Взеха ми детенцето - ще отбивам

  • 1 515
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 614
Лелеее, че страшно заглавие! Не съм ветеран в кърменето, но си мисля, че за 2 пъти по 2 дни несукане няма да накарат Митко да забрави за кърменето! Може би наистина е редно да покажеш на всички вкъщи, мъжа ти и родителите му, че последната дума е ваша - твоя и на детето! Според мен стреса и за двама ви ще е голям с това рязко спиране - имам чуството, че детето ще се чуства доста изгубено, след като хем те няма, хема като си дойдеш и не му даваш да суче....
Успех в начинанието, каквото и да решиш!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 722
Май вече се навих да го направя! Снощи се напих дори  Embarassed. Обадих се тази сутрин - не е имало проблем - малкият е заспал и не е плакал, само тази сутрин малко е поплакал, но му е минало. Усетих едната гърда доста пълна, като буца отстрани имаше и поизцедих малко. Но пък другата беше съвсем празна. Някой може ли да ми каже за лецитина как се пие? Вече няма връщане назад - все някога трябва да го направя - сега няма да ми е по-трудно, отколкото след половин година примерно.

# 17
  • софия
  • Мнения: 555
и аз се стреснах от заглавието. верно че е депресивно като решиш да отбиеш ама се свиква.

# 18
  • Мнения: 2 047
   Анита, ако следиш да не са напрегнати и цедиш все по-малко и по-малко, може да не се налага да пиеш нещо за спиране.
  Успех!

# 19
  • Мнения: 1 722
Гърдите са ми направо като камък  Sad. Слагах зелеви компреси, пия витамин Б6, Лецитин, изцеждах уж по малко, но гърдите ми стават на бучки - така беше и като ми слезе кърмата след раждането ... днес си купих Парлодел и почвам да го пия, колкото и странични ефекти да има, вижда ми се единствения възможен вариант при мен.

# 20
  • Мнения: 1 722
Забравих да кажа - малкият се чувствал добре, колкото пъти да звъня - играе си, не се сещал за мамините цици  Laughing, сигурна съм обаче, че като ме види ще поиска пак. Затова утре купувам и горчилката - моля да ме подсетите как се казваше!

# 21
  • Мнения: 79
Dano vsichko mine ok Hug

# 22
  • Мнения: 559
ако си решила да отбиваш, не го прави рязко. първо сведи кърменетата до едно - нощно, намали го по времетраене, после постепенно замести и него - с вода или айрян. Така и кърмата ти ще спре постепенно, и детето няма да се травмира. Иначе гърдите ти ще са препълнени, той ще реве... не е работа. Намали кърменето с по едно хранене на две-три седмици.
Това за уикенда твоя идея ли е?
И аз съм на мнение, че отбиването трябва да стане постепенно. Ама ще видим как ще протече при нас, за сега нямаме такива мераци. Успех  bouquet

# 23
  • Мнения: 6 243
Анита, как са нещата при вас с Митко? Наред ли е всичко?

Общи условия

Активация на акаунт