Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 окт. 2006, 15:42 ч.

От къде в София мога да си купя зимни кънки?

• 3 116
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте,някой може ли да ми каже от къде мога да си купя зимни кънки,дамски за фиг.пързаляне,да не са много скъпи,може и втора употреба,но по-запазени.
Ако някой предлага,37,38,39 номер,да ми пише на alias__@abv.bg

# 1
  • sofia
Аз пък да се включа , за да питам ... от каква възраст могат малките да карат зимни кънки ... и късно ли е за мен  Wink

# 2
Виждала съм в един спортен магазин (не му знам името) по Солунска,но не скоро.Ако вървиш в посока от Витоша към Славейков,се пада вляво.

# 3
  • в мъжки прегръдки
Преди години купих на мъжа ми и на сина ми кънки от магазин бонжур. Бяха направо на смешна цена. Само че този Бонжур който е на красна поляна. Той е за намалени и дефектни стоки. Кънките си бяха наред, но по другите бонжури не съм ги виждала. Иначе аз имам чисто нови кожени кънки №37, розови на цвят. Купих си ги преди години но нещо нямам желание да карам и така си седят. Не съм мислила да ги продавам, но ако не си намериш другаде прати ми на лични да се разберем.

# 4
  • в гората
Сега не се ли събират хора да продават както едно време..пред Стадион Васил Левски? newsm78

Преди нали там имаше само спортни стоки, бяха го направили като уличен базар Wink

# 5
И аз се интересувам......26, 27 номер ако имате..........

# 6
  • под голямата лоза
Миналата зима беше пълно пред стадион В. Левски с кънки-2-ра употреба. Детските струваха около 30-ина лв.

# 7
днес минах покрай стадиона и имаше много хора, които продаваха кънки. Повечето бяха малки.А и аз да се включа - работи ли пързалката на Славия?

# 8
  • под голямата лоза
на славия-да, а на зимния дворец-не (поне до скоро)

# 9
  • в мъжки прегръдки
Продават по принцип. Не знаех че вече е започнал сезона на пазара.

# 10
Продават по принцип. Не знаех че вече е започнал сезона на пазара.

I az

# 11
мойте са втора употреба от пазара пред стадион Васил Левски, но са купувани преди 3 години, запазени са, но не помня колко струваха

# 12
от поне две седници е пазара на стадиона.Имаше и кънки, но не съм се заглеждала по тях

# 13
  • София, Младост 1
Кънки и аз мисля да си купя втора употреба от пазара на ските, а и миналата година бях намерила едни нови на много ниска цена там, ама защо не ги купих doh

А иначе на нашата площадка има майка, която е треньорка по фигурно и съм говорила с нея да я заведа бебката, когато навърши 2 годинки. Каза, че няма да прави нищо особено, само да стъпва по леда, да преодолее страха от падането и да се наслаждава на пързалянето. А фигури се започвало да се учат на 3-4 годишна възраст. Но съм твърдо решена да я заведа февруари - март nuts

# 14
  • Sofia
аз имам почти нови,които не използвам.Бели,класически,39 номер.Бих ги продала,ако на някой му вършат работа като номер да ми пише на ЛС

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт