Лунен ден - 29.10. от 23.25ч

  • 2 446
  • 36
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 610
Хайде дами, купувайте плодовете и зареждайте сокоистисквачките да са в готовност.
Пожелавам на всички поне 1 кило в минус и да се разпишете и похвалите   bouquet
 Peace

# 1
  • Мнения: 614
И аз съм на линия Wink . Успех на всички лунатички.

# 2
  • Мнения: 306
Решила съм и аз да пробвам  Simple Smile Дали ще издържа ще кажа утре !

# 3
  • Мнения: 525
и аз да си кажа с вас с Peaceам  Praynigдано издаржа стискам палци на всички

# 4
  • Мнения: 254
Пишете ме и мен Peace :а какво е разрешено?Аз си мислех,че само вода ,а по-горе прочетох,че може и н.сок.
Успех момичета  bouquet

# 5
  • Мнения: 936
И аз ще се пробвам, пък дано да издържа. Кажете ми какво мога да пия- вода, кафе, сок и в какво количество.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 610
Пишете ме и мен Peace :а какво е разрешено?Аз си мислех,че само вода ,а по-горе прочетох,че може и н.сок.
Успех момичета  bouquet
натурален сок не може
може прясно изцеден фреш
 Peace

# 7
  • Мнения: 505
ееееееееей съвсем на време проверих за този дългоочакван и НЕОБХОДИМ за тялото ми ден.... ЗАПИСВАМ се... Hug

# 8
  • Мнения: 686
Този път и аз съм с вас! Дано да издържа!

# 9
  • Мнения: 254
Вмъкни Цитат
Цитат на: desi7674 в неделя, 29 октомври 2006, 09:22
Пишете ме и мен  :а какво е разрешено?Аз си мислех,че само вода ,а по-горе прочетох,че може и н.сок.
Успех момичета

натурален сок не може
може прясно изцеден фреш

E,под натурален сок неразбирам 'от магазина',а прясно изцеден Peace

# 10
  • Мнения: 191
Всеки път почвам и до никъде не стигам,сега обаче съм мотивирана да издържа:))

# 11
  • Мнения: 5 647
От тази нощ е диетата, така ли?  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 453
Моного се обърках,аз мислех че денят е 29 а излиза че започва от тази нощ.Дано Madeline е разбрала правилно Thinking

# 13
  • Мнения: 432
И аз се пиша за идеята! Само някой да ме светне докога продължава, 4е ми е за пръв път и не съм в 4ас(да не взема да седя 1 седмица на фотосинтеза от престараване Mr. Green).

ПС: Теми4ката я мярнах още от сутринта и до късния следобед се наливах само с вода, а след това яко се набухтарих Crazy. Ще го броя за репетиция и а дано утре да съм по-твърда и непреклонна, 4е хи4 не ме бива в ограни4аването. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 647
ПС: Теми4ката я мярнах още от сутринта и до късния следобед се наливах само с вода, а след това яко се набухтарих Crazy. Ще го броя за репетиция и а дано утре да съм по-твърда и непреклонна, 4е хи4 не ме бива в ограни4аването. Mr. Green

Ограничавай се утре. Диетата започва от тази нощ 23:25 ч.

Справка

Общи условия

Активация на акаунт