Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Вече на село

Продукти: 1 ч. ч. прясно мляко, пудра захар - на върха на ножа.
Приготовление: двата компонента заедно се разбиват в един компотен буркан с пасатора, който пърновачално е в долна мъртва точка и се издига плавно за няма и минута.
Овкусява се и се ползва като яйчената майонеза  Hug
Цитирай

Zlatograd

Не бях чувала за такава майонеза. Ще пробвам задължително. Дано не стане като яйчената Embarassed, че пак ще я хвърля.
Цитирай

някъде в България

Нещо като олио не се ли слага? До сега съм правила доста сладкиши с прясно мляко и пудра захар, но нито един крем не е станал на майонеза. Пък и малко се съмнявам, че ще се сгъсти толкова. Би ли ми обяснила, колко време се бърка са пасатора за да сдобие необходимата гъстота на майонеза.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Хех, и аз леееекинко се съмнявам да стане Smile

Ето рецептата за моята млечна безяйчена домашна майонеза - много лека и свежа.

Цитирай

Някъде на път....

Хех, и аз леееекинко се съмнявам да стане Smile

Ето рецептата за моята млечна безяйчена домашна майонеза - много лека и свежа.

Тази ми звучи чудесно - ще я пробвам!
Цитирай

някъде в България

Бу, и аз мислех, че точно така се прави майонеза. Нещо не ми звучи да се прави с прясно мляко и пудра захар.
Цитирай

Стара Загора

И аз по рецепта като на Бу я правя
Цитирай

Има ли значение млякото домашно ли е или от магазина?Вие с какво я правите тази майонеза?
Цитирай

София

И аз се чудя как ще стане майонеза по тази рецепта ooooh!може да пробвам
иначе-и аз по рецептата на Бу си я правя bowuu
Цитирай

Според мен е сбъркана рецептата. Прави се с олио, доколкото знам, но аз лично не съм правила. Но е много лека и вкусна  Peace
Цитирай

Шумен

Много странна майонеза  newsm78 Май има грешка...че пък и пудра захар  #Crazy Абе я да си карам аз на млечната майонеза на Бу  35
Цитирай
Аз мисля, че арина е имала впредвид да се смеси нормална купешка майонеза с 1 ч. мляко и малко захар. newsm78
Цитирай

Русе

И аз правя майонеза като Бу, но определено не е диетична. Правила съм я и с домашно и с купено мляко и се получава. Резултатът е по-добър, ако млякото е студено.
Цитирай

Zlatograd

И аз направих млечната майонеза. Стана страхотна. Добавих смлени орехи и чесън като добавка.
Цитирай

И аз правя майонеза като Бу, но определено не е диетична. Правила съм я и с домашно и с купено мляко и се получава. Резултатът е по-добър, ако млякото е студено.
Мерси. PraynigВече си мислих, че никой не чете останалите постинги.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора