Прахосмукачка Rainbow

  • 87 366
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
ивинявам се а спама, но тук е момета да задам един конкретен въпрос към yperchemliev

ползвам цептер от 4 годихи. имам всички комплекти тенджери и т.н.
но преди 2 дни, като вадех капака на 1 тенджера от миялната, дръжката на капака ми остана в ръката? как е възможно??? имам тенджера със същия диаметър, но по-плитка и сега използвам нейния капак.
Има ли някаква гаранция тази повреда.

# 16
Malenna, съжалявам много за случилото се. За съжаление, в момента не мога да Ви дам отговор, тъй като отговарям за друг бранд- "Home Care". В понеделник ще говоря с колегите и ще Ви уведомя на ЛС. Лека вечер.

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 22:10 от yperchemliev

# 17
  • Мнения: 6 039
Благодаря за бързи отговор  bouquet

# 18
  • Мнения: 261
Здравей!
Имам пълни познания относно Rainbow.Цената е 2 190 евро при плащане кеш.При лизинг е по - висока. Ако ми се обадиш ще я имаш пълен комплект за 1 700евро с гаранционна карта и осигурен сервиз.Ще ти покажа как се работи с нея.
С пожелания за успешен ден.
Габи
Какво съдържа този комплект за 1700 евро?И аз имам гаранция -3год. и осигорен сервиз,но цената и беше 2200 с оскъпяване100 евро на година при лизинг.И я купих от представителството им София.Да не са паднали цените Shocked?

# 19
  • Мнения: 1 737
Какво съдържа този комплект за 1700 евро?И аз имам гаранция -3год. и осигорен сервиз,но цената и беше 2200 с оскъпяване100 евро на година при лизинг.И я купих от представителството им София.Да не са паднали цените Shocked?
Аз мисля, че разликата в цената я прибира дистрибутора като печалба, а не че са поевтиняли. Знам, че дистрибутурите взимат луди цифри от цената, при продажба и то крайните, а над тях по пирамидата се разпределят още сума ти пари, така, че реалната цена накрая остава драстично по ниска от крайната... Аз ако съм дистрибутор, бих продала примерно на някой роднина или приятелка без надценката, която ми е реалната печалба примерно, за това се намират и по 1700 евро.
Някой да ме поправи, ако греша...

# 20
  • Мнения: 2 161
Имам Рейнбоу повече от 10 години и съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 271
Имаме такава прахосмукачка от 10-ина години. Няма грешка. Много съм доволна, а сега и спокойна за детето си. А място за сравнение с нея и другите прахосмукачки въобще няма.
Между другото, някоя от вас, която има може ли да ме посъветва откъде мога да намеря резервни части за нея - счупи ми се едната закопчалка на водния филтър. Тя и така работи, но все пак...

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Знам, че дистрибутурите взимат луди цифри от цената, при продажба и то крайните, а над тях по пирамидата се разпределят още сума ти пари, така, че реалната цена накрая остава драстично по ниска от крайната...........
Много си права. Тези прахосмукачки, тенджери и тигани съвсем не струват толкова. Скоро преставителството на Цептер за България празнува рожден ден в хотел Хилтън София с осигурен престой в хотела за сметка на Цептер (за дистрибуторите от страната), някои хора (от дистрибуторите),които не са  виждали такива стаи през живота си са се напикали от кеф и не са излизали от ваната. Откъде пари за такива разходи, ами отговорът е даден вече от AQ. Качествени са стоките, ама чак пък на такава цена #Crazy

# 23
ивинявам се а спама, но тук е момета да задам един конкретен въпрос към yperchemliev

ползвам цептер от 4 годихи. имам всички комплекти тенджери и т.н.
но преди 2 дни, като вадех капака на 1 тенджера от миялната, дръжката на капака ми остана в ръката? как е възможно??? имам тенджера със същия диаметър, но по-плитка и сега използвам нейния капак.
Има ли някаква гаранция тази повреда.


Здравейте Malenna, вашата гаранция е доживотна. Свържете се с вашия представител за гр. Варна и те ще Ви отремонтират тенджерата безплатно. Ако има някакъв проблем, моля, уведомете ме веднага. Ако искате да погледнете нашите продукти от серията  "Home Care" можете да изтеглите кратки клипове от ТУК

Ето и координати за гр.Варна:
ул. Александър Малинов 14
052/ 612 141


Поздрави,
Йордан Перчемлиев
Търговски консултант
Zepter Bulgaria
zepter.homecare@gmail.com
mobile: 0885 954643

# 24
# 25
ох, миналата година и при мен идваха да правят представяне на въпросната прахосмукачка. Много ми хареса, само дето не мога да убедя мъжа ми с нищо да ми я вземе! Още я сънувам и силно се надявам и мен да ме огрее някой ден да я имам  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 288
аз не вярвах че е чак толкова добра рейнбоу - прахосмукачка е все пак, чак пък на такава цена... докато не пристигнаха у нас дистирбутори на демонстрация. Тук искам да кажа че хората бяха предупредени че няма да купуваме веднага и се държаха адски мило и любезно.Настанихме се в кухнята/трапезария, която тъкмо беше новичка ремонтирана. Аз си мислех че няма какво да изчистят... имах и един токущо изпран килим на автомивка навит в ъгъла. Когато ни попитаха какво да почистят, за да ни демонстиррат аз се зачудих къде другаде да ги изпратя, защото тук ми е чистичко и новичко. Хората си харесаха изпрания килим, напълниха с вода машината и почнаха- аз бях потресена - излязоха камъчета песъчинки от току-що изпрания ми килим, който мислех за чист! Най-хубавото е че всичко отива във водата и не го дишаш като прах и после се изхвърля много лесно. Нарязваха си едни пацалчета, с които правеха щури демонстрации на възможностите на машината. Накрая решиха да демонстрират тупалката и се настаниха пред дивана в хола /който ми е чистичък и почти новичък/ - е няма да казвам щото ме е срам колко акари изтупаха от него! Направо се смаях от тази машина и се засрамих от дома си, който мислех за много добре поддържан! абсолютно съм за машината, но парите са си много както и да го погледнеш. Пожелавам си един ден да я имам - ще съм много доволна. Мои познати са ми казвали, че след купуване на машината всякакви алергии, астма и др. заболявания изчезват в рамките на един месец. Болестите в семейството дори и настинки рязко намаляват - познавам доста здравни работници, които си я купуват защото помага за цялостното почистване. но е много скъпа, факт е.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 816
Имаме такава прахосмукачка от 10-ина години. Няма грешка. Много съм доволна, а сега и спокойна за детето си. А място за сравнение с нея и другите прахосмукачки въобще няма.
Между другото, някоя от вас, която има може ли да ме посъветва откъде мога да намеря резервни части за нея - счупи ми се едната закопчалка на водния филтър. Тя и така работи, но все пак...
Свържи се с твоя дилър,който ще ти каже къде е сервиза за вашия район и ще ти я поправят.Аз знам за София къде се намира.Аз лично поддържам връзка с моята дилърка,имам машината от 10-ина години и от време на време и се обаждам за консумативи(ароматизатори,дезинфектант),много съм доволна от машината-безценна е!  bouquet

# 28
  • Мнения: 138
Искам да попитам как мога да видя тази прахосмукачка в действие?Какви са и цените ако я купуваш на лизинг- откъде мога да получа информация?
Има ли фирми , които почистват домовете с такава?

# 29
  • Мнения: 1 327
Какви са тия в Щатите по 600 долара? Рейнбоу ли са, или някакви други? Да не са някакви ментета? А в Канада има ли ги? Евентуално имам някаква връзка от там да ми я вземат, но без да съм я видяла от къде да знам дали за същата става въпрос, а и да не и продават отделно всичките части, като допълнение и за това да е толкова евтина там?

да побутна този въпрос, че не видях отговор на него, а и аз се интересувам!

Общи условия

Активация на акаунт