Търся мнение за пералня GORENJE WA-63121(63120)

  • 29 199
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 034
И на мен ми се вижда странно че центрофугата е Б, а защо са ти толкова много обороти,те само вдигат цената, а реално никога няма да ги ползваш. Аз лично не бих си взела с електронен програматор, това си е мое мнение, казвали са ми че ако стане нещо отива цялата пералня.
E това за оборотите не си права.Моята е с 1400 и даже са ми малко,често пускам повторно центрофугиране на хавлиите,например.Вече има перални с 2000 оборота.Всичко е изчислено така,че дрехите да не *страдат *от високите обороти. Peace                       
И аз си ползвам 1200-та оборота. Дори след програми, при които центрофугата е с по-ниски обороти, допълнително пускам 1200 оборота. Даже на вълнените дрехи нищо им няма!/пера с АЕГ/.
Свекървата ми си купи Горение WA-63120, но още няма отзиви, защото не е монтирана.

# 16
  • Мнения: 1 418
Моята е същата,пера повече от година-никакъв проблем.Но бих те посъветвала,сега за почти същите пари има Самсунг силвър нано,която според мен е по-добра,вземи нея.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И на мен ми се вижда странно че центрофугата е Б, а защо са ти толкова много обороти,те само вдигат цената, а реално никога няма да ги ползваш. Аз лично не бих си взела с електронен програматор, това си е мое мнение, казвали са ми че ако стане нещо отива цялата пералня.
E това за оборотите не си права.Моята е с 1400 и даже са ми малко,често пускам повторно центрофугиране на хавлиите,например.Вече има перални с 2000 оборота.Всичко е изчислено така,че дрехите да не *страдат *от високите обороти. Peace   

в много голяма и дълбока заблуда си.... вземи си бележка  Flutter

# 18
  • Мнения: 258
Моята е този модел и като я сравних с този на който си се спряла единствената им разлика е в материалът от който е изработен казанът на пералнята.

На Горенье е от карботех, а на АЕГ - от карборан. Но ако съм се ориентирала добре във всичко, което прочетох до сега за пералните, това са две различни наименования на един и същи вид полимер с подсилващи го въглеродни влакна. Т.е. по отношение на материала, от който е изработен казана, няма разлика.

# 19
  • Мнения: 22 521
И на мен ми се вижда странно че центрофугата е Б, а защо са ти толкова много обороти,те само вдигат цената, а реално никога няма да ги ползваш. Аз лично не бих си взела с електронен програматор, това си е мое мнение, казвали са ми че ако стане нещо отива цялата пералня.
E това за оборотите не си права.Моята е с 1400 и даже са ми малко,често пускам повторно центрофугиране на хавлиите,например.Вече има перални с 2000 оборота.Всичко е изчислено така,че дрехите да не *страдат *от високите обороти. Peace   

в много голяма и дълбока заблуда си.... вземи си бележка  Flutter
Шани,ако цитираш мен си взимам веднага бележка,само кажи какво да пиша в нея Hug

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Деси, пиши: С най-доби чувства!  Laughing

# 21
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Едното е инокс а другото карборан или карботех. Дано Шани се включи отново и да обясни разликата, но факт е че когато виках хората от сервиза за моята ми обясниха т.е едва ли не подшушнаха че метала си е метал и едно време старите перални за това не им се повреждал казана и барабана защото бил инокс. Странно ми се вижда и друго че примерно едни и същи функции на различни модели перални с различен материал на казан и барабан имат чувствителна разлика newsm78 та и тогава и сега се чудех защо е така. Само заради марката едва ли?

Общи условия

Активация на акаунт