Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Мили майки,
кога трябва да подам документи за детската кухня. И какви документи се подават. Една майка ми каза, че тук в Пловдив много се чакало, за да се запишеш.
Цитирай

Sofia

Ами за Пловдив нямам инфо, но в София проверих при нас в Лозенец искат само ксерокопие от акта за раждане и бележка от педиатъра за алергии. Записването става последните 3 работни дни от месеца.
Цитирай

Пловдив

Веси, благодаря, от кога чакам някой да ми отговори на въпроса. Не знаех, че става само последните работни дни от месеца, но ще опитам.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не сте ли малки за кухня? Мисля, че тук (Пловдив) кухнята е след 10 месеца. Специално за кухня не съм чула да се чака много, даже напротив, виж, за ясли и градина в някои райони е друго.
Цитирай

Пловдив

Малки сме още, но нали се чакало много и аз реших от рано да го записвам. Та като станем за кухня да се наред. Аз днес изобщо нямам нещо кърма и бебе все плаче гладен. Дадох му малко фризолак.
Цитирай

Sofia

Здравей! Аз живея в Тракия и тук ми казаха, че трябва с акта за раждане да ида в една близка детска градина и там директорката, след като види, че детето е навършило 6 месеца дава бележка, с която може да се запишеш. Но доколкото разбрах записването става в определен ден от месеца и трябва да се провери кога. Други документи не трябват( поне тук).
И аз все се каня да ида, ама на засега готвя сама.
Цитирай

Пловдив

Мамче 2004 мерси за инфото.
Цитирай

Интернет

В Шумен не се изисква НИТО ЕДИН документ. Отиваш и казваш: едно купонче 2-ра група и на другия ден имаш храничка за бебчо. А ако кажеш: за пръв път идвам, може ли днес да взема храна и ти дават купонче за същия ден. Т.е. ако решиш в 11:25, че ще храниш детето си на кухня, в 11:30 вече даваш с лъжицата Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.