Как мислите, че се живее с вас?

  • 3 456
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
ами... трудно Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 353
  Зависи кой е този дето му се налага да живее с мен. С децата се разбирам лесно и без много приказки. А възрастния, както казва той "Да си мислИл като си се женИл"...Крещя, крещя, крещя, та чак ми идва да се напусна понякога.

# 17
  • Мнения: 334
Трудно Mr. Green
Ама мъжа ми най-добре знае,че не съм от лесните и ме търпи.Е има ли избор.

# 18
  • Мнения: 4 473
Страх ме е да попитам съквартирантЬитЬи Joy Joy Joy

Общо взето при нас е весело Wink

# 19
  • Мнения: 14 654
зависи с какъв човек съжителствам. за съпругът ми е много лесно, като живеех със сестра ми- също ни беше много хубаво, но ако живеех с някой маниак на тема чистота или някой, който държи да гледа домашен любимец или да дими непрестанно с цигарата си или да мрази да му се вдига шум - навярно много трудно

# 20
  • Мнения: 5 877
Питах, каза "Вълнуващо". hahaha

# 21
  • Мнения: 1 113
Лесно се живее с мен ако:
не се очаква извинение за поведението ми (рядко се извинявам)
не ми се обръща внимание, когато ми е криво и се държа като темерут
не ме карат да правя сладкиши
си слагат мръсните чорапи в панера с дрехи за пране
не ми говорят поучително
се смеят на това, което и на мен ми е смешно
... има и още, но това на първо четене е достатъчно

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сложно се живей с мен.  Confused Рядко се намира човек, който да ме изтърпи продължително време (или аз него да изтърпя). Меня си настроенията съвсем регулярно, трудно ми се угажда, понеже не зная какво искам, но пък ако узная - настъпва Великото Мрънкомърморене... И изисквам да бъда глезена с редовни ласки и милувки..
Според настроенията определям кое ми е приоритет на деня - наличие на прехрана, почистен дом и прочей нормални неща ... Но каквото и да става, пералнята не страда  - привъзрана съм и я пущам всеки день.
Всеки ден може да е различен, щото днес съм флегма и се търкалям по пижами, но вчера съм яхнал коня до там и обратно, съвсем спонтанно... И си давам сметка, че напоследък малко скучен ми се вижда животя, откъм изпълнение на подобни въжделения...
Гореописаното не е важно, но си изясних разни работи с тия ми писания...  ooooh!

# 23
  • Мнения: 5 468
Трудно. Сменям си настроенията със скоростта на шизофреника. Напоследък взех да се превръщам в песимист, все въображението ми рисува мрачни картини. Сънувам глупости на търкалета. Изпадам в луди радости и дълбоки размишления. Оплакванията ми за здравето и болежките ми нямат край... Дори детето взе да вика: "Ооффф, всичко ме боли". Все кроя някакви планове, все мечтая за нещо, ту съм доволна, ту не съм... хиля се, рева, крещя... пълна откачалка.
Мъжът ми все още се пребира веднага от работа в къщи.

# 24
  • Мнения: 532
Много труден характер съм - каквото ми е на главата, такова ми е на устата  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 897
Трудно Peace

# 26
  • Мнения: 3 861
Много трудно  Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 212
Въпрос:
Мили, как се живее с мен?
Отговор :
Че то това живот ли е?

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green шегичка

# 28
  • Мнения: 3 818
Като цяло лесно, най-вече защото не се опитвам да налагам правила и да променям навици.
Напоследък обаче е доста трудно, аз самата едвам се понасям Tired Станала съм истерична, а това мен ме вбесява, какво остава  за другите ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 792
  Ми хората, които живеят с мен, все още не потръпват от ужас и не хукват в панически бяг при всяко мое повяване,  от което си вадя извода, че съм поносимо предизвикателство  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт