Vivrtoria sikret?

  • 1 165
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 005
Някой знае ли дали има магазин на victoria sikret в София?

# 1
  • Мнения: 870
За съжаление няма...  Sad

# 2
  • Мнения: 924
Victoria's Secret... Не, няма магазини в София.

Можеш да си поръчаш онлайн. Имат доставки за България: http://www.victoriassecret.com/

# 3
  • София
  • Мнения: 227
Аз също харесвам бельото и дрехите на тази марка, но сигурна ли си че става online пазаруване от сайта, защото аз съм чувала от приятелка, че не може. Лично на мене много ми се иска да става и бих пробвала, защото преди време съм разглеждала каталога им и много неща съм си харесвала, а преди 4 години съм си купувала от разпродажба не в България и имаше невероятно намаление.

# 4
  • Мнения: 1 986
  Уф,и аз отдавна се ослушвам дали ги има на нашия пазар ThinkingНо бих предпочела първо да видя и да пробвам,а не да купувам он-лайн Confused

# 5
  • Мнения: 7 091
 Аз от опит да ви кажа, много съм недоволна от качеството на тяхното бельо. Докарват го на вид горе-долу ( нещата на живо въобще не са като на сайта само да ви предупредя) , но е много по-некачествено от българско такова, което съм купувала.
Лично аз след няколко покупки и подаръци повече не купувам от там.  Rolling Eyes

# 6
  • NY
  • Мнения: 209
Аз имам същото мнение като Tandoori .
На рекламите и сайта изглежда  добре, но в действителност е" Второ качество"

# 7
  • София
  • Мнения: 5 605
Да скъпа можеш да пазаруваш онлайн от сайта, аз го правя често.

# 8
  • Мнения: 4 629
Аз пък съм от доволните клиенти на Виктория Сикрет  Peace

# 9
  • Мнения: 619
Аз пък съм от доволните клиенти на Виктория Сикрет  Peace
аз също. Peace
а парфюма PINKми е любим.

# 10
  • Мнения: 791
Може да е много ламерски въпрос Wink, но аз редовно го разглеждам (сайта - ползвам го за модели, който после шивачката ми ги шие) и съм виждала че доставка се осъществява само на територията на Щатите. Не съм много добре с английският, но разбирам долу - горе, явно има някъде където се упоменава, че заявката е от чужбина. Може ли да ми помогнете - как да си поръчам нещо от там?

# 11
  • Мнения: 1 393
Аз пък съм от доволните клиенти на Виктория Сикрет  Peace
аз също. Peace


И аз.
Но аз главно пазарувам от техните магазини, рядко онлайн.

# 12
  • Мнения: 50
Аз също съм поръчвала и съм доволна  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 817
Аз си поръчах обувки и съм много доволна.

# 14
  • Мнения: X
Преди 2 години приятелка от Щатите ме абонира за каталозите им, доставяха ги редовно и много ми легнаха на душата... Само на картинка. Поръчах си и се разплатих чрез нейната кр.карта, "на живо" нито размерът съответстваше, за качеството.... #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт