Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Пловдив

Аз ползвам пасатор за пюрететата на Бисерчо Broun 800 WT и съм много доволна. Вие какъв позвате. Аз му пасирам с него картоф, морков, банан и става ситен като кашичка и той ги гълта с удоволствие. Wink
Цитирай

София

Ползвам на Moulinex - доволна съм
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Браун 600 вата с блендер.Чудесна работа ми върши.
Цитирай

София

Елит - миксер и пасатор. Върши екстра работа.
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Ползвам Браун то4но модел незнам, но съм много доволна.
Цитирай

Варна

Моят е taurus, пише, че е испански, направен в Е.С., каквото и да значи...Върши ми работа.
Цитирай

И аз гласувам за Браун! Smile
Цитирай

БГ - София

Ами не ползвам пасатор, само блендер или миксер-чаша и двете са от робота на Мулинекс.
Цитирай

София

Аз преди няколко дни си взех миксер-пасатора на Чико.Е страшен е-не само че миксира и пасира,но и вари и затопля и размразява....супер е...
Цитирай

Цитат на: SAYONARA
Аз преди няколко дни си взех миксер-пасатора на Чико.Е страшен е-не само че миксира и пасира,но и вари и затопля и размразява....супер е...

Ааа, това е супер. Ако готвеше сам, щях да зарежа моя блендер на Мулинекс. Ако не е тайна за колко го купи?
Цитирай

Sofia

Kenwood миксер с пасатор. Върши страхотна работа.
Цитирай

София

и ние сме с браун и съм много доволна
Цитирай

София

Ами аз нямах и взех уж за малко от майка ми Елит. Сега още го ползвам, но съм хвърлила око на един Браун и аз. Ама като знам, че след 1-2 месеца няма да ми трябва особено и се чудя...
Цитирай

Варна

Цитат на: SZA
Ами аз нямах и взех уж за малко от майка ми Елит. Сега още го ползвам, но съм хвърлила око на един Браун и аз. Ама като знам, че след 1-2 месеца няма да ми трябва особено и се чудя...

Тъй е, аз засега пасирам киселото мляко с бисквитите преди лягане, а по-нататък като минем на постно ядене за вечеря...ще си го имам, май, пасатора...
Цитирай

София

Цитат на: Duci
Цитат на: SAYONARA

Ааа, това е супер. Ако готвеше сам, щях да зарежа моя блендер на Мулинекс. Ако не е тайна за колко го купи?

156 лв. точно....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора