Пуснете си Слави

  • 3 763
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И мен ме изкефи най-много "богомолката" от Бургас! Не видях някой който наистина да заслужава ферарито.

# 61
  • Мнения: 794
Снощи за пръв път от година може би гледах Шоуто и наистина искрено се забавлявах....  Grinning

Не мога да повярам, че най-накрая са уцелили някаква рецепта за зрителски интерес....Бяха тотално изхабени, дотолко, 4е хората автоматично превключват канала като видят мутрата на бат Слави...даже не се заглеждат...

Събрали са невероятни образи, някои по долу особено ме впечатлиха:

1. Еротичния танц на лелчето с клина  Joy Joy  Joy , просто незная кой би намерил нейните движения за възбуждащи   hahaha  hahaha

2.  Богомолката бе   newsm74 -  изнемада ме чак...

3. Гея от Берковица - младия Азис - вече си спечели симпатиите на доста младежи за стегнатото дупенце  Oha!

4. Тираджията - е свалям му шапка на човека, че е имал куража да излезе на сцена и да танцува с такава страст  coolcool

Всички бяха изключително колоритни личности...
От давна не се бях забавлявала така с ТВ шоу!!!!

Ще го следя докато приключи  и ще тренирам пред огледалото  dance

 Joy  Joy

# 62
  • Мнения: 7 640
ужасне е тоя Росен, за какъв се мисли, баси тъпото надуто парче.
Хората дошли да покажат нещо, които са подготвяли, от уважение да се държи възпитано, поне #Cussing out


Мъжете са по-готини, защо всички жена да гюбек го докарват, други танци няма ли Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 4 181
Гледахте ли финалистите снощи Laughing
нашето момче шофьорчето е там Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 318
Росен наистина се държи отвратително - гледах го снощи с какво пренебрежение наблюдаваше изпита по народни танци...

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Росен Петров. Sick  Свекърва ми го оприличава на плужек, донякъде съм съгласна, колкото и да е невъзпитано да се обижда неприсъстващ человек... Аз виждам човек с комплекси (то кой ли няма), не ми харесва въобще поведението му на интервю при Слави, камо ли той като интервюира, в случая танцуващите..
Замисълът на тоз конкурс е интересен, но не чак толкова. Чакам да видя по-натам какви ще ги дялка Слави.
Може би е крайно време да се насочи към политиката. Изчерпа се.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 704
аз също съм за "богомолката". (ама съм пристрастна, щото навремето и аз ги играех тези роботски танци  Crazy) и снощното хоро си го изигра страхотно момчето.

30год. мацка също ме кефи  Peace

харесвам-не харесвам Шоуто на С., признавам, че за 12 седмици напред ме спечели като зрител.

# 67
  • Мнения: 4 181
И аз така, ме го бях гледала с месеци, след това го позаглеждах покрай survivor, а сега понеделник и четвъртък ще гледам със сигурност Peace

# 68
  • Мнения: 606
Момичета, гледахте ли продължението днес, аз само малко хванах ooooh!
Ама имаше един "танц на богомолката" много як ми се видя Sunglasses
Peace

# 69
  • Мнения: 6 417
Росен Петров. Sick  Свекърва ми го оприличава на плужек, донякъде съм съгласна, колкото и да е невъзпитано да се обижда неприсъстващ человек... Аз виждам човек с комплекси (то кой ли няма), не ми харесва въобще поведението му на интервю при Слави, камо ли той като интервюира, в случая танцуващите..
Замисълът на тоз конкурс е интересен, но не чак толкова. Чакам да видя по-натам какви ще ги дялка Слави.
Може би е крайно време да се насочи към политиката. Изчерпа се.
То от бивш милиционер какво да очакваш?  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 5 828
Снощи даде ли им нови задачки, че не гледах?

# 71
  • Мнения: 7 474
Снощи даде ли им нови задачки, че не гледах?


Даде им  Grinning Хубави парчета , поп

# 72
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И какво им се падна на танцьорите?

# 73
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
И аз не можах да го гледам -утре ще видим...

# 74
И аз не можах да ги гледам!!
А какво за Росен, ченге ли е бил?  #Crazy  И това не го знаех!!
Имам чувството, че се има за някакъв велик мислител или поне така изглежда отстрани.

Общи условия

Активация на акаунт