Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте майчета,
кажете някаква отвара от билки против кашлица! Чувала съм за отвара от мащерка, нещо бял или черен оман, но нито пропорции знам, нито съм сигурно в билките! Моят син е на 10 месеца, значи предполагам и това е от значение т.е. за кашлица при   малки дечица! Даваме сиропи - Проспан, Вентолин и още не е спряла.
Благодаря ви!  Sick   costumed050
Цитирай

Заведе ли го на лекар?
Цитирай
Майка ми е микропедиатър и с нея се консултирах, та тя ми разреши да пробвам с билки. Започнах с чай от подбел и отвара от медицинска ружа. Ако до утре не стихне кашлицата почвам Ospamox! Няма начин, страхме е да не тръгне инфекцията надолу към дробчетата му! Crying or Very sad
Цитирай

Островитянка Манка

Цитат на: Miman
Здравейте майчета,
кажете някаква отвара от билки против кашлица! Чувала съм за отвара от мащерка, нещо бял или черен оман, но нито пропорции знам, нито съм сигурно в билките! Моят син е на 10 месеца, значи предполагам и това е от значение т.е. за кашлица при   малки дечица! Даваме сиропи - Проспан, Вентолин и още не е спряла.
Благодаря ви!  Sick   costumed050

Чай от подбел.
Чай от сушени смокини.
Сироп от лук и мед - кръгчета лук се редят, помежду им мед, като пусне сиропче, му даваш по една лъжичка от време на време.
Цитирай

BE, 2260

Виж тази тема
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=12943&start=0
има разни съвети за кашлица Smile
Цитирай
Аз ходих на този адрес! Снощи се рових до 12 часа и открих много отвари и реших да пробвам. Направих една с лук, орехи с черупките и ябълки с костилките и слава Богу кашлицата чувствително намаля! Ще се разминем, май, без антибиотик! Smile
Цитирай

sofia

Аз сьм давала чай от босилек. Желая ви бьрзичко да оздравеете!
Цитирай
Мисля, че вече имаме подобрение и кашлицата се кърти! Продължавам да му давам от направеното чайче и дано да мине напълно! Smile
Цитирай

София

Аз ходих на този адрес! Снощи се рових до 12 часа и открих много отвари и реших да пробвам. Направих една с лук, орехи с черупките и ябълки с костилките и слава Богу кашлицата чувствително намаля! Ще се разминем, май, без антибиотик! Smile

Направих тази отвара и определено при нас има ефект, кашлицата намаля, но пием и сироп против кашлица.
Цитирай
Браво!!!
И ние имаме голямо подобрение и също  освен отварата пием сироп - Проспан и Вентолин. Wink
Цитирай

BE, 2260

Браво!!!
И ние имаме голямо подобрение и също  освен отварата пием сироп - Проспан и Вентолин. Wink

Хайде дано бързо да се оправите и да сте здравички! Very Happy  #angel
Цитирай

Там, където има пудинг

И нашия пие чай от подбел и риган за кашлицата
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.