Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мами.Форумът на ,,БГ МАММА,,, е страхотен,радвам се че го има,за да можем да споделяме свои радости,неволи и преживявания.Имам /за нас/голям проблем.От лятото правим опити за бебе,но всеки път неуспешен.На точната дата ми идва цикълът.Имам син на 9 год,лекарят каза да опитваме,защото не винаги от първият път става.На 31 год съм,дали не ми мина времето....ТОЛКОВА искъм момченцето ми да си има братче или сестриче.Дали трябва да пазя диета/специална/например да не ям някои храни,много обичам сладко.Питам,защото съм много отчаяна.Как мислите?
Цитирай

uk

Ами то лятото едва си отиде, защо мислиш, че сте чакали твърде дълго?
Цитирай
wright  мисля така,защото когато забременях със сина ми,стана почти веднага.Никога не съм взимала противозачатъчни,спирала,не мога да си обясня какъв е проблема.Дължи се на напрежението чакането,все си казвам-ще съм спокойна,но някак не се получава.Преди време спомням си,прави се програма кога да го правите,но идея си нямам от такава програма.Вие знаете ли нещо по въпроса?
Цитирай

uk

Мери се базална температура, за да се улучи овулацията. Но пак си мисля, че е добре да не се вдълбаваш засега толкова, не е минал кой знае какъв период от време. Майките с подобен опит ще кажат повече.
Цитирай
Благодаря
Цитирай
Зора следи си овулацията,и не се притеснявяи.Не му мисли и ще стане.Късмет от мен Very Happy
Цитирай

София

На 31 год съм,дали не ми мина времето....
Ще минат още много години преди да ти мине времето  Very Happy
Цитирай
Ще опитваме,не съм загубила надежда.Зная,че когато човек желае нещо силно,то се сбъдва.Дано скоро да ви се похваля с добри новини
Цитирай

Canada

Здравей zora na Hug
Не се отчайвай, няколко месеца опити не са нищо. Аз самата съм горе-долу в същата ситуация. Преди да забременея с момченцето ни ни трябваха 10 месеца. Правихме си изследвания, всичко беше наред. Сега от 6 месеца опитваме за второ, но все още нищо не се получава. Аз обаче съм оптимист. Бъди и ти такава!
Не мисля че ти е минало времето. Аз съм била на повече, преди първата си бременност.
Късмет и от мен!
Цитирай

zora na,
Аз съм на много повече от теб  Embarassed Embarassed, пък доки каза, че нищо ми няма на годините. Тъкмо децата ни ще бъдат по-умни! Laughing
Цитирай

София

Здравейте мами.Форумът на ,,БГ МАММА,,, е страхотен,радвам се че го има,за да можем да споделяме свои радости,неволи и преживявания.Имам /за нас/голям проблем.От лятото правим опити за бебе,но всеки път неуспешен.На точната дата ми идва цикълът.Имам син на 9 год,лекарят каза да опитваме,защото не винаги от първият път става.На 31 год съм,дали не ми мина времето....ТОЛКОВА искъм момченцето ми да си има братче или сестриче.Дали трябва да пазя диета/специална/например да не ям някои храни,много обичам сладко.Питам,защото съм много отчаяна.Как мислите?
Аз съм на 33 сега, на 32 родих първото си бебче след 2 години опити, спонтанни аборти, накрая плацента превия и два месеца на системи в Шейново...  ooooh! При второ детенце нещата са много по-лесни обикновено, нали знаеш - от началото до края - успех, ние сме с теб   bouquet
Цитирай

София

Зора, нищо ти няма на годините!!! Чудесни са. Относно програмата - зависи от цикъла ти, обикновено лутеалната фаза е 14 дни, това е времето след овулацията, ако цикъла ти е точен не е трудно изчислението - фертилните дни са тези 3-4 преди овулацията непосредствено, правите любов тогава и ще стане. Аз самата се опитвам вече 1 година като нямам никакви проблеми и имам дете на 5 и не става, но не губя надежда, въпреки, че за всеки случай си направихме разни изследвания. Кураж и скоро да се похвалиш!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.