Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте мами.Преди да забременея с бъдещия татко имахме страхотен полов живот,всичко си беше ок.В третия месец преживях най-хубавия оргазъм през живота си,но сега когато съм вече почти в 7 месец не ми се прави грам секс.Горкия татко близо 4 месеца е на "сухо.А иначе знам ,че точно тези месеци се увеличава много сексуалното желание,а при мен не е така.Скоро опитахме пак, а аз даже не се навлажних.
При вас как е било и дали това е нормално???

# 1
Ами аз правих секс до вечерта, преди да родя. И най-важното ИМАХ ОГРОМНО ЖЕЛАНИЕ ЗА СЕКС! Не знам защо е така при теб?!?

# 2
  • Бургас
Аз изгубих всякакво желание за секс още в края на 2-рия месец и още малко се постарах да правя заради съпруга си, но скоро просто изпитвах направо отвращение към какъвто и да е физически контакт и така докато не станаха 3 - 3.5 мес. след раждането. Сигурно са хормоните, не знам!?! newsm78

# 3
  • Пловдив
С първата ми бременност нямах никакво желание до към края на 3-тия месец, след това ми дойте музата.Embarassed
Сега пак желание нямам грам, то и кога ли да го имам с този сън, който ме е налегнал, а мъжо само тихо си мърмори, че ще стане фригиден Sad Незнам до кога ще е така този път.

# 4
Според мен всичко е от хормоните, които са вповечко в твоето състояние, така че - споко! Нещата рано или късно ще се нормализират Peace

# 5
  • София
Напълно нормално е,от хормоните е PeaceТаткото да прояви повечко разбиране,макар да е доста рудно...

# 6
  • София
Момичетата са съвсем прави - всичко се дължи на хормоните и няма нищо неестествено в това, че нямаш желание.
Нищо му няма на мъжа ти не го жали, никой не е умрял от няколко месеца без секс

# 7
  • София
Не искам да те плаша. Но аз не само по време на бременността, но и доста време след раждането правех секс само заради мъжа ми. Вече не е така. Всичко минава.

# 8
  • София
Имах желание до последно, но нещо след като родих ми изчезна желанието.Особено първите месеци....... ConfusedСега вече е по-добре, но все още не е като преди. Sad

# 9
  • Пловдив
Не се тревожи,нито се обвинявай. Половинката ще трябва да е толерантен и да прояви разбиране.
Аз до 3месец от страх да не стане нещо с бебето, изобщо бях загубила желание за секс. Гонеше ме луда параноя да не пометна, а и си имах проблеми- прокървих няколко пъти. Отделно в по-късен етап като мина рискът, внушавах ли си-не знам-но реших,че адски ме боли  проникването при секс. Че нещо не ми е наред в корема... ConfusedИ психически ми беше невъзможно да усетя удоволствие като в ума ми се въртеше друго- как е бебето, да не е опасно. Преодолях го в 4месец някъде,сега съм в нормална форма.
Късмет!

# 10
  • София
А иначе знам ,че точно тези месеци се увеличава много сексуалното желание,а при мен не е така.
Не мисля, че има писани правила. Бременей си спокойно, пък сексът, ако имате желание ще го има, ако ли не, таткото ще изтрае няколко месеца!

# 11
А иначе знам ,че точно тези месеци се увеличава много сексуалното желание,а при мен не е така.
Не мисля, че има писани правила. ...

Наслаждавай се на бременността си!Всичко ще си дойде на мястото-като му дойде времето Laughing

# 12
  • vidin
И аз още в началото на бременността изгубих всякакво желание за секс Rolling Eyes
Не мисля, че трябва да се притесняваш, след като родиш всичко ще си дойде на мястото Peace

# 13
Напълно нормално е,от хормоните е PeaceТаткото да прояви повечко разбиране,макар да е доста рудно...
Всичко след това ще си дойде на мястото.

# 14
  • София
Това е период, който много скоро ще отмине. Не се обвинявай, защото това не зависи от теб. След някои друг месец всичко ще се нормализира  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт