Помощ, събужда се през час !!!

  • 990
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112

Нормално ли е или да предприемам мерки .
 На 10 месеза сме, кърмя я само вечер,по точно през ноща , незнам за това ли се сабужда, на всяко събуждане предлагам първо вода , после биба, и ако не заспи цицка. Мляко имам, поне като стисна тече .
Защо ли е толкова неспокоина ?Дали е пристрастена кам гърдата.. Постоянно се върти и мрънка насън и се събужда през час с плач

# 1
  • Мнения: 3 810
Интересно ми е какви мерки би предприела?

Може заради никнене на зъби да е неспокойна, но и за болката кърмата е много добър успокоител.
Аз лично мисля, че дори и малките да са пристрастени, поне са се пристрастили към нещо хубаво... Crazy

# 2
  • Мнения: X
Малкият ми направи 4 месеца, но преди седмица и аз писах във форума как искам да захранвам, защото се будеше на всеки час. И то цял месец. От няколко дни е като ангелче. Обаче му излезе зъбче. Като гледам, твойто дете е точно във възрастта за зъчбетата, та докато не избие не виждам спасение. После ще си отспиш Mr. Green Много е готино.
Иначе, нищо май не може да се напарави със събуждането. Успокоявай го с гърдата.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 112
Merkite naprimer sa da potarsia pomosht ot lekar , no se strahuvam che shte i dade uspokoitelni, kakto na edna priatelka, slaga na bebcheto si uspokoitelni v dupeto.Ne iskam da ia tapcha s gluposti ako prosto e normalno

# 4
  • София
  • Мнения: 630
Бебчето си използва гърдата за успокоение Laughing. Аз по тази причина взех бебка на спалнята при мен. Така и двете успяваме да се наспим.
И аз съм пробвала да дам залгалка, но тя започва страшно да се сърди. Не намирам друг по-удобен начин за нас двете  Peace. Все някой ден нещата ще се променят Laughing.

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
 все някой ден, ако сме живи до тогава... ние сме на същия хал, 4 месеца вече, не съм спала 3 часа без прекъсване, та малко взе нанагорно да ми идва  Tired
но малката е по-слабичка, за това не искам да я лишавам от храненето наем. но скоро съм решила да захранвам!

# 6
  • Мнения: 6 461
Ние бяхме така с малкия .Кърмех го на поискване ,особено нощно време ooooh!
И все мрън-мрън.ще се оправи ,спокойно. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 126
Същата работа е и при нас.Откакто се е родила е така.Само дето в най-бебешките си месеци се будеше по 3-4 пъти ,а сега през час се събират мнооооооого пъти.Едва ли някой знае как да престане това Thinking

# 8
  • Мнения: 7 605
все някой ден, ако сме живи до тогава... ние сме на същия хал, 4 месеца вече, не съм спала 3 часа без прекъсване, та малко взе нанагорно да ми идва  Tired
но малката е по-слабичка, за това не искам да я лишавам от храненето наем. но скоро съм решила да захранвам!

Мила, zаради ноЩното кърмене ли си реШила да zахранваШ оЩе от сега? И моята Щерка е zахранена от скоро, но пак се буди многократно преz ноЩта. Рядко се будят zаЩото са само гладни, по скоро търсят и блиzостта на мама, успокоение. Така 4е по добре иz4акай оЩе със zахранването, на 4 месеца храносмилателната система оЩе не е много zряла и можеШ да си вкарваШ автогол, ако бебето реагира с колики  Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами през деня спи ли?Да не би да спи много през деня и нощем да спи неспокойно? newsm78

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
офф и аз не знам кога да захранвам. то е едно злоядо същество, нямам думи. на всичкото отгоре категорично отказва да суче през деня. цедя се и дохранвам с АМ, а нощем пада велико сукане... но наистина имам чувството, че ако почне да приема по.засищаща храна, ще попрестане да се буди. смятам след някой друг месец да тръгвам на работа и нали се сещате че няма как нощем да не се спи, а денем да се работи.. Tired

# 11
  • Мнения: 566
Оххх и ние сме така,4 нощи не съм спала като хората, понякога се буди и през 20 мин, напрово ще откача, отдавам това на зъбките, дано при вас да мине бързо този период

# 12
  • Мнения: 7 605
офф и аз не знам кога да захранвам. то е едно злоядо същество, нямам думи. на всичкото отгоре категорично отказва да суче през деня. цедя се и дохранвам с АМ, а нощем пада велико сукане... но наистина имам чувството, че ако почне да приема по.засищаща храна, ще попрестане да се буди. смятам след някой друг месец да тръгвам на работа и нали се сещате че няма как нощем да не се спи, а денем да се работи.. Tired

Денем има много по интересни неЩа да види и да върШи, zа това може би не иска да яде. И съответно си наваксва ноЩем, нормално е. Та не съм сигурна, 4е zахранването Ще реШи проблема....  Thinking  Пробвала ли си да го откажеШ мнооого плавно от ноЩните zа да хапва пове4е денем? Примерно ако ляга в 21 4аса, да не кърмиШ поне до 12, после до 1 и т.н. Може да мине номера  Thinking 

А как кърмиШ? Аz кърмя ноЩем в легнало положение. Бебка спи в нейното легло, zалепено до моето и  Щом като мрънка, я вzимам, вадя цицата и готово, продължавам да спя  Mr. Green  Пък и тя не се раzсънва така. Не каzвам 4е това реШение е идеално, но поне не ми тежи толкова  Wink

# 13
  • Мнения: 539
Моят син започна да се буди нощно време преди около 3 месеца, дотогава спеше по 8-9 часа. Все още няма зъби. Напоследък започна да се буди още по-често (3, 4, 5 пъти) , понякога не иска да заспи и си играем по час-два. Забелязах, че долния венец се е подул, така че мисля, че е от зъбките. Само цицка го успокоява. Crazy

# 14
и ние сме така,събужда се през час,два rotfImbo и направо ми иде да вия като вълк smile3514и след като се събуди не може сама отново да заспи,а задължително ще цокне от гърдата.и ние спим двете на спалнята,за да е по-лесно,бързо и удобно,т.е доставка на момента в леглото-то да е само закуска ще се понесе ама цяла нощ дежурство smile3511дано скоро престанат да се събуждат толкова често newsm17успех мами newsm10

Общи условия

Активация на акаунт