за крещенето

  • 735
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
бебето ми още няма зъбки, но има признаци на раздразнителност като при никнене на зъби....освен това от 2,3 дни открива, че може да вика силно и крещи много, а това ме подлудява на моменти, когато съм крайно изморена. (гледам я сама и се кърмим през нощта, т.е. често съм недоспала).
моля споделете, имаше ли го при вас, кога отминава или да с еконсултирам с лекаря?

пс. когато я взема , те. й обръщам внимание спира. но н емога така на ръце и в мен постоянно...или да зарежа всичко и да се занимавам с нея?!? ако трябва ще го правя, не искам нервно детенце... като цяло е спокойна, не е истерично , плачливо детенце.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Моите крещяхя-и двете Grinning.И да не те отчайвам,ама още крещят.Но разбирам какво имаш предвид.Осдтави детето да си вика-сега то открива толкова нови неща,звуци,включително и собствения си глас.Сигурно му е интересно,прадстави си колко е вълнуващо да чуеш собствения си глас. Grinning

# 2
  • Мнения: 6 461
Осдтави детето да си вика-сега то открива толкова нови неща,звуци,включително и собствения си глас.Сигурно му е интересно,прадстави си колко е вълнуващо да чуеш собствения си глас. Grinning
Мисля че няма защо да се тревожиш Peace

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Осдтави детето да си вика-сега то открива толкова нови неща,звуци,включително и собствения си глас.Сигурно му е интересно,прадстави си колко е вълнуващо да чуеш собствения си глас. Grinning
Мисля че няма защо да се тревожиш Peace
И аз!   Peace

# 4
Щом по принцип е спокойно детенце и в определени моменти крещи значи го мъчи нещо. В такъв момент бебенцето има нужда да го гушнеш и да го поуспокоиш малко, а като му отмине пак ще си кротува самичко. Не се притеснявай, че ще свикне да го държиш постоянно на ръце.

# 5
  • Мнения: 3 835
Защо не пробваш, в такива моменти да му пуснеш детски песнички или приказки, може да му отвлекат вниманието и да спре да крещи. А иначе и аз мисля, че сега открива гласа си, звуците и просто му е интересно.

# 6
  • Мнения: 2 897
Нормално е да крещи-нали сега опознава себе си и се радва на всяко ново умение Simple SmileОсвен това иска да й се обърне внимание Peace
Децата са най-големите егоисти WinkПиша го с умиление,въпреки,че и на мен ми се плаче понякога,но...не можеш да им забраниш техните си бебешки неща,това е-приеми го и се радвай на всеки миг от детството на децата,че неусетно минава...

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Нормално е да крещи-нали сега опознава себе си и се радва на всяко ново умение Simple SmileОсвен това иска да й се обърне внимание Peace
Децата са най-големите егоисти WinkПиша го с умиление,въпреки,че и на мен ми се плаче понякога,но...не можеш да им забраниш техните си бебешки неща,това е-приеми го и се радвай на всеки миг от детството на децата,че неусетно минава...

  202uu

# 8
  • Мнения: 683
Щом по принцип е спокойно детенце и в определени моменти крещи значи го мъчи нещо. В такъв момент бебенцето има нужда да го гушнеш и да го поуспокоиш малко, а като му отмине пак ще си кротува самичко. Не се притеснявай, че ще свикне да го държиш постоянно на ръце.
И аз мисля, че това помага  Peace

# 9
  • Мнения: 601
    Мен  много ме радва ,когато почне да си пее,дори напротив
    ако известно време не го прави започва да ми липсва-неговото добро настроение става заразно и веднага се прехвърля върху мен.
    Радвай му се и ти-сега е момента Peace

# 10
И моята бебка крещи, само като изляза от стаята и съседите разбират! Не мисля, че се радва на гласа си, а че иска да я взема на ръце, защото като я взема и млъква. Тя е много усмихмато бебе, но стига да не е сама. А не съм я учила на ръце, дори много внимавах да не свикне. Сега чакам да се научи да сяда, че дано да спре да вика. Мисля, че трябва да се въоражим с много търпение  Wink

Общи условия

Активация на акаунт