Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Burgas

Пускам темата от името на моя близка.
Родила е нормално преди 3 години с епизиотомия. След излизането от болницата няколко от външните шевове са се разшили, лекарят ги е видял при контролния преглед, но нищо не е направил. В крайна сметка е зарастнало неправилно, с отворени шевове и в момента и е като козметичен дефект и явно трябва да се направи пластика. Става дума само за външните шевове, не за влагалището.
Въпросът е- има ли други майки, които са имали подобен проблем и които са си правили пластика след това, просто да споделите впечатления. И как е след пластика- има ли болка, дискомфорт?
Момичето е от Пловдив, засега се е насочила към д- р Троянчев, но приема препоръки и за други лекари, специално за пластика.
Мерси предварително! Hug
Цитирай

Burgas

побут... Smile
Цитирай

побут и от мен  Very Happy
и аз ще следя с интерес и се интересувам колко струва процедурата и предлага ли се като услуга във Варна
Цитирай

Burgas

Еее, никой ли не е имал такъв проблем бе? И аз викам на моята позната- сега ще видиш колко мнения ще получиш... Laughing

Айде един последен побут правя. Smile

Че и Есмералда чака за мнения момичето. Smile
Цитирай

под звездите

Моя колежка си прави пластика преди няколко години. Не знам много подробности, но мога да я питам. Знам, че я прави в София, при професор.... ( забравих му името). Беше доволна, имало дискомфорт след това, но въобще не може да се сравнява със самото раждане. Препоръчваше и на мен, защото и аз имам козметичен дефект след зверска епизотомия, но още не съм се решила...
Цитирай

Аз доколкото разбрах няма проблем да се направи подобна операция. Тя се извършва от гинеколог, не от пластичен хирург. Може да се извърши и подобна операция за стесняване на влагалището, ако е твърде разширено след раждането.

Успех на твоята позната!  Hug

Цитирай

България-Швейцария

Lady, питай и в 'Бъдещи и настоящи майки' на дир-а, ако решиш.
Или разрови по старите теми, със сигурност си спомням, че беше писала една от форумките там за такава операция.
Цитирай

София

Моя позната си прави такава в медицинска академия.Ще я питам и ще пиша Peace
Цитирай
Д-р Жерард Охеда - много е добър и не работи кои знае колко скъпо. Тои е дипломиран специалист по пластична хирургия и изгаряния на Висшия Медицински Университет на Хавана - Куба. Член е на Иберо-Американската Кубинската и Българската Асоциацияпо пластична хирургия и изгаряния. Работи в 5-та Многопрофилна болница за активно лечение в София. Адресът е: София, бул. Столетов 67 А . Тел.02/9268273 . Лекувала съм се при него и съм много доволна. Успех
Цитирай
Ето ти нещо за д-р. Жерард Охеда
www.eunet.bg/media/show_story.html?issue=56194894& media=10190876&class=14847612&story=89212952 - 17k
Цитирай

малко не по темата,но една приятелка си прави вътрешна за стесняване...нямаше никакви оплаквания,а сега казва че било много тясно  35 35,но знам че ходи при гинеколог.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.