Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!Интересувам се има ли дистрибутор на Аква Сорс във Велико Търново.Много ми се иска да си поръчам продукти от тази фирма.Ако някой може да ми помогне с инфо предварително му благодаря.
Цитирай

Защо не станеш сама дистрибутор?Така ще си вземаш нещата с отстъпка,а тя не е малка.Повечето мами тук правят така.Аз например съм дистрибутор,но не продавам на друг освен на себе си,просто не се считам за достатъчно компетентна да давам съвети.Тук считаме за капацитет мама Dino,която освен че е дистрибутор знае много и дава ценни съвети.Дано се включи!
Цитирай

И аз се интересувам, но не съм ровила по въпроса и тази тема ще ми е полезна.
Но става дума за Сф.
Цитирай

ново

Преди доста време и аз се интересувах дали има дистрибутор в нашия град, пратих едно запитване тук
http://aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6
и на следващия ден получих отговор Peace
Успех!
Цитирай

Берковица

Защо не станеш сама дистрибутор?..........Тук считаме за капацитет мама Dino,която освен че е дистрибутор знае много и дава ценни съвети.Дано се включи!
Да, и аз бих казала същото. С Дино няма да сгрешиш. Лично аз за всичко се допитвам до нея!
Цитирай

Здравейте!Интересувам се има ли дистрибутор на Аква Сорс във Велико Търново.

chiara1978, това са координатите на дистрибутор, от който можеш да поръчаш продукти /тя ще ти обясни ако имаш желание самата ти да станеш такъв, с оглед по-ниската цена за дистрибуторите Smile/
« Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 11:07 от Reza »
Цитирай

Кори Селести

Моля, давайте лични данни само на Лични Съобщения.
Цитирай

Моля, давайте лични данни само на Лични Съобщения.

OK  Smile Въпреки че телефонът е служебен.
Цитирай

Благодаря на всички за полезната информация.Алиса в огледалния свят благодаря ти и на теб за координатите 
Цитирай

Алиса в огледалния свят благодаря ти и на теб за координатите 

За нищо   bouquet 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.