Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички.Искам да ви попитам какви противозачатъчни пиете и от кой ден на цикъла започвате да ги пиете.
Цитирай

В.Търново

Най-добре е да ти ги изпише гинеколог Peace
Цитирай

Най-добре е да ти ги изпише гинеколог Peace

пък най-добре да не пиеш
Цитирай
Противозачатъчни се приемат от първият ден на цикъла и е хубаво да ти ги изпише лекар.Попитай и за друга алтернативи освен хапчета.Например лепенки.Употребата им е много лесна и има по малък шанс да забравиш да си я залепиш.Лепенката се сменя всяка седмица.3 седмици си с лепенка-1 почиваш.Схемата е като при хапчетата.
Цитирай

Аз преди пиех Ясмин на Шеринг.
Не качваш килограми,влияеше ми благоприятно на цикъла,никакви болки в корема,по-слабо течение.
Приемат се от първият ден на цикъла,когато свърши опаковката ти идва на третият ден,на седмият без хап си започваш нова опаковка независимо дали още ти тече.
Цитирай

По света и у нас

Преди пиех Жанин, но след като лекаря ми направи разни изследвния и преглед. Започваш ги от първия ден на менструацията, пиеш 21 дена и 7 дни почивка. През тези 7 дни ти идва.  На мен не ми се е случвало да забравя хапче и аз бях доволна от този контрацептив.
Цитирай

повечето се пият от първия ден на цикъла

пила съм цилест и ясмин

ясминът е хубав, имам само 1 забележка лично за мен (нещата все пак са доста индивидуални)

най-добре е лекар да ти предпише хапчета защото много зависи от това на колко години си, родила/не, пушиш ли итн. май ясмин не се препоръчва на жени над 35 пушачки, но може и да бъркам  Thinking бе отиди на консултация при лекар най-добре
Цитирай

sofia

Противозачатъчни се приемат от първият ден на цикъла и е хубаво да ти ги изпише лекар.Попитай и за друга алтернативи освен хапчета.Например лепенки.Употребата им е много лесна и има по малък шанс да забравиш да си я залепиш.Лепенката се сменя всяка седмица.3 седмици си с лепенка-1 почиваш.Схемата е като при хапчетата.
Какви са тези лепенки?много ме заинтригува newsm78
Цитирай

Какви са тези лепенки?много ме заинтригува newsm78

Лепенките се казват ЕВРА....моя приятелка ги ползва и е много доволна!!!

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.