рязането на ноктите-заприличва ми на мисия невъзможна

  • 1 220
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 673
Ако самото дете подържи нокторезачката, разгледа я , приеме я като играчка, дали няма да позволи изрязването... newsm78

# 31
  • Мнения: 2 254
Ако самото дете подържи нокторезачката, разгледа я , приеме я като играчка, дали няма да позволи изрязването... newsm78
тц. тогава започва да се дърпа,да иска да си играе с нея...абе мани,зарежи ooooh!
докато има още шише с мляко в менюто сме ок,занапред ще му мисля  Confused
ще пробвам с банята,с тв реклами,ако трябва и телетъбиси(ужас)-само и само да стане номера Mr. Green
  стана ми ясно поне,че си е бая ми ти майсторлък туй чудо-рязането на ноктите де:)

# 32
  • Мнения: 863
много ни е трудно с ноктите-и при нас  си е направо мисия невъзможна Thinking newsm78

# 33
  • Мнения: 8 505
И при мен беше мисия невъзможна в продължение на 2г.Но няма начин-хващаш здраво детето и режеш.От няколко седмици ми дава без протести.

# 34
  • Мнения: 6 461
Трудна работа ама се справяме.
При Тошко ми е трудно на краката ,но пък на ръцете няма проблем.
При Пламе все още ми е лесно.

# 35
Режа ги докато спи.Никакъв проблем!

И аз така  Peace

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
докато спи Peace
понякога ноктите на краката ги режа когато е седнала в стола за хранене и в ръцете има играчки,а аз приказвам залагалки и режа ноктите под таблата на стола Mr. Green

# 37
  • Мнения: 327
Или докато спи /така най-лесно, не проявява съпротива/, или в столчето за хранене докато пие вода.  Mr. Green

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Като малко бебе й ги режех без никакъв проблем. После в продължение на 6-7 месеца го правех, докато спи. Сега отново нямаме проблем (уж!)- разказвам й точно какво правя, на нея й става интересно, казвам, че после и моите ще отрежем и така, докато се усети, аз съм свършила  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт