Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 окт. 2006, 09:01 ч.

в кои магазини има най-голям избор на колички?

• 1 411
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте Мами,

Обикалям като луда детските магазини, за да си харесам количка  Cry Вече ми писна! Едва си нося коремчето. Отделихме 300-500 лв за количка - комбинирана, но не знаем в кои магазини има по-голям избор. В някой магазини има по няколко колички, а аз искам да видя различни модели, на различни марки. Можете ли да ми препоръчате магазини и марки колички.

Иначе съм направила списък с магазините които са отбелязани в листата на форума, но явно така няма да стане, да обикаляме навсякъде е просто кошмар.

# 1
  • София
 В Дружба в магазин Пинокио има голямо разнообразие!

# 2
  • София
Още по-голям избор  има в "Малечко" на бул."Конст. Величков" http://www.malechkobaby.com/index.php?m=335

# 3
Благодаря за информацията, ще ги проверя  Simple Smile
Дано да харесаме нещо по-бързо, че обикалянето е някакъв ад.

# 4
Определено обикалянето е доста досадно, но за да избереш нещо хубаво се налага. Магазин с много голям избор на колички докато аз търсех не видях. Когато купувахме първата количка падна голямо обикаляне на София и взехме Mag England Princes Rol. За втората доста се порових из нета и направо отидохме на илиенци в Магазин /склад/ на Мони. Там се продават колички Cangaroo. Взехме Exstyl триколка на поносима цена. Без много екстри за пораснало бебе. Там има всички модели от тази марка. Най-новите  4 модела са страхотни. от 220 до към 500лв. -провери няма да съжаляваш. Собственика е много учтив и ще ти покаже всичко което те интересува.

# 5
  • София
Още по-голям избор  има в "Малечко" на бул."Конст. Величков" http://www.malechkobaby.com/index.php?m=335
И аз съм на същото мнение  Peace

# 6
  • софия
В Дружба в магазин Пинокио има голямо разнообразие!

подкрепям, з-то там има и по-евтини неща, нооо да не забравяме нелюбезните продавачки Crossing Arms

Видях нов магазин, вероятно на Чико на бул. "Н.Вапцаров", срещу София ленд.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт