Времето отминава,февруари приближава и коремче наедрява!

  • 11 088
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Sier извинявам се много объркала съм се  newsm53.

# 16
  • Мнения: 143
Здравейте мацки и честит празник  bg
hrisito много ви е хубава количката  Wink
Момичета какво стана със Софийската среща? Аз не бях в града последната седмица, но явно не е имало среща. Какво ще кажете за лекциите на сп.9 месеца? Има интересни теми, а и се провеждат в Мис Каприз или в Upstairs. Може да се срещнем там, ако искате, а пък после може да ходим и някъде другаде?
Весел и усмихнат ден на всички Grinning

# 17
  • Мнения: 23
Е най - после и аз да се разпиша в новата тема.  Просто тия дни имах толкова работа че не мога да се добера до компютъра.
Най-най-напред искам да каза че в петък ходих на консултация и лекарката каза че бебо е супер и съвсем точно си отговаря на седмиците. Накрая ме пита дали сме видяли пола и като и казах че досега не сме ме пита първото какво е било, казах и че е момче тя се позамисли и каза : Ами това е сестра му! Питах я дали е сигурна а тя ми отговори че ако не била нямало да ми каже. Така че и на мен wish може да ми сложи  stork-girl

# 18
  • Мнения: 644
По-пи ,4естита ви девойка!!!!  bouquet
Ех,мамита х 2,как ви завиждам /с добро/ ,4е ще имате и от 2та пола  Embarassed Blush ...Така ми се искаше една девойка,ама ...д-китата казват,4е е 100% мом4енце.... Blush Heart Eyes
Ще си правиме футболен отбор явно !

# 19
  • Мнения: X
Здравейте мамчета!
Депресия ме лови от време на време да ви кажа и най- лошото е , че никой не мож' ми помогна докато не ми мине.Тръшкам се, поплаквам и така. А за страха- да ви кажа, сигурно това е най- нормалното нещо на света, аз гледам да мисля възможно най- малко за това, че ме стяга и мен шапката. Убедена съм, че за нашите беборани ще сме НАЙ-НАЙ.
Да ви кажа вече едва се сдържам като гледам дрешки, пелени, комплекти и др.бебешки глезотии.
hrisito, количката е мноооого ЯКА, да си я ползвате със здраве. Аз засега проучвам цени и модели- зяпам в нета, а като отида в някой магазин и искам да разгледам, никой не ме консултира, не ми показва- все едни навъсени продавачи. Изключвам Штъркел, Малечко и някои по- малки магазини, където са ме обслужили любезно.
po-pi, честита мома!
А аз купих за моето мишле музикална играчка, от тези дето им се дърпа въженце, да му пускам от сега да слуша Laughing.

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
Феталната миналата седмица затвърди прогнозата на моята гинеколожка, че бебчето ще е МОМЧЕ, така че ме отбележете и мен при бъдещите мами с момченца Simple Smile).
Сега ако ми остане време ще изчета какво сте писали и ще се включа евентуално по-късно.

# 21
  • Мнения: 23
След като стана дума за колички да изкажа мнението си - предният път количката ми беше доста широка но и доста тежичка. Този път съм си харесала този тип количка  http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2372 . казват този тип защото тази точно е на Chicco  и е по скапа но я има и в изпълнение на други марки , а цената и е на половина. Хатесвам я много защото е лека и с двойни гуми което я прави маневрена. Не знам аз съм се разболяла за такава количка и тя ще бъде,

# 22
  • Мнения: 1 117
Цвети , не си сама с депресиите. При мен е същото . SadНе знам какво ми става , но всичко и всеки ме дразни. Лошото е , че и рев не ми идва/ то добре е че е така , иначе наводнение ще направя/ Wink

Ние решихме ,че количката този път ще я купим с единични гуми , защото на Валери беше с двойни и беше голям кошмар.Бяхме застопорили предните , или задните гуми не се сещам точно кои , да се въртят само в една посока. При най -малката бабунка , дупка или камъче , цялата количка ставаше неуправляема от маневреност.

# 23
  • София
  • Мнения: 888
След като стана дума за колички да изкажа мнението си - предният път количката ми беше доста широка но и доста тежичка. Този път съм си харесала този тип количка  http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2372 . казват този тип защото тази точно е на Chicco  и е по скапа но я има и в изпълнение на други марки , а цената и е на половина. Хатесвам я много защото е лека и с двойни гуми което я прави маневрена. Не знам аз съм се разболяла за такава количка и тя ще бъде,
Количката е супер, но ценатааа newsm09

# 24
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен мамчета!! Simple Smile
Да си призная и мен ме е страх, но не от раждането,аз се моля без проблем да стигнем до там! Praynig А от малките човечета! Незнам как ще гу гушкам,обличам и къпя, така че да не им направя нещо!Толкова малки ще бъдат! Направо през ноща се събуждам и започвам да мисля! И за покупките ми е трудно! Гледам този списък,който имаме и чак незнам по него ли да се водя?? Tired
Po_pi, знаех си че ще е момиченце! Много се радвам! Grinning Честито за новината!  bouquet

# 25
  • Мнения: 684
Hrisito, честито за покупките - със здраве да си ги ползвате! Тоалетът ви е много сладурски -:peace:

Преди малко бях на преглед, но ме е яд, че док. не ме прегледа и на видеозон - така се бях подготвила, че ще си я видя мъничката колко е порасла... И сега ми е малко криво. Но поне слушахме тоновете, макар че тя хич не се даваше и само мърдаше нервачето ми. Засякоха ги някак де - 160 уд/мин.

Иначе и при мен бушуват хормоните и настроението ми се мени не с дни, не с часове, а с минути направо. Ту съм кисела и депресирана, ту ме обзема някаква ненормална еуфория и превъзбуденост. И постоянно си мисля дали всичко ще е наред, дали ще се справя така добре, както ми се иска, и дали няма да станем с таткото като ония така наречени "родители", които ползват децата си за да си излеят нервите и комплексите си върху тях. Но... времето ще покаже.

# 26
  • София
  • Мнения: 718
Да ни е честита новата темичка! Заключиха вече старата  и да се запиша тук. Да се похваля, че от неделя си имаме и количка - качила съм снимки в албумчето.  1stroller
Добро утро, мамчета!   bouquet

Хриси, много ти е хубавка количката, пу-пу! (Искам и аз такавааааааааааааааааа! Дай повече инфо, да видим дали ни е достъпна...)  Да си разхождаш едно сладко малко палавниче в нея ти желая. newsm32


Благодаря на всички, радвам се че ви е харесала. Доста гледахме и търсихме количка, която да е маневрена, лека и да се сгъва компактно, че ми е много малко мястото в багажника. Тази е на Bebe Confort и отговаряше на всичките ни изисквания.  Simple Smile Другата за която много мислих беше на Chicco Trio s3, обаче за нея трябваше да чакам 2 месеца.

След като стана дума за колички да изкажа мнението си - предният път количката ми беше доста широка но и доста тежичка. Този път съм си харесала този тип количка  http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2372 . казват този тип защото тази точно е на Chicco  и е по скапа но я има и в изпълнение на други марки , а цената и е на половина. Хатесвам я много защото е лека и с двойни гуми което я прави маневрена. Не знам аз съм се разболяла за такава количка и тя ще бъде,

Тази също я гледахме, обаче исках да е триколка. Тази се сгъва супер лесно и заема много малко място. Друг атакава, която е много лека и компактна е Loola, но цяната и не се различава особено от тази на Chicco.

# 27
  • Мнения: 43
Да ви кажа и при мен настроението се мени доста често smile3521.Постоянно си мисля за малкото човече, за това как ще го обличам, къпя, храня, гушкам / честно казано искам този момент да идва по - скоро /.С нетърпение чакам и петакът та доки да каже какво е най - после и да му чуе тоновете.Не знам дали всички вие ходите на работа, но аз не ходя и по цял ден се чудя какво да правя.От онези дни докато беше топло не се прибирах, ама сега стана малко студеничко за разходки и не знам какво да правя newsm12.
    Po-pi / дано пак да не сбъркам като преди малко със Sier и hrisito /количката е много готина пожелавам ти да я имаш.

# 28
  • Мнения: 341
galq86, аз принципно работя в къщи, преводачка съм, но обикновено имам за една седмица работа и после съм свободна, та да ти кажа все се намира какво да си шушкам в къщи. Бих ти дала идея, ако можеш да плетеш да си изплетеш за бебчо пеленичка. Не знам дали знаете за това суеверие, но при нас в Обеля (уж София, ама си е село), всяко бебенце да си има своя плетена пелена, иначе много удобна работа. Аз плетох за моята племенница и сега съм си харесала прежда да изплета и за моето си.
За страха, да си призная толкова панически ме е страх от раждането, та истерично се борих за училището за родители, което е задължително условие таткото да присъства на раждането. Единствената ми утеха е, че милото ще бъде с мен, всички казват, че това много помагало и било истински нужна подкрепа. А за после още не сме схванали до край какво точно ни се случва, понякога се поглеждаме и си казваме, ще си имаме бебенце, но нямаме идея как точно ще изглежда.
А настроенията ми се променят по няколко пъти на ден, моето слънце казва, че се променят толкова бързо, че не може да реагира. Ех това е временно после да видите. Спомням си как сме плакали от щастие над племенницата ми, то си е хубава работа в същност. Ще си имаме бебенца  44 мисля, че няма по-хубаво нещо от това.
Погалете си бебенцата от мен и ви пожелавам много хубави дни.

# 29
  • Мнения: 3
За щастие при мен нервите са много добре, дори прекалено съм спокойна, и аз не зная защо. Като че ли никой не е в състояние да ме ядоса нитона работа, а в къщи е просто изключено, мъжа ми е толкова добричък и внимателен с мен. Все още не съм се притеснила нито за раждането, нито мисля за покупки за бебчо, като гледам в последния момент ще върша всичко.
Не ми остава никакво време, работата ме изцежда тотално. Вечер се прибираме с мъжа ми, хапваме и към 21 ч вече се унасям за сън. При вас как е, ходите ли на работа или ползвате от време на време болничен? Аз си позволих само 4 дин болничен като ми оперираха мъдреца в началото на миналия месец.
Напоследък взе да ми дотежава коремчето, да се изморявам бързо, да вървя по-бавно...

Общи условия

Активация на акаунт