Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Татковци(мами също), бихте ли ми обяснили как се работи с програмата за торенти Bit Comet?(май така се пишеше).Наскоро си купихме компютър, а аз още не съм сваляла нито музика, нито филми... SadСигурно малко трудно ще е така обяснението, само с думи, но всякаква информация ще ми е от полза SmileБлагодаря предварително  bouquet
Цитирай

София

първо- инсталирала ли си я??
Цитирай

първо- инсталирала ли си я??
Да, още като поръчах конфигурацията, казах да ми я инсталират Peace
Цитирай

София

най- лесно ще е да си я стартираш - появява ти иконката долу в дясно на екрана (при часовника) след това отваряш някой от сайтовете за торенти, а те са страшно много
аз най-вече ползвам http://DMCA-removal-from-Google/browse.php и там има списък на торентите.. избираш си някое заглавие.. кликваш в/у него и виждаш инфото..ако то харесва кликваш най-отгоре където ми е самото име (над картинката, която обикновено я има) и BIt Comet-а автоматично го засича и ти се появява прозорец където пише кои файлове искаш да свалиш и къде точно ( по подразбиране излиза папката. където е инсталиран BIt Comet-а) ако не искаш там с Browse си посочваш къде. Даваш му ок и той почва да го сваля..
Цитирай

Fight club

Белла,
Виж тук. Има подробно обяснени настройките за "БитКомет". Това пък са "Често задаваните въпроси" - ще те осветлят какво точно да правиш. Въобще, разгледай форума на Линкос, ще ти стане ясно всичко.  Peace
Предпочитам с линк да ти дам инфо, отколкото да се впусна да ти обяснявам - я ме разбереш, я не.  Very Happy Информацията е илюстрирана, мисля, че ще ти се изясни цялата процедура по личване и сийдване...  Hug
Цитирай

ок, дотук всичко разбрах, но какво става после след като, например песента е даунлодната?аз така веднъж пробвах с една песен дръпнах я, почна да я тегли, и накрая ми изписва:"Даунлод-0%"Това значи че е изтеглена, така ли?!После-местя ли я в папка, какво става? Rolling EyesБлагодаря  bouquet
Цитирай

Белла,
Виж тук. Има подробно обяснени настройките за "БитКомет". Това пък са "Често задаваните въпроси" - ще те осветлят какво точно да правиш. Въобще, разгледай форума на Линкос, ще ти стане ясно всичко.  Peace
Предпочитам с линк да ти дам инфо, отколкото да се впусна да ти обяснявам - я ме разбереш, я не.  Very Happy Информацията е илюстрирана, мисля, че ще ти се изясни цялата процедура по личване и сийдване...  Hug

Лорче,нямам думи, мерси  bouquet

А какво е "лийчване" и "сийдване" Embarassed
Цитирай

Fight club

Лорче,нямам думи, мерси  bouquet
А какво е "лийчване" и "сийдване" Embarassed
Моля, пак заповядай, надявам се успешно да се ориентираш...  Hug

"Лийчване" е терминът за сваляне на торент. "Сийдване" - за качането му. Всично става автоматично, разбира се. След като си свалиш файла, програмата автоматично започвам да го '"сийдва", за да могат и останалите да го "лийчнат"...  Crazy Добре е да не триеш торент-задачите и свалените файлове няколко дни, за да могат повече хора се възползват. А и коефициентът ти да расте...  Wink

В началото изглежда супер сложно и объркано, но ще видиш, че е фасулска работа! Smile
Цитирай

Хм, не ми дават да се регистрирам-"вие не можете да бъдете член на този сайт" Crying or Very sad
Цитирай

Fight club

Хм, не ми дават да се регистрирам-"вие не можете да бъдете член на този сайт" Crying or Very sad
Ха! Как така?!  Shocked За пръв път чувам за подобно нещо в "Линкос"....  Rolling Eyes Пробвай пак, а?!
Цитирай

Пловдив

Защо ти е Линкос, като има data.bg Smile
И там е с торенти и има всичко...и няма да имаш проблем с регистрацията.
Цитирай

A darkened mind

Линкос наближават лимита си на регистрирани потребители - 140 000. Може това да е причината да отказват нови регистрации.
А на въпроса: за какво ти е Линкос. Ами затова, защото доста отнещата, които се намират там никога не ги е имало в датата. От личен опит говоря.
Цитирай

Добре-заредила съм две песни в Бит Комета и сега какво да правя
пише че е в момент на свързване, а самите песни се теглят
кога да разбера че дадена песен е изтеглена и че мога да си я заредя във Winamp Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив

А на въпроса: за какво ти е Линкос. Ами затова, защото доста отнещата, които се намират там никога не ги е имало в датата. От личен опит говоря.

Като ги няма в дата, се търсят другаде Smile
За Линкос специално чух преди месеци и то от форума тук. Много програмери също не го знаят (не го отчитам като техен пропуск обаче), явно си намират необходимото на други места Smile

Като свърши даунлоуда, файла си показва че е свален, а и самата програма "казва" че свалянето е завършено успешно.  Файла го търсиш в папката, където си го сейвнала предварително.
*Един  съвет от мен: когато свалиш файл, отиваш на Изтрий (горе се намира) и задаваш Изтрий задачата.
Цитирай

A darkened mind

*Един  съвет от мен: когато свалиш файл, отиваш на Изтрий (горе се намира) и задаваш Изтрий задачата.
Кофти съвет. По две причини. Първата е, че си преебаваш коефицента, като не сийдваш. Втората е, че преебаваш другите, които искат да си свалят същото нещо и разчитат да има повече сийдъри.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора