Транспортна болница

  • 5 553
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Там ще оперират сливиците на детето ми.Записаха ни в една голяма книга ,но ми беше неудобно да питам операцията дали се поема от здр.каса, ако ли не пък колко струва-става въпрос за трите сливици.И друго нещо още по-важно-за тези които са преживели това-доволни ли сте от условията и от отношението на лекарите? Нас ще ни оперира д-р Василев- напълно сме му се доверили, но няма да е лошо да видя и мнения от оперирани от него....

# 1
  • Мнения: 485
Защо никой не ми отговаря? Толкова дечица ходят там.....вече взех да се притеснявам.....няма ли оперирани от д-р Василев?

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ако имаш впредвид Хари Василев,мога да кажа че определено сте попаднали на един от наистина добрите специалисти !

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моята щерка е оперирана в Транспортна б-ца от сливици, през 2003г. Точно бяха реновирали отделението и то беше направо искрящо от чистота и ред.
Оперира я доц. Лолов. После я гледа и д-р Заяков. Доволна съм и то много.

За д-р Василев нямам наблюдения.

# 4
  • Мнения: 485
Ако имаш впредвид Хари Василев,мога да кажа че определено сте попаднали на един от наистина добрите специалисти !
Ами не знам малкото име на д-р Василев,защото отскоро се познаваме,на табелата на кабинета му пише,че е завеждащ УНГ отделение.

# 5
  • Мнения: 5 531
Моята дъщеря е оперирана там миналият месец.Махнахме само третата сливица, оперира ни д-р Френгов, на който ние се доверихме и съм наистина много доволна.Д-р Василев познавам от безкрайното ни висене там, и от него впечатленията също са ми добри.А операцията струва 150 лв, освен ако не сте служители на транспорта.

# 6
Slivici se maxat po zdravna kasa, no v TRANSPORTNA i to po skoro na Frengov taka mu iznasia.Minalata godina ni kaza suma 700lv za treta slivica i otit na srednoto uxo. Ato se okaza 4e kasata poema vsi4ko. Dobre4e ne se doverix na tozi samozvanec.Samo petni imeto na bolnicata .Triabva niakoi da mu skusa diplomata za lekar

Общи условия

Активация на акаунт