GLAMSHINE на L'OREAL

  • 614
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Ползвате ли такъв?Доволни ли сте?

Кой е вашия цвят?
http://www.lorealparis.ca/en/cosmetics/index_glam_shine.asp
На мен ми изглеждат хубави тези цветове: starlet,seductress и goddess. Нещо повече можете ли да ми кажете за тях?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам. Два PeaceЗа лятото са супер. Зимата не бих ги носила.

# 2
  • Мнения: 661
Имам. Два PeaceЗа лятото са супер. Зимата не бих ги носила.
Защо?Много светли цветове ли са твоите или не обичаш да слагаш гланц през зимата?

# 3
  • Мнения: 56
Имам 2,един GlamShine "Tender Crystal" и 1 GlamShine Crystals "Quartz Strass". Доволна съм,с изключение на четчицата,която е неудобна.
Обаче цветовете,които продават по нашите парфюмерии са различни от тези,които са в сайта,или поне така ми се струва.
Нося си ги зиме,лете...

# 4
  • Мнения: 583
имам няколко, доволна съм! слагам по малко и върху друго плътно червило за лек блясък! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам. Два PeaceЗа лятото са супер. Зимата не бих ги носила.
Защо?Много светли цветове ли са твоите или не обичаш да слагаш гланц през зимата?
Точно. Светли са и някак си много блестящи ми идват за зимата. Аз лятото слагам само гланц и спирала. Зимата някак си ми идва по-сериозен грим да нося - ФДТ, сенки, моливи, ала-бала Simple Smile Съответно и червилата си подбирам по-тъмни и по-трайни. Гланца си е гланц - след половин час го няма Laughing

# 6
  • Мнения: 661
Имам. Два PeaceЗа лятото са супер. Зимата не бих ги носила.
Защо?Много светли цветове ли са твоите или не обичаш да слагаш гланц през зимата?
Точно. Светли са и някак си много блестящи ми идват за зимата. Аз лятото слагам само гланц и спирала. Зимата някак си ми идва по-сериозен грим да нося - ФДТ, сенки, моливи, ала-бала Simple Smile Съответно и червилата си подбирам по-тъмни и по-трайни. Гланца си е гланц - след половин час го няма Laughing
Аз бях решила да си взимам пак такъв гланц (от цветовете, които бях споменала по- горе), но май ще е наистина по-добре да почакам за пролетта и лятото. До тогава кой знае още колко видове ще излязат на пазара.

# 7
  • Мнения: 2 498
Ползвам и съм доволна!!!

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ползвам, даже миналата седмица се сдобих с ноя цвят - - води се tender crystal - 31. Много наситен и приятен цвят. Ползвам го или самостоятелно или върху ето това: . Много ми харесва.

# 9
  • Мнения: 79
и аз ползвам и през лятото и през зимата - върху много сухо и трайно 4ервило го слагам като блясък и съм много доволна:) даже по някой път си го слагам и на клепа4ите като леки сенки:)

Общи условия

Активация на акаунт