kolko vreme sled termina se 4aka, ako ne si rodil?

  • 2 272
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Zdraveite,termina mi bese na 26.10.2006, a beb4eto vse oste ne iska da izliza. Iskam da popitam znae li niakoi kolko vreme sled termina se 4aka i sled tova kakvo sledva?Blagodaria vi predvaritelno. Mnogo sum pritesnena i ne znam kakvo da o4akvam.

# 1
Здравей аз все още не съм раждала но декември ме чака това аз съм в 33г.с,но като съм чела по прнцип се изчаквало 2 седмици но във всеки град болница и доктор е различно,чакат няколко дни след термина и ако не се появи бебо се предизвиква раждането,нека и другите мами дадът своето мнение и отговор.Желая ти леко и безпроблемно раждане и скоро да се похвалиш с хубава новина Peace Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 434
Чака се една седмица,като едва след това се смята за преносена бременност.След датата на термина всеки ден се следят тоновете на бебето и при данни за вътре утробно страдане се предизвиква раждане.

# 3
  • Мнения: 8 505
Мен ме чакаха 7 дни.В Шейново.

# 4
  • Мнения: 1 986
 Най-добре ще прецени и правилно ще отговори наблюдаващия те гинеколог Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 493
обикновено 1 седмица. Гинекологът ти какво казва?

# 6
  • Мнения: 5 362
Аз знам за 1 седмица.При мен беше така.

# 7
По дебелите книги пише,че времето за раждане е 3 седмици преди термина и 2 след.

# 8
  • Мнения: 1 321
Здравейте Hug
И аз се включвам в темичката понеже се предполага ,че и аз ще пренося а утре ми е термина.
Доки нищо конкретно не казва само че ще чакаме и всеки ден ще ходя на записи но мисля че до седмица би трябвало да има резултат. newsm78
Много е изнервящо  Sick

# 9
  • Мнения: 679
Аз знам, че на осмия ден след термина ако не се е родило бебчето се постъпва в болницата, за да се реши какво да се прави и дали бременността е преносена или не.

# 10
  • Мнения: 476
На мен ми казаха, че ще чакат две седмици, като през втората трябваше да ходя всеки ден да слушат тоновете на бебето. Аз в крайна сметка преносих 4 дни.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 488
Мисля че е 1 седмица поне на мен така ми беше казал доки.
Леко раждане

# 12
Аз преносих и двете си деца.Знам колко са дълги дните след термина.Бъдещи мами прескочили термина,желая ви скорошно и безпроблемно раждане.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 378
С първият ми син термина беше на 15 декември. Чаках 3 дни след това (съвет с личния гинеколог). На четвъртия ден след термина ме взеха в АГ под наблюдение и след като не се случи нищо на петия родих (предизвикаха раждане). Плацентата беше в ужасно състояние (по описание на акушерката-като сварена), бебето вече не е можело да се храни хубаво... Започнаха да падат и тонове по време на раждането... Затова мисля, че две седмици са доста голям период. Всяка бременост е различна и мисля, че наблюдаващия те лекар ще вземе най-правилното решение.

Успех!!!

# 14
  • Мнения: 168
при сестра ми плацентата беше презряла  термина на 20 отива на 22 и егати скандала "ти искаш да умориш детето"..... такаче лекарите преценяват....успех Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт