Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Майчета моето бебче е на месец и полувина и от десетина дни акитата му станаха зеленикави дали е възможно да е от капките който ме давам за коликите "Бебенос"или от нещо което съм яла,защото е само на кърма още?
Цитирай

по света

Ние също имахме този проблем, и се оказа че не и стига кърмата.Често пъти е признак за недохранване.
Цитирай

може да и ена стинало коремчето или да е посто бърза перисталтика
Цитирай

София

Ние също наскоро се сблъскахме с този проблем и педито ми каза,че няма нищо тревожно ако тонуса на бебо е добър.Каза че може би съм приела повечко зеленчуци и това се отразява на бебо в акито.
Цитирай

И ние акаме понякога зелено, при нас първо беше заради капките против колики. Иначе съм чувала, но не знам дали е вярно, че зеленото ако може да означава стомашно неразположение или настинка.
Цитирай

Бургас

И ние сме имали такива - когато и е студено или когато аз съм яла нещо, но ако бебто е жизнено не трябва да се притесняваш.
Цитирай

София

И ние сме имали такива - когато и е студено или когато аз съм яла нещо, но ако бебто е жизнено не трябва да се притесняваш.
Peace
Цитирай

В.Търново

И аз знам, че при настинка са зелени.
Цитирай

София

Моят син повече от месец акаше зелено. Не беше от простуда. Щом му спряха коликите, а той имаше много, акитата му станаха отново жълто-оранжеви.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.