Да започвам ли със Саб-Симплекс?

  • 1 363
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Синът ми е на 3 седмици и половина.
От два дни е неспокоен само в часовете от 12 на обед до към 18:00 вечерта.
В началото си мислех че просто вече не му се спи толкова много между храненията.
Стои дълго време буден и после когато се опитва да заспи му е много трудно,
често се буди и проплаква. Сега вече се чуда дали не са започнали коликите.
Но защо само в този период от деня. Иначе вечер след 18:00 ч е доста спокоен и спи.
Дали да започна да давам Саб-Симплекс? Да не стане така, че ако по-късно ни се появат
колики тези капки да не ни действат?
Ще съм благодарна, ако някой, който е минал по този път може да ме посъветва нещо!

# 1
  • Мнения: 15 619
Възможно е това да са коликите.
Можеш да дадеш Саб Симплекс и го наблюдавай дали ще се успокои.

# 2
  • Мнения: 2 019
Възможно е това да са коликите.
Можеш да дадеш Саб Симплекс и го наблюдавай дали ще се успокои.
Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 891
Давай и както казаха по горе наблюдавай дали ще се успокои.Но има го и това че капките може и да не му действат.Пробвай със затоплена кърпа на коремчето.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 488
Не пречи да му даваш вече капки, но наистина може и да не му помогне на 100% не очаквай чудо

# 5
  • Мнения: 300
А пробва ли да му масажираш коремчето по посока на часовниковата стрелка, ако този масаж го успокоява значи наистина го боли коремчето и са започнали коликите. Пробвай първо с чай против колики и ако той не помогне започни с капките. Аз съм на мнение че до лекарствата трябва да се прибягва само в краен случай.

# 6
  • Мнения: 1 353
...Аз съм на мнение че до лекарствата трябва да се прибягва само в краен случай.
И аз съм на същото мнение за лекарствата Peace

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Аз,също споделям мнението да започнеш с чай.Аз,така и не стигнах до капките.

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 745
Не избързвай с капките,ако наистина с колики,ще имаш време да експериментираш от какво точно ще се повлияе най-добре при вас.На нас ни помогнаха само Бейбинос-а.

# 9
  • Мнения: 316
Ами коликите обикновенно се появяват по едно и също време на деня (поне така казват).
Чая е много хубаво нещо, но ако сте на кърма не те съветвам да даваш чай, а да го пиеш ти.
Моето педи ме посъветва да давам Саб само в храненията когато детенце има колики. Иначе може да се запече, което също не е добре. След като сте толкова малки и съответно не ядете много може да даваш по-малко от 15 капки.
При нас масажа на коремчето има най-голям ефект, но е важно да се прави правилно - както е описан на кремчето за корем Бейбинос - с повдигане на краката. Може да масажираш и не с кремчето, а с накакво лосионче или малко преварен зехтин. Аз докато се науча правилно да масажирам си видях в чудо...  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 448
Саб Симплекса запичат, да го имаш впредвид  Hug

# 11
  • Мнения: 6 164
Ако свива крачета и се напъва, или рита с крачета, докато плаче са колики.

# 12
  • Мнения: 5 362
Не избързвай с капките,ако наистина с колики,ще имаш време да експериментираш от какво точно ще се повлияе най-добре при вас.
Аз давах Еспумизан и чай Бебезан.

# 13
  • Мнения: 50
Благодаря на всички отзовали се за съпричастността!

# 14
  • Мнения: 6 461
Ако са колики детенцето ще свива и изтласква краченцата си .
Всички деца понасят коликите по различен начин.
Дай Саб и го наблюдавай дали ще се успокои.

Общи условия

Активация на акаунт