Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета,кой е любимият ви магазин?Място,в което се чувствате приятно, уютно, не ви изнервят надути магазинерки?
Място, където винаги намирате по нещо за себе си!
Нямам предвид само магазини за козметики и дрехи, а изобщо!
Сувенири, спално бельо, хипермаркети!
Всичко, каквото ви дойде наум!
Така ще можем да си помогнем една на друга да открием непосещавани или отминавани досега търговски обекти, които си заслужават.
Цитирай

Пловдив

Доставя ми удоволствие да пазарувам в големите маркети, хайде да не цитирам, за да не им правя реклама, но в които никой не ти виси над главата да те пита 'Какво ще желаете?', преди още да си разгледал; където на всички стоки има цени и не се налага да питаш; където вратите се отварят сами чрез сензори и т.н.
Цитирай

оох има един страхотен магазин "за вътрешен дизайн", в който продават дамаски, пердета, спално бельо, плюшени играчки /супер луксозни/, порцеланова посуда, страаахотни свещи...просто е...нямам думи. поръчвала съм си там спалня /тип английска/, завеси, корниз, купувала съм си хавлиени кърпи. отсега си мечтая за следващите поръчки....
Цитирай

в бонжура като влезна и нищо не е в състояние да ме спре Blush
Цитирай

София

Еее  Mad, страхотен магазин за вътрешен интериор, а име?
Как да се досетим кой е?Ама каква реклама, бе хора, нали споделяме опит?
Аз обожавам Пикадили, мога да не излизам оттам.
Цитирай

... в които никой не ти виси над главата да те пита 'Какво ще желаете?', преди още да си разгледал; където на всички стоки има цени и не се налага да питаш

В общи линии това важи и за мен.И още-когато попитам или поискам нещо от момичето зад щанда,да не ме гледа със странен поглед,също и когато я накарам да изкара куп дрехи и в крайна сметка не харесам и не купя нищо,да получавам адекватен отговор на въпросите си...уж са дреболии,но могат да ме спрат да влизам в магазина.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.