Възможно ли е да са зъбките?

  • 824
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в стаята
  • Мнения: 469
И при нас е същото, придружено с непрестанен рев Cry. Кажете с какво мажете венците?

# 16
  • Мнения: 456
И при нас е същото, придружено с непрестанен рев Cry. Кажете с какво мажете венците?
Препоръчвам Дентинокс гел, при нас действа.

# 17
  • Мнения: 6 461
В къщи положението е същото.На малкия ми сега му никнат зъбки.

# 18
  • Мнения: 4 392
Всъщност лигавенето започва доста преди появата на зъбите. Поне при нас беше така.

И при нас е същото, придружено с непрестанен рев Cry. Кажете с какво мажете венците?
Аз ги мажех на малката с Калгел, но ефектът е краткотраен. Откакто я лекувам с хомеопатия, няма ревове, няма мрънкания. Зъбите избиват неусетно. Peace

# 19
  • Мнения: 8 505
До сега сме същите, а зъб няма Confused

Дъщеря ми беше така 3 месеца Crazy И само лиги още месец преди това (но тях свързвам не със зъбите,а с развитието на слюнчените жлези).

# 20
  • Мнения: 1 877
Тези зъби ни изтормозиха с баткото,започна се на около 7 месеца и се приключи на 2,5 годинки...то не бяха лиги,то не бяха болки...сума лигавници и гелчета сме изразходвали.Отгоре на всичко има един малък дефект- предните долни зъби (кучешки и резец) са на един корен,дано това да се оправи като му поникнат постоянните

# 21
  • Мнения: 888
И ние бяхме така от петия месец, а първото зъбче изникна на годинката... Sad Търпение!

Общи условия

Активация на акаунт