Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

München

Здравейте мами,
искам да споделя нещо с вас, дано е от полза на някоя от вас  Wink
Тук по доста списания за бременни и майки рекламират безалкохолната малцова бира Erdinger-повишавала количеството кърма, а освен това е обогатена с витамини, фолиева киселина и е диетична. Не вярвах, но снощи я опитах и да ви кажа, май наистина има резултат-през нощта гърдите ми щяха да експлоадират  Rolling Eyes
Нямам представа, дали я има в България, но съм виждала доста немски видове бира и затова исках да ви съобщя този, установен от мен, факт Love
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Аз също тук пиех такава бира, много е вкусна и помага за увели4аване на кърмата.
Цитирай

София

И аз пия безалкохолна бира,тук в БГ, но не съм попадала на нея.Нищо чудно. А вие от обикновени магазини ли я купувате?
Цитирай

София

Цитат на: marissha
И аз пия безалкохолна бира,тук в БГ, но не съм попадала на нея.Нищо чудно. А вие от обикновени магазини ли я купувате?

Аз си я купувам от Метро-там със сигурност я има.
Цитирай

München

Цитат на: marissha

Купуваме я от по-големите магазини, няма я във всички. Ако намерите в България малцова безакохолна ще е най=добре. Има одоста по-голям ефект от обикновената безалкохолна бира Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.