото зъбче излезе около 8-мия, така че имай търпение Laughing.

# 6
 Възможно е! Ние сме така от петия месец...и още си чакаме зъбчетата.

# 7
  • ВАРНА
Май ви е раничко за зъбки Wink,ама то така се почва.От този момент та чак до към 7я месец...Има случаи,когато и по-рано излизат зъбчета,още в 4я мес.Използвай гелче да мажеш венците и ще рабереш веднага,ако се успокои детенцето!

# 8
  • София
Възможно е. Яна беше така доста бреме преди да избие първото зъбче.

# 9
  • София
Същото, лиги, пъхане на юмручета в устичката, неспокоен сън ... Преди около 3 седмици напипах на долния венец нещо твърдо и остричко, но не е избило, ако е зъбче де. Не й е червен и/или подут венеца, ще чакам с нетърпение. А какво е гелчето, да пробвам и аз?

# 10
Много вероятно.
От 2-рия месец сме така, първото зъбче се показа на 6,5 месеца.

# 11
  • София, Гео Милев
Възможно е. Малкият почна да си лапа ръцете и да му текат лиги около третия месец и шестия месец се показаха зъбчета, така че спокойно и търпение.

# 12
  • София
Същото е и при нас вече два месеца, но зъбче още няма  Sad

# 13
  • Пловдив
Ние сме колкото вас и имаме абсолютно същите симптоми. Даже това с надуването на паркета е запазена реплика на нашия татко  Simple Smile. Вчера беше просто кошмар. Влязох да си взема душ и като излизам от банята, чувам кански рев от долния етаж. Слизам по хавлия и виждам как детенце се дере в ръцете на баба си, леля си и баща си (на смени). Очите и бяха червени и подпухнали, никога не съм я чувала досега така да се дере. Гушнах я и и дадох да цокне малко и тя се успокои. Но от 2 дена е кисела и се опитва да си изяде и 2-та юмрука. Педи каза, че може да са зъби, но ако ще е така 2 месеца... #Crazy. Май трябва да се въоръжим с много нерви и търпение и здрави ръце най-вече #Crazy

# 14
Мерси момичета HugЯвно вероятността да се влачим така дълго време е доста голяма ooooh!.Вече започнах да съжалявам че не послушах мъжа си да сложим ламинат Wink
Слънчев ден от мен  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт