Премахване на бенка - стандартна операция или с лазер?

  • 255 383
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Стискам!
  bouquet

# 16
  • Мнения: 9 095
бенките стават опасни, като почнат да изродяват, иначе и на мен са ми повечко, ама и на мен всеки ми казва, че няма проблем, въпреки че понякога ме  дразнят, а мога ли да попитам за добър лекар във Варна?

# 17
  • Мнения: 656
lilia_n_s мила кажи при кой доктор ходи на преглед?
Аз имам една бенка точно до лятото око, която след бременноста сякаш порасна, иска ми се да я махна но още не съм ходила на преглед. Много е близко до окото и ме притеснява

# 18
  • Мнения: 1 612
Ходих при д-р Хинев. Той по принцип е гръден хирург, но маха и бенки. Той ще ме оперира.
А първия път ходих при д-р Дюлгеров в онкологията (той ми предлагаше махане с лазер).

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 380
Мога да ти дам координатите на лечител, който ги маха, като ги маже с нянакъв препарат, изобретен от него, те постепенно се свиват, изсъхват и падат, като така се премахва рискът от разраняване, което би било опасно. Аз така си махнах 5-6 бенки по тялото. Ако разбира се не си настроена негативно към алтернативната медицина. Ако желаеш, можеш да ми пишеш на ЛС, за да не публикувам все пак адреси във форумното пространство.
чувала съм за такъв и в Бургас, наистина ли  е безопасен този начин на премахване ?

# 20
  • Мнения: 7 640
Ходих при д-р Хинев. Той по принцип е гръден хирург, но маха и бенки. Той ще ме оперира.
А първия път ходих при д-р Дюлгеров в онкологията (той ми предлагаше махане с лазер).

сега виждам, че не си от София.
Мнението ми е същото- операция, писах защо.

# 21
  • Мнения: 9 095
Ходих при д-р Хинев. Той по принцип е гръден хирург, но маха и бенки. Той ще ме оперира.
А първия път ходих при д-р Дюлгеров в онкологията (той ми предлагаше махане с лазер).
можеш ли да ми кажеш къде практикува д-р Хинев, защото и аз трябва да се прегледам малко, и аз имам едни дето ме дразнят и дали може с направление да се ходи при него, ако не колко ти струва? Peace

# 22
  • Мнения: 190
Аз също ти препоръчвам операция, но нека тя да бъде в онкологична клиника. От бенката се взима секрет и задължително минава през хистология. Аз си махах една преди два месеца, белегът почти не личи вече.

# 23
  • Мнения: 9 095
никой ли не може да помогне с координатите на добър лекар във Варна?Sad

# 24
  • Мнения: 1 403
Ох и мен това ме 4ака  ooooh! Имам една много голяма, ама съм такава бъзла  Confused

# 25
АЗ СИ МАХНАХ ДВЕ ПРЕДИ ЛЯТОТО.ИЗРЯЗА МИ ГИ Д-Р БАЛАБАНОВА  В МЕДИЦИНСКА АКАДЕМИЯ.ЗАСЕГА СЪМ ДОВОЛНА-НЯМА НИКАКВИ БЕЛЕЗИ ИЛИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ.

# 26
  • Мнения: 689
никой ли не може да помогне с координатите на добър лекар във Варна?Sad
А в Бургас?

# 27
Mozhe li da kazhete neshto poveche sa  tezi kremove s koito se premahvat benkite.

Blagodarq predvaritelno !

# 28
  • Мнения: 9 095
Mozhe li da kazhete neshto poveche sa  tezi kremove s koito se premahvat benkite.

Blagodarq predvaritelno !
честно да ти кажа и аз съм чувала за много такива кремове, но ме е страх, искам пъво изследване, защото ако има проблем, само с премахване на бенката с крем няма да помогне, по принцип се изрязва и кожата около бенката, така че направи си първо изсследвания, ако всичко е наред си вземи крем Peace

# 29
  • Мнения: 2 266
Аз също имах една доста голяма бенка на едната гърда и трябваше да се премахне оперативно.Оперира я хирург и след това я занесоха за изследване(нямаше нищо слава богу).Остана ми малък белег,но хирургът ми препоръча един крем.

Общи условия

Активация на акаунт